maya i jej zdobycze

Zaczęty przez mayagaramond, 30 Kwi 2008, 18:16:28

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond



wygladaja tak:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sonja

Maya preferuje styl na jedną skarpetkę;)) śliczne bluzki:)

inkageo

Świetne zakupy :) Chętnie weszłabym w posiadanie wszystkiego ;)
Imagine there is no hate

mayagaramond

Lista:
2 bluzki
spodnica-olowek
bialy plaszcz
rozowy top do dzinsow
czarne "adidasy" goli ) oczywiscie z fioletem ;)

A teraz spadam na lekcje :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mary

Maya, Ty to masz nogi ;)

mayagaramond

Cytat: sonja w 30 Kwi 2008, 18:18:13
Maya preferuje styl na jedną skarpetkę;))

bo jestem biedna i musze nosic szyne :'( :'( :'(
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

Cytat: mary_popins w 30 Kwi 2008, 18:19:30
Maya, Ty to masz nogi ;)

Ty na pewno tez masz, tylko nie chcesz nam pokazac ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sonja

A biustonosz? Hę? Gdzie? może być bez modelki;)

salsa

Maya Ty ekshibicjonistko:P ;):)
ładne ciuszki:)

uciekam na łikendzior! bawcie sie dobrze
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: sonja w 30 Kwi 2008, 18:22:15
A biustonosz? Hę? Gdzie? może być bez modelki;)

bedzie, bedzie, ale pozniej albo dopiero jutro, teraz musze spadac, a pozniej H. bedzie w domu ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

ma, udowodnione przez awatarek, to tylko kokieteria ;)

syper rzeczy maya!!!! z Londynu?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

Cytat: panikarola w 30 Kwi 2008, 18:24:18
ma, udowodnione przez awatarek, to tylko kokieteria ;)

syper rzeczy maya!!!! z Londynu?

yes
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

git. oficjalnie zazdroszcze! ja sobie kupilam czekolade :D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mary

Cytat: mayagaramond w 30 Kwi 2008, 18:20:10
Cytat: mary_popins w 30 Kwi 2008, 18:19:30
Maya, Ty to masz nogi ;)

Ty na pewno tez masz, tylko nie chcesz nam pokazac ;)

Moja droga! Protestuję i to stanowczo. Ja przecież świece nogami w avatarze ;)

nionczka

Super biala bluzeczka i bialy plaszczyk!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

goga

świetne zakupy :) no i nogi też ;)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

elizapj

o plaszczyk miodzio!!!

z czego on?

bluzeczka w grochy tez!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

Maya ta bluzka biala z falbanami przepiekna!!!, sama na taka poluje. z ktorego sklepu?

zwierzatko_mojej_mamy

siog ja mam do sprzedania wielce elegancka bluzke od teresy kopias biala z falbanami - jeszcze z metka ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: siog w 30 Kwi 2008, 20:04:10
Maya ta bluzka biala z falbanami przepiekna!!!, sama na taka poluje. z ktorego sklepu?

z Topshopu :D Polowalam na taka juz od dluzszego czasu, ale te ktore wczesniej widzialam (za przystepna cene) jakos tak bazarowo wygladaly ;)

eliza - plaszczyk jest pol na pol welna i poliester. Wyglada na prawde porzadnie. Kosztowal - UWAGA - 15 funtow :D :D

Odkad zobaczylam ten plaszczyk w diable bardzo taki chcialam i mialam nawet szyc w PL, ale zanim ja do PL dojade to juz bedzie inna moda ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

Cytat: mary_popins w 30 Kwi 2008, 18:35:10
Cytat: mayagaramond w 30 Kwi 2008, 18:20:10
Cytat: mary_popins w 30 Kwi 2008, 18:19:30
Maya, Ty to masz nogi ;)

Ty na pewno tez masz, tylko nie chcesz nam pokazac ;)

Moja droga! Protestuję i to stanowczo. Ja przecież świece nogami w avatarze ;)

niby tak, ale dalabys powiekszenie ;) :) :) :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Majeczka

maya a gdzie taki plaszcz daja??????????? jest super i ta cena jeszcze bardziej kuszaca :D
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: Majeczka w 30 Kwi 2008, 22:15:36
maya a gdzie taki plaszcz daja??????????? jest super i ta cena jeszcze bardziej kuszaca :D

gdzies na oxford street, miedzy tottenham court rd a oxford circus w jakims dziwnym sklepie "no name", wiecej nie pamietam...Wiekszosc rzeczy byla tam watpliwej urody, ale plaszczyk super.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

gioseppe

gratuluje zakupow :)
plaszczyk jest cudowny!!
zawsze chcialam miec w taki jasnym kolorze ale szkoda mi bylo kasy jako ze zaraz bylby brudny
a nóżki grrrr :)
niczego sobie :)
bluzki tez mi sie bardzo podobaja :)
z zabotami i "wiazaniem" sa extra i b. podobaja mi sie na innych ale nie wiedziec czemu ja sie w nich czuje cholernie dziwnie :))
a Ty to nie za czesto na zakupy chodzisz???? ;)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP