bukiety pazdziernikowe

Zaczęty przez wredotka, 01 Maj 2008, 00:32:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gioseppe

Cytat: martullek w 04 Wrz 2008, 11:28:07

piekne :) ukradnę je sobie do mojego wątku
a kradnij sobie ;)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

poli

Cytat: wredotka w 04 Wrz 2008, 11:09:26
Cytat: poli w 04 Wrz 2008, 10:49:19
kurcze, ja jeszcze tego tematu nie dotknęłam - kiedy trzeba zamawiać bukiet, jakei są mniej wiecej terminy? bo mnie wredotka przeraziłaś nie na żarty!

poli ty nie panikuj. Ja wszystko pozalatwialam wczesniej, bo mnie nie ma w kraju i dopiero bede na tydzien przed slubem. Babka mi powiedziala w kwiaciarni ze jakbym nawet na tydzien przed przyszla i nie wymyslala jakis nietypowych kwiatkow czy dodatkow do bukietu to jest mi w stanie wszystko zrobic na czas.

uf::) mniej więcej tak sobie to wyobrazałam :D nie wiem czy to wszystko ogarne kiedkolwiek...yyyyh

wredotka

no widzisz:) a tam dobrze bedzie. Rozgarnieta babka jestes to sobie poradzisz :) a jak nie to dorzucisz troche inwencji twórczej i też będzie ok. pozdrawiam :)

wrobelek0403

Cytat: wredotka w 03 Wrz 2008, 22:29:35
Cytat: rilla84 w 03 Wrz 2008, 20:41:31
a mój miał:) różowy oczywiście i wyszlo super:D

moj to by predzej uciekl niz rozowy zalozyl. Ale przez to kazda stylizacja jest inna  :)

prawdziwy mezczyzna różu się nie boi ;) moj mial różową koszulę (pod kolor mojej szarfy) a fular i kamizelkę srebrzystą.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wredotka

moj raczej twierdzi ze rozowy to kolor dla kochajacych inaczej :) kwestia podejscia mysle :D

zlota

Kwestia podejścia, ale nie zawsze ;)! Ja zawsze zarzekałam się, że nie będę miała białej sukni, bo nie przepadam za tym kolorem i źle się w nim czuje więc generalnie byłam do białego nastawiona bardzo ANTY a w końcu na białą padło i bardzo się z tego cieszę  jupi

Cytat: wrobelek0403 w 05 Wrz 2008, 20:31:06
Cytat: wredotka w 03 Wrz 2008, 22:29:35
Cytat: rilla84 w 03 Wrz 2008, 20:41:31
a mój miał:) różowy oczywiście i wyszlo super:D

moj to by predzej uciekl niz rozowy zalozyl. Ale przez to kazda stylizacja jest inna  :)

prawdziwy mezczyzna różu się nie boi ;)

to tak jakby powiedzieć np. prawdziwa kobieta welonu się nie boi ;). Jednym coś pasuje, czy się podoba a innym nie.