Autor Wątek: JAKI POWINNAM NOSIĆ ROZMIAR STANIKA cz. 2  (Przeczytany 87999 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malybob

Odp: JAKI POWINNAM NOSIĆ ROZMIAR STANIKA cz. 2
« Odpowiedź #75 dnia: 08 Maj 2008, 18:19:50 »
Sorry za błąd w poprzednim poście :-[
Aha, znalazłam na str. Dalii, nie ten co mierzyłam, ale też występujący w rozmiarze 65
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj model ALVA - Soft K06
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #76 dnia: 08 Maj 2008, 18:48:52 »
W KTD w stoisku nr 60B sprzedają staniki Samanty i jeszcze inne

i zmniejszają obwody !!!
koszt zmniejszenia zakupionego staniczka to 10zł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja dzisiaj zakupiłam sobie tam bardotkę firmy Leilieve by Manicardi - kupiłam 70 D ale maja mi ja zmniejszyć do 65 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

do tego gatki i bielizne slubna mam juz z głowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malybob

« Odpowiedź #77 dnia: 08 Maj 2008, 19:02:05 »
Może głupie pytanie-ale skąd wiedzieć jaki rozmiar miseczki wybrać jeśli obwód ma być zmniejszony? I czy to nie zmienia "konstrukcji" stanika?

Kasia

« Odpowiedź #78 dnia: 08 Maj 2008, 19:08:56 »
miseczka Ci sie nie zmieni więc przy przymierzaniu wiesz już co i jak

dodatkowo pani SAMA !!!! wygarnie cycki jak trzeba
i odciągnie stanik (obwód) do tyłu

tylko trzeba pamietać aby wybierać rozmiar miski do obwodu np. 70 a nie 65

dodatkowo info dla małobiuściastych

w stanikach tych lekko usztywnianych panie wszywaja takie PROFESJONALNE gąbki (nie takie małe gabeczki tylko takie solidne dodatkowe miseczki)

ja swój odbieram w poniedziałek no i zobaczymy czy operacja sie powiedzie czy bedę 120zł w plecy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #79 dnia: 08 Maj 2008, 19:17:05 »
a to stoisko nazywa sie La Perie czy jakos tak
a to moja bardotka
« Ostatnia zmiana: 08 Maj 2008, 19:35:14 wysłana przez Kasia »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 08 Maj 2008, 19:17:05 »

malybob

« Odpowiedź #80 dnia: 08 Maj 2008, 21:35:43 »
ładna!
tylko ta info,że pani wygarnia cycki.. jakoś nie mam na to ochoty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #81 dnia: 08 Maj 2008, 21:47:48 »
zrobiła to tak szybko że się nie zorientowałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #82 dnia: 08 Maj 2008, 22:41:22 »
tadam!!! mierzyłam dziś małe obwody Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj więc jestem w szoku bo:

1. arabella
mierzyłam arabekę i okazało się, że obwód 65 wcale mnie nie ciśnie, a wręcz przeciwnie, zapinam się z luzem na pierwszą, najciaśniejszą haftkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj więcej, rozmiar 60 również zapinam na  pierwszą, najciaśniejszą haftkę. niestety miseczki były niedopasowane, jakoś mi się lekko marszczyły. miseczka 60 E była za duża.

2. polianna (nie wiem, czy dobrze napisałam)
65 D wyglądała nieźle, była ciaśniejsza, ale spokojnie zapięłam się najciaśniej jak można, niestety 60 nie mieli...

zuzia

« Odpowiedź #83 dnia: 08 Maj 2008, 22:46:37 »
dodaa84,
1. Arabelka to znany powszechnie rozciągliwiec i wielkomiseczkowiec
2. polyanna obwodowo jest ok, ale miseczkę bierze sie ciut większą (np. nie G tylko GG).

inkageo

« Odpowiedź #84 dnia: 08 Maj 2008, 22:46:47 »
Zaraz padnę, rozmowa między mężem i żoną:

- Dlaczego tak dziwnie chodzisz?
- Bo mnie stanik ciśnie.
- To jak cię ciśnie to po co się męczysz?
- Bo to jest stanik na porost cycków i nie mogę go zdjąć!
- Ale ja nie chcę żeby ci rosły cycki, są dobre.
- Przestań, nie mogę się śmiać bo mi stanik pęknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

I sobie poszedł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jeszcze trochę i mąż mnie wyśle na psychoterapię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

doda

« Odpowiedź #85 dnia: 08 Maj 2008, 23:00:48 »
zaskoczyłam się głównie tym, że nie było mi ciasno nawet w tej poliannie. brawo owszem, czułam ten obwód, ale na pewno nie musiałam się ściskać. myślę, że mogłabym spróbować 60 bez żadnego problemu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  brawo brawo brawo brawo brawo
no i bardzo podobałam się sobie w bluzce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj uważam, że ładnie, bardzo naturalnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
chyba lepiej niż push up Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Golinda, wiem, że Ty narzekałaś, a chyba mamy podobne wymiary. więc może warto?  :angel: :angel: :angel: :angel:

tylko cena nie pociąga mnie w tym wszystkim. ten stanik kosztuje 180 zł.

Kasia

« Odpowiedź #86 dnia: 08 Maj 2008, 23:03:22 »
dodaa84 jak już będziesz wiedziała jaki model w jakim rozmiarze to zawsze możesz w necie taniej kupic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #87 dnia: 08 Maj 2008, 23:07:16 »
na to liczę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
bardzo bym chciała jeszcze coś dostać bez ramiączek, albo ze skrzyżowanymi.. ale czuję, że będzie ciężko...
ale jestem zadowolona, bo w końcu cokolwiek zmierzyłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #88 dnia: 08 Maj 2008, 23:15:07 »
dodaa84 no radocha jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja się dzisiaj ucieszyłam jak w tym soisku w którym przymierzałam 70 babka spojrzała na mnie i powiedziała:
"Nie no, na Pania to 70 jest stanowczo za duże
mniejszych obwodów nie mamy
ale bez problemu zmniejszamy"

normalnie w końcu ktos nie wciska 75B Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #89 dnia: 08 Maj 2008, 23:19:03 »
hehe, fajowo, nie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 08 Maj 2008, 23:19:03 »

panikarola

« Odpowiedź #90 dnia: 08 Maj 2008, 23:20:21 »
zuzia, to trzymam kciuki za walke w avocado, ja sie nie moge moich doczekac stanikow!!!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

doda

« Odpowiedź #91 dnia: 08 Maj 2008, 23:22:34 »
karola a zamawiałaś?

panikarola

« Odpowiedź #92 dnia: 09 Maj 2008, 09:33:44 »
zamawialam, i juz zdazylam odeslac i poprosic o wymiane. teraz czekam na te wymienione.

doda

« Odpowiedź #93 dnia: 09 Maj 2008, 12:06:20 »
Inka, czy Ty  miałaś/ mierzyłaś Freya Retro?
czy mi się zdaje?
jeśli tak, to jak leżał i w ogóle jak wrażenia? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
w jakim rozmiarze?

inkageo

« Odpowiedź #94 dnia: 09 Maj 2008, 12:32:42 »
Miałam retro i sprzedaję je (65c). Leżało źle, miałam puste miski i wyglądałam jak w opatrunku rehabilitacyjnym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wyślę Ci fotki, tylko się nie przestrasz mojego bezbiuścia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Możesz w nocy nie zasnąć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #95 dnia: 09 Maj 2008, 12:55:32 »
dzięki Inka, masz 2 piwka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
może to retro byłoby na mnie dobre? hmm? za ile je sprzedajesz?
ja mam w biuście jakieś 83, 84, 85, nie pamiętam teraz.

tylko rozumiem, że ono nie ma tak całkiem miękkiej miseczki?

czy znalazłaś w końcu jakiś dla siebie?

doda

« Odpowiedź #96 dnia: 09 Maj 2008, 12:56:49 »
to panache atlantis chyba całkiem nieźle leży.

Kasia

« Odpowiedź #97 dnia: 09 Maj 2008, 12:58:32 »
dodaa84 moim zdaniem ten panache swietnie leży na ince

ale dziewczyny z LB napisały jej że własnie ten leży xle bo jest odrebny od ciała  ???

no i ten panache to chyba push-up

doda

« Odpowiedź #98 dnia: 09 Maj 2008, 12:59:22 »
i ta balkonetka chyba też, no i intimissimi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

widzę, że też mierzyłaś polyannę. ona chyba trochę za duża?
ja się sobie bardzo w niej podobałam.

sonja

« Odpowiedź #99 dnia: 09 Maj 2008, 13:02:24 »
Donoszę że moja polyanna 65FF leży ślicznie:) ładnie zaokrągla och i ach w ogóle:) ale chyba niedługo na 60 przeskoczę, bo ten wcale nie jest hiper ciasny. Natomiast ten sam rozmiar Ewy lekko spłaszcza i rozsuwa na boki:(