JAKI POWINNAM NOSIĆ ROZMIAR STANIKA cz. 2

Zaczęty przez zuzia, 30 Kwi 2008, 10:14:59

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

Inferno akurat jest moją największą porażką stanikową.
Mam raczej miękki biust i jak zakładam jest ok. Po pewnym czasie zaczyna mi się wylewać przodem, a boki są puste  ;D

karamela

zuzia Dzięki za odpowiedź. Polewam  :drunk:
Chyba mnie przekonałaś i pozostaje mi tylko zamówić :)
Zawsze zrób siusiu, jeżeli tylko masz okazję.
A.W. WELLINGTON

Guests are not allowed to view images in posts, please
Register or Login


wrobelek0403

Cytat: zuzia w 19 Maj 2008, 13:20:33
wrobelek0403,
oba inferno?

zuzia, oba tylko 70E ze starszej serii (bez odpinanych ramiaczek). a 70F kupiony na peach field :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: konwalia w 19 Maj 2008, 17:23:33
Inferno akurat jest moją największą porażką stanikową.
Mam raczej miękki biust i jak zakładam jest ok. Po pewnym czasie zaczyna mi się wylewać przodem, a boki są puste  ;D

Inferno jest takie, że albo jest dla ciebie albo nie. Nie ma wersji pośredniej tzn. prawie pasuje, musisz go dobrać idealnie. Jak nie - daj sobie z nim spokój.
Ja nie lubię inferno. Za to Masquerade Polka - boskie!!!

wrobelek0403

Cytat: zuzia w 20 Maj 2008, 09:32:58
Cytat: konwalia w 19 Maj 2008, 17:23:33
Inferno akurat jest moją największą porażką stanikową.
Mam raczej miękki biust i jak zakładam jest ok. Po pewnym czasie zaczyna mi się wylewać przodem, a boki są puste  ;D

Inferno jest takie, że albo jest dla ciebie albo nie. Nie ma wersji pośredniej tzn. prawie pasuje, musisz go dobrać idealnie. Jak nie - daj sobie z nim spokój.
Ja nie lubię inferno. Za to Masquerade Polka - boskie!!!

No ja nie mam takich problemów, nic mi sie nie wylewa. Choc z uwagi na nowosc, czuje się w nim mocno scisnieta i trochę mnie uwiera na żebrach.

Dzis zrobiłam jeszcze próbe ruchową - wsadziłam oba i zaczełam skakac, robić skłony itp. Z 70E w koncu zaczeło się troszkę wylewac, a z 70F nie, wiec to chyba ten drugi jest dobry...
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Ja mam dwa rozmiary większą miskę niż normalnie i i tak po pewnym czasie cyc nie na miejscu, więc miałam go ze dwa razy "na wieczór".

tiliam

ja juz nie wiem jak to jest z tymi stanikami
ostatnio kupilam PANACHE inferno 75 D - miseczki idealne - tylko troche ciasno - po calym dniu nosznia pobolewają mnie żebra lekko..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Haha, przyszedł mój inferno 60dd, dobrze że mogę odesłać bo właściwie z powodzeniem zastępuje on bluzkę i żakiet na mojej mikro klatce piersiowej ;) Miseczki wielkości mojej głowy ;)
Imagine there is no hate

tiliam

Inka, a ten drugi czarny jaki to jest? gdzie kupiłaś? bo właśnie szukam takiego kształtu..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Dobrze kombinujesz z nazwami :) Jest z miękkiej gąbki, ale takiej że jak naciśniesz to się zapadnie. Jest ogroooomny.

Ten drugi to intimissimi kupione w outlecie za 19 zł, rozmiar tgII.
Imagine there is no hate

Kasia

Cytat: dodaa84 w 24 Maj 2008, 22:07:16
ale wielki..............
on jest usztywniany?
czy panache to nazwa modelu, czy firmy???
panache to jak freya,
a inferno jak arabella? ;)


dla mnie panache infermo jest dziwny

to strasznie zabudowany/pancerny stanik


moim zdaniem nadaje sie on przy większych rozmiarach

przy małych piersiach to jest taki sobie

mam jeden inferno i jest OK ale nie jest to najlepszy stanik jaki mam



inka tak na moje oko powinnaś poszukac stanika w tym rozmiarze ale całkiem innego kroju

moim zdaniem przy mniejszych piersiach rewelacyjnie sprawdzają się staniki o plytszych miseczkach, takie boczne jak ja to mówię ;)

o mniej więcej taki krój:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


albo taki

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



nie patrz na firmę , chodzi mi tylko o kształt :)





takie pełne staniczki  to bardziej dla biuściastych :)


inkageo

Kasia mam jeszcze takie, ale jeszcze nie wiem które zostawię.. Przyszły jak byłam na wycieczce. Wszystkie 60dd, ale ten z różową tasiemką (Curvy Kate Portia) ma dużo głębsze miseczki od pozostałych i jest za duży, a szkoda, bo mam do niego też majteczki..
Imagine there is no hate

Kasia

inka tak na pierwszy rzut oka wszystkie te staniczki maja te PEŁNE miseczki :(

a ten Curvy całkiem ładny :)

tiliam

jak dla mnie to rozmiar masz Inka źle dobrany - piszesz ze  małobiuściasta jesteś, a te staniki wszytskie na małobiuściaste nie wygladają bynajmniej.. może celuj w mniejszy rozmiar?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Też tak myślałam, ale dziewczyny z lobby twierdzą, że mniejszy rozmiar czyli 60d będzie miało za wąskie fiszbiny i że ten rozmiar jest ok..
Imagine there is no hate

Kasia

mi z kalkulatora wychodzi 65E

a inferno mam 65D i jest dobre :)


inkageo

Inferno 60d i tak byłoby na mnie za duże, ale mała strata, nawet za darmo bym go nie chciała ;)
Imagine there is no hate

marax

inka mam identyczny stanik intimissimi -a ten co kupilam jak zpbaczylam posikalam sie ze smiechu.sorry stara ale masz jakies pronlemy z kregoslupen?? tomialbyc kolniez ortopedyczny (sadzac po wielkosci tylniego paska tak hahaha)


inkageo

Maraxela ja też jak go wyciągnęłam z pudełka to cud, że się nie posikałam ;) Kupiłam na allegro, więc kota w worku ;)
Imagine there is no hate

marax

nie no inka ale mnie rozbawilas a mialam ti zly humor-masz jeszcze jakies staniki hahaha

inkageo

Maraxela mogę Ci wysłać moje zdjęcie w tym staniku tylko leć po pieluchę :)
Imagine there is no hate


marax

inka mysle ze masz etat w policji zapewniony-kamizelki kuloodporej ci nie potrzeba:):) dobre

inkageo

Hahaha :) No i jak ciepło ;) Szykuje niespodziankę mężowi na ten wieczór, padnie to pewne ;)
Imagine there is no hate