maya i jej zdobycze

Zaczęty przez mayagaramond, 30 Kwi 2008, 18:16:28

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Cytat: dodaa84 w 01 Maj 2008, 18:07:20
to miłe jak Ci dają mniej lat niż masz :)
a jak sie z tą żubrówką skończyło?

rozesmialam sie, powiedzialam pani, ze to bardzo mile, ale mam juz 30 lat i jestem mezatka. Nie pamietam czy mialam obraczke, ale mi uwierzyla.

Latem poszlam z kolezanka na koncert to tez sie mnie przy wejsciu pytali czy mam skonczone 18 lat jupi jupi jupi, poznie jak chcialam kupic capirinhe tez.   lol lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

Cytat: foszek w 01 Maj 2008, 18:11:13
Ja mam pewne podejrzenia co do terezji, teraz am szanse sprawdzic czy to prawda....

jakie masz?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

Cytat: foszek w 01 Maj 2008, 18:11:13
Ja mam pewne podejrzenia co do terezji, teraz am szanse sprawdzic czy to prawda....

Ciekawie jaki, nie mozesz napisac, bo terazja przeczyta  ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

Cytat: dodaa84 w 01 Maj 2008, 18:12:41
panikarola, ja też mam czasem takie myśli, to by było straszne...

ale moze sie sparzyly na Musierowicz i juz nie beda?

chociaz ostatnio w DF bylo o forum, na ktorym mezczyzni oceniaja prostytutki. prowadza ekspansje, juz nie tylko z forow GW czerpia!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

Cytat: panikarola w 01 Maj 2008, 18:14:18
Cytat: dodaa84 w 01 Maj 2008, 18:12:41
panikarola, ja też mam czasem takie myśli, to by było straszne...

ale moze sie sparzyly na Musierowicz i juz nie beda?

chociaz ostatnio w DF bylo o forum, na ktorym mezczyzni oceniaja prostytutki. prowadza ekspansje, juz nie tylko z forow GW czerpia!

o czym wy gadacie, bo nic nie rozumiem ???
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

bozena.dp

dziewczyny dlaczego zaśmiecamy wątek mayi? ;) takie rozmowy to na ploty dobre ;) :P

mayagaramond

Cytat: bozena.dp w 01 Maj 2008, 18:18:12
dziewczyny dlaczego zaśmiecamy wątek mayi? ;) takie rozmowy to na ploty dobre ;) :P

mi tam nie przeszkadza, na razie nie mam nic nowego do pokazania :D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

Cytat: mayagaramond w 01 Maj 2008, 18:15:33
Cytat: panikarola w 01 Maj 2008, 18:14:18
Cytat: dodaa84 w 01 Maj 2008, 18:12:41
panikarola, ja też mam czasem takie myśli, to by było straszne...

ale moze sie sparzyly na Musierowicz i juz nie beda?

chociaz ostatnio w DF bylo o forum, na ktorym mezczyzni oceniaja prostytutki. prowadza ekspansje, juz nie tylko z forow GW czerpia!

o czym wy gadacie, bo nic nie rozumiem ???

DF to Duzy Format, poniedzialkowy dodatek do Gazety Wyborczej, i mowilam o tym artykule jako przykladzie forumowej inspiracji autorki: http://www.gazetawyborcza.pl/1,75480,5163318.html

a o Musierowicz: w Wysokich Obcasach (sobotnim dodatku do GW) kiedys byl artykul o tym, ze Malgorzata Musierowicz juz tak beznadziejnie pisze, ze jej wlasne fanki juz nie chca jej czytac, i przytaczano cala mase wypowiedzi krytycznych z forum GW  poswieconym ksiazkom M. Musierowicz: http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=25788. byla z tego wielka burza na forum, szczegolnie, ze artykul skupil sie na tych wypowiedzial krytycznych nie boorac pod uwage tego, ze one i tak nadal te ksiazki bardzo lubily i fankami byly.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

foszek

#83
Cytat: mayagaramond w 01 Maj 2008, 18:12:41
Cytat: foszek w 01 Maj 2008, 18:11:13
Ja mam pewne podejrzenia co do terezji, teraz am szanse sprawdzic czy to prawda....

Ciekawie jaki, nie mozesz napisac, bo terazja przeczyta  ;D
dokladnie tak :)

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

Cytat: foszek w 01 Maj 2008, 18:34:09
Cytat: mayagaramond w 01 Maj 2008, 18:12:41
Cytat: foszek w 01 Maj 2008, 18:11:13
Ja mam pewne podejrzenia co do terezji, teraz am szanse sprawdzic czy to prawda....

Ciekawie jaki, nie mozesz napisac, bo terazja przeczyta  ;D
dokladnie tak :)


i i poprosze na PW, doda, ze nie jestem terazja (ale czy panikarola nie jest to nie wiem  ;D  ;))
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

wlasnie! loguje sie podwojnie, prosze sie mnie bac!!!!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

inkageo

Ale o co chodzi? ;) Zorientowałyście się, że tarazja to mój kot? ;)
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: inkageo w 01 Maj 2008, 18:48:56
Ale o co chodzi? ;) Zorientowałyście się, że tarazja to mój kot? ;)

typowalysmy na gila  ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Imagine there is no hate

inkageo

Nie zdążę za rok! Muszę najpierw skończyć praktykę zawodową i zdać egzamin, a strefa mi w tym nie pomaga ;) Przez pół roku załatwiłam tylko dzienniczek praktyk ;)
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: inkageo w 01 Maj 2008, 19:00:18
Nie zdążę za rok! Muszę najpierw skończyć praktykę zawodową i zdać egzamin, a strefa mi w tym nie pomaga ;) Przez pół roku załatwiłam tylko dzienniczek praktyk ;)

u mnie to tez pewnie troche potrwa, bo w pazdzierniku zaczynam podyplomowke. Wiec do pazdziernika 2009 roku ciazy niet.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

elizapj

#92
maya, jak mam otwarte zakladki z roznymi watkami ze strefy na kt przyszly powiadomienia...i widze tytul Twojej zakladki, maya pokazuje...to smiac mi sie chce!!! maya pokazuje brzmi dosc prowakacyjnie...troche jak z forum o innej tematyce;)

stanik wyglada jakby byl skorzany, tez jak na seanse o podobnej temtyce;) haha


ja tez o tej terazji niewiele rozumiem, wiec jesli ktos chce mnie wtajemniczyc na priv to bede wdzieczna:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: elizapj w 01 Maj 2008, 19:33:29
maya, jak mam otwarte zakladki z roznymi watkami ze strefy na kt przyszly powiadomienia...i widze tytul Twojej zakladki, maya pokazuje...to smiac mi sie chce!!! maya pokazuje brzmi dosc prowakacyjnie...troche jak z forum o innej tematyce;)

stanik wyglada jakby byl skorzany, tez jak na seanse o podobnej temtyce;) haha


ja tez o tej terazji nei wiele rozumiem, wiec jelsi ktos chce mnei wtajemniczyc na priv to bede wdzieczna:)


przykuwajaca uwage headline to polowa, co tam 3/4 sukcesu. Stanik sie troche blyszczy, ale troche mniej jak na focie:

http://www.freyalingerie.co.uk//product.asp?range_id=569&season=CL2008

Skorzanego jeszcze nie mam wiec moze sobie kupie ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

foszek

Cytat: mayagaramond w 01 Maj 2008, 19:47:43
Skorzanego jeszcze nie mam wiec moze sobie kupie
Podaj rozmiar, w poblizu domku mam pelno sklepow z taka odzieza :)

mayagaramond

Cytat: foszek w 01 Maj 2008, 19:49:33
Cytat: mayagaramond w 01 Maj 2008, 19:47:43
Skorzanego jeszcze nie mam wiec moze sobie kupie
Podaj rozmiar, w poblizu domku mam pelno sklepow z taka odzieza :)

I chcesz sie stamtad wyprowadzic?  what ;) W Salzburgu jest nawet outlet, ale jeszcze tam nie bylam :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

elizapj

Cytat: foszek w 01 Maj 2008, 19:49:33
Cytat: mayagaramond w 01 Maj 2008, 19:47:43
Skorzanego jeszcze nie mam wiec moze sobie kupie
Podaj rozmiar, w poblizu domku mam pelno sklepow z taka odzieza :)
i masz relatywnei niedaleko do amsterdamu, jakies 9h samochodem;) tam tez moge Ci podac mase namiarow...mysmy mieli panie w oknach doslownie za rogiem. a sklepy z odzieza robocza wiadomo ze sie sytuuja strategicznie;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

a zapomnialam powiedziec, z tej str kt mi wczoraj polecilas o kwiatach, bardzo fajna, ale zawiesil mi sie na niej komp wiec podaje tylko lik do linka http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,1875.20.html
zeby jakby sie komus cos stalo to nie moja wina
znalazlam piekny bukiet z hortensji!!!( wlasnie na nim sie zawiesil)
chcialam sobie skopiowac na dysk....i przygladam sie fotce przygladam, cos mi nie gra...az wreszcei zrozumialam - to byl slub lesbijski! 2 panny mlode, 2 identyczne bukiety:) a ja myslalam, ze to byla druhna ubrana na bialo;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

Cytat: mayagaramond w 01 Maj 2008, 19:50:55
Cytat: foszek w 01 Maj 2008, 19:49:33
Cytat: mayagaramond w 01 Maj 2008, 19:47:43
Skorzanego jeszcze nie mam wiec moze sobie kupie
Podaj rozmiar, w poblizu domku mam pelno sklepow z taka odzieza :)

I chcesz sie stamtad wyprowadzic?  what ;) W Salzburgu jest nawet outlet, ale jeszcze tam nie bylam :)
Bo w gratisie dorzucaja ciekawe towarzystwo... w dzien coraz bardzij strach chodzic a wieczorem to juz calkiem....

abkasia

maya  :oty bezwstydna dziewczyno!!! tak sie obnazac na forum publicznym... a pfe,,, :hammer: :hammer: lol lol lol
a tak powiaznie to masz swietne nogi!!! :thx: :thx: