17 l soku jablkowego czyli nasze wesele + nowe foty

Zaczęty przez mayagaramond, 20 Sie 2007, 14:58:07

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

nionczka

Super, taka kobieca! A teraz chcemy juz zobaczyc jak to wygladalo razem ze zwiedlymi gerberami we wlosach  :lol:

Poza tym, mozesz wklejac zdjecia bezposrednio na forum.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

#27
Niestety nie sfotografowalam zwiedlych gerber, a szkoda :mrgreen:

Nie lubie wklejac fotek bezposrednio na forum, bo mi sie pozniej zle przewija - moj komuter dogorywa :cry:

[ Dodano: 22-08-2007, 16:55 ]
A niech tam - wklejam zdjecia na pozarcie;)

Oczywiscie teraz patrzac na nie wiem, o czym zapomnialam - zapomnialam przed wyjsciem przypudrowac ryjowki, ale nic, przypudruje na sprawie rozwodowej :mrgreen:



Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login




A teraz zobaczmy, co z tego wklejania wyszlo.

[ Dodano: 22-08-2007, 17:12 ]
I kolejne:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



A tu zdjecie rozwodowe - dzien po slubie, a ja zapomialam obraczki...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zuzia

wszystko super tylko po co te lapki w kieszeni trzyma, co?

julka

Śliczna sukienka. A gerbery - bardzo ciekawy kolor i wyglądały zupełnie  świeżo, zresztą ja krótkowidz jestem. :-D  CZy Twój Mąż ma dłuższe włosy od Ciebie? Fajnie razem wyglądacie, serio. Mój N. ścina sie na 6 mm, szlag by to...  8-)
Gratulacje. I dużo uśmiechniętych dni.

nionczka

Slicznie wygladalas! Troche po  hiszpansku :-) . Bardzo fajna fryzura i swietnie  ztymi gerberami wygladalo.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

exitmusic

Ślicznie wyglądałaś. Wszystkiego najlepszego :) Mój N. też chce iść w rozpuszczonych włosach. Dobrze, że teściowa jeszcze tego nie wie  ;-)

malutenka

Prześlicznie wyglądałaś :)
A Twój mąż jest strasznie podobny do mojego przyjaciela, nawet okulary takie same!

mayagaramond

Dziekuje za komplementy  :-D


Na slubie mielismy chyba taka sama dlugosc, ale jak zetne do ramion, to H. ma oczywiscie dluzsze. Najlepiej bysmy wygladali, gdybym ja obciela swoje na krotko (jak Gioseppe), ale ja w krotich bym wygladala jak pol nie powiem czego;)

Jego mama tez od lat probuje namowic go na obciecie, myslala, ze znajdzie we mnie sojusznika, a mnie sie jego wlosy bardzo podobaja - kiedys krecily mu sie jeszcze bardziej.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

marax

kochana wszytkiego naj  naj naj jestem pewna ze zdjecia beda suuuper

[ Dodano: 22-08-2007, 21:45 ]
jezu nie zobacyzlam na storne nr 2 przeciez juz sa zdjecia:):)hihihi ale ze mnie ciapa.super wyszlas a twoj bukiet kapletny odjazd jeszcze takiego nie widzialam

siog

no Maya dostaniesz ode mnie.... duzo komplementow :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:



jak mi sie podoba!!!!!!!!!!!! fryzura, kwiaty, kolor kwiatow................Przepieknie!!!!!!!

jeszcze raz gratulacje!!!!!!!!!!

ursus_arctos

maya, super! podoba mi sie zwlaszcza, ze kiecke mialysmy taka sama :)
tez mnie te ramiaczka zmasakrowaly...

riannka

Pięknie, gratulacje!!!!!
Śliczny kolor gerber, rwewlacja.

W tym samym salonie kupilam swoją suknię  :)

gioseppe

śliczna suknia i przepiekny bukiecik :)
przylaczam sie do zyczen!
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

mayagaramond

A co tam - nie bede Wam zalowac, tu kilka nowych zdjec. Ale sie wczoraj narobilam przy tym wycinaniu glow, ale jaka frajde mialam :mrgreen:

http://mayagaramond.fotosik.pl/albumy/256027.html#e
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

errata

Bardzo fajny pomysł miałaś na siebie. Bardzo ładne zdjęci, ale widze, że się nie wybijam ;) Gratuluje i życzę dużo szczęścia.

talula

Byłam na wakacjach, wiec dopiero dziś przez te ploteczki odnalazlam Twoj watek.

Gratulacje zatem i najlepsze zyczenia, przyznam, że niecierpliwie czekałam na Twoj opis i zdjecia;) swietnie mi się czytało, slicznie wygladalas,
pozdrawiam;)

tachogti

Tez nie widzialam wczesniej tego watku i zdjec wiec pisze teraz:
Gratulacje i wiele szczesliwych i radosnych wspolnych dni!!!
Pieknie wygladalas - gerbery cudne!!!

Moj Narzeczony tez ma dlugie wlosy  ;-) odkad sie podcielam nawet dluzsze odemnie  :-P ale do slubu bedzie mial kucyka
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

Kasia

mnie też jakos ominął ten watek

nawet wiem jak ................. byłam na urlopie a później wykasowało mi pomrańczowe posty :)

uh jak ja nie lubie tego limitu nieprzeczytanych postów

miałaś piekny bukiet
nawet nie sadziłam że gerbery mogą wygladać tak efektownie :)

elizapj

rety ja tez tu dopiero dzis trafilam....nie wiem, jakos nie potrafie sie poruszac po tych pozostalych strefach...tylko ta planowania jakos mi sie udaje:)

gratulacje!...licze ze jeszcze mozna TYLE po skladac:)
kolor gerberow, jak wyzej dziewczyny pisaly, swietny. uwielbiamm ostre kolory:) i na tle tej zieleni, kt mieliscie ...no po prostu extra:) zielen, niesamowita...czy to byl jakis las?
wlosy M mysle ze fajne hahaha..na jednym ze zdjec jakos mi sie skojarzyliscie z ostatnio publikowanymi zdjeciami clintonow z mlodosci..oni wowczas mieli takie dluzsze fryzy:) haha
wszystkiego naj naj:)!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Dziekuje za zyczenia :-D

Cytat: "elizapj"kolor gerberow, jak wyzej dziewczyny pisaly, swietny. uwielbiamm ostre kolory:) i

Kolor dopasowany byl do naszych zaproszen, tez byly amarantowe:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


A przyjecie bylo tu, to hotel w lesie (tak sie tez nazywa, Hotel im Wald;)), dlatego tyle zieleni.
http://www.hammerschmiede.at/,

zeby zobaczyc zdjecia trzeba kliknac na Fotogalerie.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

magdalinska

po tym moim urlopie ledwo odkopalam sie z papierow i teraz dopiero docieram do niektorych watkow:) gratucje i wszystkiego najlepszego! swietny bukiet, bardzo mi sie podoba, szkoda ze ja takiego sobie nie zrobilam...  :-/  ale slyszalam ze gerbery sa b. nietrwale, wiec zdecydowalam sie na gozdziki, tobie trzymal sie we wlosach cala noc?? nie oklapl?? bo mnie tak straszyli rozni ludzie  :roll:

[ Dodano: 11-10-2007, 12:31 ]
Cytat: "magdalinska"ale slyszalam ze gerbery sa b. nietrwale, wiec zdecydowalam sie na gozdziki, tobie trzymal sie we wlosach cala noc?? nie oklapl?? bo mnie tak straszyli rozni ludzie

ale ciapa ze mnie, doczytalam juz ze ci oklaply ;-)  ale te drugie trzymaly sie? pytam tak z ciekawosci, bo u mnie juz po wszystkim:) i chyba tylko po to zeby zal mi bylo....  :-?

mayagaramond

Cytat: "magdalinska"gratucje i wszystkiego najlepszego!

Dziekuje bardzo:-D

Cytat: "magdalinska"ale slyszalam ze gerbery sa b. nietrwale, wiec zdecydowalam sie na gozdziki, tobie trzymal sie we wlosach cala noc?? nie oklapl?? bo mnie tak straszyli rozni ludzie :roll:

No moze nie cala noc, ale do 2, , nie mielismy calonocnego wesela. Przy czym kwiaty we wlosach nie byly swieze, bo swieze pospryskaniu lakierem padly, wiec do wlosow wzielam gerbery zakupione 2(!!!) dni wczesniej w supermarkecie :mrgreen: Mialy ten sam kolor, byly male, czego chciec wiecej :-D

Bukiet i dekoracja kwiatowa ze stolow stala pozniej jeszcze tydzien w naszym mieszkaniu.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

jo_miekka

Maya, ja tez po ślubie i wakacjach - nie widziałam wcześniej. Bardzo ciekawie wyglądaliście, pasujecie do siebie!
Bukiet - bomba!