rilli sesja narzeczeńska -trawka+studio:D

Zaczęty przez rilla, 03 Maj 2008, 20:26:33

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rilla

kolejne fotki tym razem z domowego studia:D


mary

Wow! Rilla :) Super, super ;)
Gdzie ta sesja się odbyła i czemu się nie chwaliłaś, że będzie?

rilla

hm na pustyni błędowskiej i w polu... dzisiaj mieliśmy zdjęcia portretowe. To tylko to co dostałam na razie;( ale podobają mi się... jest jeszcze kilka fajnych, pewnie pokażę za jakiś czas.  W ogóle polecałm taką sesję, jakbysmy mieli pierwsza taka juz w strojach ślubnych to pewnie byłoby mega sztywno, a tak już wiemy "z czym to się je":)

mary

a płacicie za tą sesję tyle samo co za ślubną? Mniej? Gratis?

rilla

hm te akurat zdjęcia robili nam znajomi więc co łaska cyzli flaszka... a u naszych fotografów sesja kosztuje 300 zł - też byśmy się na nią zdecydowali.

mary



mary


inspiracja

wow! rilla, suuper! :)

hmm... nie wiem dlaczego, ale sądziłam, że taka przyjemność wiąże sie z nieco większym wydatkiem  ???  normalnie aż mi ochoty narobiłaś, szczególnie z P. Błędowską ehh....  :-\

rilla

no jeżeli chodzi o pustynie to hm.. wydm tam nie ma:) my mamy zdjęcia na jedynej:D ale trzeba drzewa i ludzi powymazywać:D

ale pole mleczy było super... i chmury nam się udały:D

rilla

hm około dwóch godzin... godzinka na pustyni, godzinka w mleczach, godzinka jazdy... a dzisiaj portrety trwały około 40 minut...

aha byłam dzis w mojej knajpie i jestem zadowolona ze stołów przygotowanych na dzisiejsze wesele:D


marax

super potrzeba  im troche przerobki nieco zlagodzic trzeba swiatlo padajace na twarze mogloby byc bardziej miekkie

rilla

maraxela nic nie było z nimi zrobione, autor by mnie zabił, że pokazuje komuś coś czego niedopracował:) wyrwałam siła te kilka zdjęć... za kilka dni będę miała już je po obróbce, myślę, że będą bardzo ok


rilla

gratulować nie ma czego... to zdjęcia tylko... :-[

martullek

rilla84 narobiłaś mi smaka na taką sesję - zaczynam się nad tym coraz bardziej zastanawiać. muszę chyba się zapytać naszej fotografki czy byłaby taka możliwość...

jusia

rilla no i zapowiada się kolejna piękna Para Młoda  :)
fajne takie narzeczeńskie zdjęcia, niezły przedsmak ;) żałuję, że my ani pleneru, ani tym bardziej takiej sesji nie mieliśmy  :( ale co tam, z dzieciaczkiem sobie zrobimy ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

cumberland

no rilla cieszę się, że moje rady się przydały ;) fajna sesja czekamy na więcej

inkageo

Imagine there is no hate

mary


mobka

A ja czekam z niecierpliwoscia na efekt finalny :)
A taka sesja to dobry pomysl :) Ladna z Was para, wiec zdjecia slubne tez beda super zapewne :)

mika


magdalinska


zosanka

ja niestety tez nie :( i podejrzewam, ze bedzie wiecej takich osob ktore w wolny wekend nie siedzialy na strefie :(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...