maya i jej zdobycze

Zaczęty przez mayagaramond, 30 Kwi 2008, 18:16:28

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

#100
Cytat: mayagaramond w 01 Maj 2008, 18:51:59
Hahahaha :)


czy Ty wieszm ze za rok zachodzisz w ciaze? Razem z mika, panikarola i mna. I chyba dodaa :D  

opluty opluty opluty opluty

przyszlam tu zeby wstawic zdjecia nowych kiecek, niestety zapomnialam wylaczyc lampe i zamaist twarzy mam aureole lol Sfotografowalam z roznych stron, zebyscie mogly obejrzec (sukienke nie mnie ;) ).
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dragonfly

MAYA ta sukienka jest swietna, widzialam ja w realu (raczej nie w biedronce ;) ) i super w niej wygladasz :D

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Maya świetnie wyglądasz  :beer:
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: inkageo w 08 Lut 2010, 16:42:39
Maya świetnie wyglądasz  :beer:

a widzialas cytat? lol lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

aja

czarna jest bardo fajna

rubin04

May a- kiecka super, a Ty, i te nogi.. no żałuję ze mi się to w życiu nie zdarzy.. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Cytat: mayagaramond w 08 Lut 2010, 16:52:31
a widzialas cytat? lol lol
Aaaaa nie zauważyłam :D Skąd się wziął ten cytat? To są Twoje słowa? :D
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: inkageo w 08 Lut 2010, 17:09:39
Aaaaa nie zauważyłam :D Skąd się wziął ten cytat? To są Twoje słowa? :D

tak, to byl moj post w tym watku, tylko cos pochrzanilam przy cytowaniu i ten oryginalny post z maja szlag trafil, zostal tylko w formie cytatu, niestety nie wiem o co chodzilo, ale to byla odpowiedz na twoj post lol lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Cytat: mayagaramond w 08 Lut 2010, 17:11:01
tak, to byl moj post w tym watku, tylko cos pochrzanilam przy cytowaniu i ten oryginalny post z maja szlag trafil, zostal tylko w formie cytatu, niestety nie wiem o co chodzilo, ale to byla odpowiedz na twoj post lol lol
Ale jak grzecznie odmawiam, że "nie zdążę za rok" :D
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: inkageo w 08 Lut 2010, 17:12:17
Ale jak grzecznie odmawiam, że "nie zdążę za rok" :D

lol, ale zobacz - wtedy mialas tylko dzienniczek praktyk!! Mozesz byc z siebie dumna :) :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

#111
 :aaaa: :aaaa: :aaaa: :aaaa: :aaaa:
I proudly present:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

#112
Cytat: golinda w 29 Maj 2010, 19:34:07
maya, jakiej wielkości jest ta torba?

dlugosc - ok. 34 cm, wysokosc - 20 cm.

Nie jest duza, moim zdaniem akurat na miasto, zakupy , do pracy.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Maya wow, gratuluję :D Od kogo ten prezent? :D
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: inkageo w 29 Maj 2010, 22:22:44
Maya wow, gratuluję :D Od kogo ten prezent? :D

ode mnie dla mnie ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

konwalia

maya piękna, choć ja nie mogłabym miec białej, zaraz bym ja wykończyła i poobcierała brzegi
kupiłas w outlecie czy salonie (pewnie drogie cholerstwo) ;)

mayagaramond

Cytat: konwalia w 30 Maj 2010, 12:27:01
maya piękna, choć ja nie mogłabym miec białej, zaraz bym ja wykończyła i poobcierała brzegi
kupiłas w outlecie czy salonie (pewnie drogie cholerstwo) ;)

kupilam, uwaga, w second handzie w salzburgu ;D Jest w swietnym stanie. I ja chcialam biala. byla jeszcze D&G biala, ale ta podobala mi sie bardziej.

Oryginalna cena to ponad 1500$
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

konwalia

Cytat: mayagaramond w 30 Maj 2010, 13:44:15kupilam, uwaga, w second handzie w salzburgu
aaaa teraz to juz zzieleniałam ;)

mayagaramond

Cytat: konwalia w 30 Maj 2010, 12:57:08
aaaa teraz to juz zzieleniałam ;)

no ja omal nie rzucilam sie wlascicielce na szyje ;d

Jak H. mnie po powrocie zobaczyl z ta torebka, to omal nie zemdlal, bo myslal, ze kupilam nowa.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Wow zazdroszczę :D Nie wiem czemu ubzdurałam sobie, że to od H. z okazji obrony :)
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: inkageo w 30 Maj 2010, 13:31:17
Wow zazdroszczę :D Nie wiem czemu ubzdurałam sobie, że to od H. z okazji obrony :)

nie, od H. dostane prezent jak pojedziemy do Wiednia i jak cos tam ladnego znajdziemy.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"