Hellllo jestem żoną... nowe zdjęcia str. 6

Zaczęty przez olgaaa1, 02 Maj 2008, 12:48:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

olgaaa1

Witam was moje kochane strefowe koleżaneczki po bardzo dłuuuugiej nieobecności.
26 kwietnia 2008 zostałam pełnoprawną małżonką hihi J
Ale może zacznę od początku: Ogólnie rzecz biorąc sama jestem w szoku, że w dzień ślubu w ogóle nie byłam ze stresowana, spałam całą noc, wstałam o 9ej, bo musiałam:)jakbym mogła to spałabym dalej. J Szybki prysznic i lecę na sale weselną, aby wstawić róże do wazonów na stołach J Na sali spotkałam mojego jeszcze wtedy narzeczonego J No i szybko do fryzjera, ogólnie biorąc początkowo u fryzjera nie była zadowolona z tych dziwów na głowie i jeszcze jak wpinał mi storczyk we włosy to się złamała łodyga, ale ogólnie stwierdziłam, że ja to pieprze i nie będę się przejmować wyglądem (dziwne również dla mnie, bo zazwyczaj bardzo przejmuje się wyglądem) ;) potem makijażystka, ogólnie powiem, ze ok., chociaż mogła mi bardziej zmatowić twarz J Gdy wychodziłam od makijażystki, dzwoni mój N, czy w Gostyninie pada, bo u niego 10 km od G. Pada, ja, że NIE, spojrzałam w niebo, a tam taaaaka chmura, ale mowie w du...niech pada J dojechałam do domu, no i się zaczęło no to czas się ubierać idę do kibelka a tu........okres, no i się pierwszy raz tego dnia wkurzyłam, J No to braciszka wysłałam po tampoony, bo w domu nie miałam ani jednego, bo kosmetyczkę z takimi gadżetami zawiozłam już do pokoju, tam gdzie mieliśmy spać w naszą noc poślubną J Brata nie było GODZINE, bo wszystkie sklepy były pozamykane, a w aptekach nie było (zajebiszcze apteki L no, ale wreszcie wrócił, ubrałam się i zaczęło się, przyjechał kamerzysta i fotograf i mój N jak mnie zobaczył to zrobił taaake oczy, że aż mi się miło zrobiło, oboje mieliśmy bardzo dobry humor, tylko nasze mamuśki, zwłaszcza mama Kamila bardzo się stresowała J  Po błogosławieństwie ruszyliśmy do kościoła, w samochodzie zrobiliśmy sobie niezłą imprezę ze świadkami hihi J Stres złapał mnie dopiero pod kościołem, ale jak weszłam do kościoła, zobaczyłam stojących żołnierzy, grających sygnalistów, ogarnął mnie taki spokój i radość, że miałam ochotę fruwać, spojrzałam na świadkową była taka biedna zestresowana, że aż mi jej żal było J A ja z uśmiechem na twarzy ruszyłam, całą msze byłam uśmiechnięta i podobno nie wiem do już niech oceni BRAWURKA bo była, miałam rozanielony głos J No i po mszy szpaler, klaps szablą w dupsko i życzenia, które jak dla mnie były MAAAAAAASAKRA, końca nie widać, no tak to jest jak ponad 200osób składa życzenia J No to w końcu weselicho, też podobno bardzo udane, zespół LENA polecam wspaniały, wszyscy byli zachwyceni, no i pokaz sztucznych ogni, który był prezentem dla mnie od męża J Wesele trwało do 6 rano, a tu parę fotek od znajomych, profesjonalnych jeszcze nie ma J

mary

Olgaaa, gratulacje wielkie!! :)  :flowers:
Ale fotkę widzę jedną tylko ;)

Kasia

suuuuuuuuuper gratuluję :)


na zdjęciu dużo nie widać ale zapowiada sie nieźle ;)

więc czekam na kolejne fotki

no i o fotę bukietu bardzo proszę :)

brawurka

no gdzie reszta zdjeć?
to się nazywa prawdziwy nie fart z tą @

mary

też o tym pomyślałam, że trzeba mieć pecha aby tak trafić z okresem, ale - jak pokazał przykład Olgi - to jest wszystko do przejścia ;)

panikarola

olga, chyba suknia podobna nieco do sukni marcheewki? sliczna fota! gratulacje!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

inspiracja

Gratuluję i wszystkiego dobrego zycze!  :)


olgaaa1

net mi słabo chodzi i dlatego jedno zdjęcie się wrzuciła tu reszta



malutenka

Gratulacje i wszystkiego najlepszego!:)

aja

najserdeczniejsze życzenia na nowej drodze życia!

inkageo

Olga wyglądałaś przepięknie! Gratuluję :)
Imagine there is no hate

martullek

olgaaa1 wyglądałaś pięknie  :D moje gratulacje!

Kata

piękna z Ciebie PM była,

Gratuluję i życzę dużo pięknych chwil
Pozdrawiam

Kata

natka

I ja dolaczam do zyczen, wszystkiego najlepszego !! :) To musiał być piekny ślub :) A z tym @ to chyba ci sie ziścił horror kazdej PM, ale widac strach ma wielkie oczy, wyglądałaś bajecznie :)

bozena.dp

gratuluję :)
ślicznie wyglądałaś :) a jaką ty szuplutka jesteś ;)

Majeczka

gratuluje :) slicznie wygladasz,powtarzam sie ale to prawda :) wszytkiego najlepszego Zono :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

Gratulacje, pieknie wygladaliscie! :) Az zazdroszcze tego szpaleru, niesamowity widok!

zosanka

Gratuluje! Fajnie wygladaliscie. I szpaler robi wrazenie :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

mayagaramond

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!


Przepieknie wygladalas :)
Wiecej fotek, wiecej fotek !!!!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dzidzia101

GRATULUJE SERDECZNIE!!!!!

Niech Wam sie szczesci w "nowym" zyciu!!!!  :love: :love: :love: :love:

Fajnie miec meza mundurowego, dla samego szpaleru i munduru warto  ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ulala28

Fantastycznie wygladalas!!! Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia:)))
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

sierpniowajulka

Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!!!

ps. świetnie na zdjęciach wyszedł szpaler!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login