maya i jej zdobycze

Zaczęty przez mayagaramond, 30 Kwi 2008, 18:16:28

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sweedee

maya, boskie te ciuchy! Wszystkie mi sie podobają i wszystkie kcem!!! :'(

niezłe nóżki  :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

mayagaramond

Cytat: gioseppe w 30 Kwi 2008, 22:34:59
a Ty to nie za czesto na zakupy chodzisz???? ;)

:-[ :-[ W zasadzie to nie tak czesto, bo w moim "ciechocinku" wiele mozliwosci nie ma. Musze przetasowac ciuchy w szafie i wystawic je na ebeyu, bo nie mam miejsca...

Najgorsze jest to, ze ostrze zeby na te buty, ale w zasadzie nie mam kasy:

http://www.imwalking.de/sandalette-i%26%23146-m-walking/shi-sh715016sp4419794/pref-AKL4419793-1001%40ImWalking-ImWalkingDe/pp-7/artikel/imwalking-de;sid=9oyV1kZaDtHX1g5KPFmMFBMKeXHtriKtKCOQV8fIpOvSxnNQCfKB1IuYG_Vctw==
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

madolka

Maya, obie bluzki genialne!!!! Ta w grochy to marzenie... podobna kupilam kiedys w second handzie w Danii- przepiekna. Gratuluje! Jaka Ty masz figure......... Musze chyba jednak pochdzic na fitness za ktore place abonament, a nie chce mi sie chodzic.... I jakos tak, sorry ze sie tu uzewnetrzniam w Twoim watku, kiedys mialam duuuuza wene do ukladania codzinnego ubioru, a teraz jakos mi sie nie chce....Mimo, ze jestem typowym wzrokowcem, esteta, itp, itd........ Ciagle laze w tym samym. Ale Maya, masz swietny gust!

mayagaramond

Cytat: sweedee w 30 Kwi 2008, 22:50:48
niezłe nóżki  :P

szczegolnie w skarpetce ;)


Tak wogole to dzieki za komplementy :) Stawiam piwa!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

goga

mayagaramond jak ty jeszcze raz pokażesz jakieś buty to cię uduszę - ja mam hopla na tym tle :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

mayagaramond

Cytat: madolka w 30 Kwi 2008, 22:53:43
Ale Maya, masz swietny gust!

:-[ :-[ :thx: :thx: :thx:

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

Cytat: goga w 30 Kwi 2008, 22:56:05
mayagaramond jak ty jeszcze raz pokażesz jakieś buty to cię uduszę - ja mam hopla na tym tle :)

tylko pensja u mnie nie ta ;)

chcialam dodac, ze H. tez dostal prezent: T-Shirt z Burtona i FHM ;) Innych ciuchow mu nie moge kupowac, bo zawsze cos nie pasuje ::) ::)

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

goga

ja też sobie zrobiłam prezent - kupiłam kieckę a nawet dwie :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

sweedee

Cytat: goga w 30 Kwi 2008, 22:58:55
ja też sobie zrobiłam prezent - kupiłam kieckę a nawet dwie :)
czarna i w kwiatki czy jakieś nowe? ???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

madolka

Maya, korzystajac z okazji, moze znasz jakies fajne linki dotyczace mody lat 20. Chodzi o inspiracje, moze to byc moda wspolczesna zaiinspirowana tymi latami, lub sklepu ktore cos takiego maja.... szukalam w necie, malo znalazlam. Chodzi o projekt mojej sukienki slubnej.

goga

sweedee zieloną i zieloną w cyckach, a dopasowana czarną od cycków do dołu
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

sweedee

goga, dawaj, lookniemy!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

goga

sweedee eeee jak założe a teraz mi się nie chce  :( maja dziś pokazuje :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

sweedee

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

mayagaramond

Cytat: madolka w 30 Kwi 2008, 23:04:33
Maya, korzystajac z okazji, moze znasz jakies fajne linki dotyczace mody lat 20. Chodzi o inspiracje, moze to byc moda wspolczesna zaiinspirowana tymi latami, lub sklepu ktore cos takiego maja.... szukalam w necie, malo znalazlam. Chodzi o projekt mojej sukienki slubnej.

Stron konkretnych nie zna, wbilam w google fashion i roaring twenties:

http://www.google.de/search?q=fashion+%22roaring+twenties%22&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:de:official&client=firefox-a

W londynie jest tez muzeum mody:
http://www.ftmlondon.org/

Tu linki do inynch muzeow:
http://www.fashion-era.com/museums.htm

Moze przejdz sie do biblioteki narodowej w dublinie i zobacz co tam maja. tak na szybciocha wyswietlilo mi sie to:
http://hip.nli.ie/ipac20/ipac.jsp?session=1A095910678TA.12718&menu=search&aspect=advanced&npp=10&ipp=20&spp=20&profile=bk&ri=&term=&index=AUTHOR&x=0&y=0&aspect=advanced&term=&index=ALLTITL&term=fashion&index=SUBJECT&term=&index=SERIES&term=&index=PUBLISH



"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

Cytat: goga w 30 Kwi 2008, 23:12:59
sweedee eeee jak założe a teraz mi się nie chce  :( maja dziś pokazuje :)

nie ma problemu, tez mozesz pokazywac, we dwie bedzie nam razniej :) Ja jutro pokazuje stanik (to haslo dla terazji ;D)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

madolka

mayagaramond
dziekuje!!! Zaraz poprzegladam... Piwko.

adrianna79

Maya!!!! swietne zakupy.... pikne nogi.. piekne buty.. a ten plaszczyk... ah.. marzenie!!!!!!... no to juz wiem kogo musze wziac na zakupy jak bede w Europie....

konwalia

Zwierzu dawaj fotki i cenę + rozmiar/wymiary tej bluzki.

zwierzatko_mojej_mamy

konwalia jasne - tylko po weenedzie - bo wlasnie wychodzi na to ze w 5 minut mam wszytko spakowac i jechac, bo kilka osob z rodziny, ktorych jeszcze nie zaprosilismy, zupelnie znienacka zapowiedzieli sie na dzisiaj i musimy szybko jechac do domu - a mialam se dzisiaj q... odpoczac...

wyslij mi prive, zebym nie zapomniala ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kata

Pozdrawiam

Kata

foszek

Maya pozazdroscic wygladu !!!!
Az mnie maz musial przytulic bo nagle poczulam sie znowu wielka, zwlaszcza przy tych nozkach Twoich...
A na ten bialy plaszczyk to ja rownie choruje, nawet widzialam kiedys cos zblizonego, ale szkoda mi bylo 200 €

mayagaramond

Cytat: foszek w 01 Maj 2008, 15:26:19
Maya pozazdroscic wygladu !!!!
Az mnie maz musial przytulic bo nagle poczulam sie znowu wielka, zwlaszcza przy tych nozkach Twoich...
A na ten bialy plaszczyk to ja rownie choruje, nawet widzialam kiedys cos zblizonego, ale szkoda mi bylo 200 €

:thx: :thx: :thx:
Jeszcze kilka miesiecy i bedziesz znow szczuplutka! A mi doopa dalej rosnie (wiem na fotach nie widac, ale rosnie :D )

Nie, no 200€ tez bym nie wydala, plaszczyk kosztowal cale 15 funtow! jupi jupi
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

foszek

Cytat: mayagaramond w 01 Maj 2008, 15:35:09
Jeszcze kilka miesiecy i bedziesz znow szczuplutka!
Ale takich nozek nigdy nie mialam i nie bede miala :)

mary

Cytat: foszek w 01 Maj 2008, 15:26:19
Az mnie maz musial przytulic bo nagle poczulam sie znowu wielka, zwlaszcza przy tych nozkach Twoich...

Foszku, Ty jesteś WIELKA, bo nosisz w sobie nowe życie :) A to jest więcej warte niż najpiękniejsze nogi świata ;)