czyżby to to? obstawiamy...

Zaczęty przez kamelia04.08.2007, 29 Kwi 2008, 12:35:27

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

brawurka

Cytat: panikarola w 01 Maj 2008, 20:21:09
ja bede sluchac tylko sweede i brawurki. i mojej kolezanki jednej, ktora urodzila. wtedy widac, jak sie ciesza maluchem i ze ta reszta to tylko jakas czesc jest.

piwo dla tej pani

kamelia04.08.2007

#176
brawurka132

jak znam siebie, to będę chciała być jak najszybciej po.

Zresztą, kurczę, tyle było w ciąży i urodziło, to chyba i ja potrafię. W końcu, może nie jestem taka ostatnia  ;)
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

brawurka

ja zaczełąm sie bać na porodówce, doszło do mnie, że odwrotu nie ma, chyba mam zapłon opóźniony:)

brawurka

dla mnie ciężkie były 2 miesiące, kiedy Maja miała kolki, do tego bła zima, więc ciemno, zimno, a teraz raj normalnie. całe dnie na dworzu, Maja kazdego dnia robi postępy:) np dziś po raz pierwszy polizała swoją stope, niby głupie, ale taka jestem z niej dumna;)
nie będe śmiamniła, czasem mam dosc, zdarzyło się, że zostawiłąm ją z T. i wyszłam się przejść, bo mi nerwy puszczały, rzychodziły mysli, po co mi to było?,  a potem jak spała tak słodko i przez sen się uśmiechała to wyrzuty sumienia miałam jak mogłam tak myśleć

kamelia04.08.2007

dobra dziołchy, idę. Wrócę jutro, żeby kończyć pisać tę za..rąbistą pracę magisterską.

Mam nadzieję, że mi się uda jak najszybciej, żeby w akt urodzenia dziecka we FR wpisali kolejny zawód matki, tym razem prawnik.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

kamelia04.08.2007

dodaa84
na uksw-wie, dlatego, że na uw-ie nie było zaocznych.

A ja już jestem po jednych dziennych (sggw) i po jednych zaocznych (uw), a że pracowałam w wymiarze sprawiedliwości, więc dostęp do praktyki 100 razy lepszy niż na jakichkolwiek dziennych.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

brawurka

ja tez na uksw, ale nie prawo

talula

Cytat: brawurka132 w 01 Maj 2008, 20:54:03
uwierzcie mi na słowo, że im bliżej porodu tym bardziej nie można sie tego maluszka doczeć i ta tęsknota do niego jest duużo większa niz strach przed porodem
[/quote]


piękne słowa...

martos82

Kamelia gratuluje. Spokojnej ciazy.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

Cytat: brawurka132 w 01 Maj 2008, 20:54:03
uwierzcie mi na słowo, że im bliżej porodu tym bardziej nie można sie tego maluszka doczeć i ta tęsknota do niego jest duużo większa niz strach przed porodem

Pięknie :) I na to liczę, bo mój strach przed porodem urasta do rangi paranoi ;)

maroonbug

O wow! To dopiero wiesci! Ja na ciaze nie zagladam, bo mnie to nie interesuje na razie, ale ciesze sie wielce! Gratulacje Kamelia!!! :flowers:

elizapj

a mi sie dzis snilo, ze mialam blizniaki. 2 chlopcow! snil mi sie porod (domowy, bo do szpitala nie zdazylam) oraz karmienie, oraz to, ze rodzice chcieli mnie we wszystkim wyreczac....rowniez, ze bylo mi smutno, ze sie o przebieg porodu nikt nie pytal...a ja nie moglam podac nikomu i tak zadnych danych, bo nie bylo jak zmierzyc i zwazyc:(
porod byl lekki!!!hahah
i kolezanki drogie forumowe, poza inspiracja z 'cos niebieskiego' moj sen zapewne zaistnial pod wplywem WAS!!!:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

O, ja!!! Ale niespodzianka. Strasznie zapóźniona w wieściach jestem!!! (wszystko przez pracę. :( ). Gratulacje!!! :D :flowers:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dagi

no to ja też z opóźnieniem, ale wielkie gratulacje :)  :flowers: :flowers: :flowers:
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

talula

Cytat: elizapj w 07 Maj 2008, 15:23:00
i kolezanki drogie forumowe, poza inspiracja z 'cos niebieskiego' moj sen zapewne zaistnial pod wplywem WAS!!!:)

He he;) dobre..a ja właśnie to czytam..