czyżby to to? obstawiamy...

Zaczęty przez kamelia04.08.2007, 29 Kwi 2008, 12:35:27

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kamelia04.08.2007

1. mam spóźniony okres - trudno powiedzieć ile, bo mam nieregularne, myślę, że tydzień.
2. mdli mnie od niedzieli, za to cały czas i bez przerwy. Nic specjalnego nie zjadłam, żeby się cały czas tak źle czuć
3. ostatni raz trala-lala na początku kwietnia
4. innych objawów brak

No i nie wiem, poczekam jeszcze 2 tyg. i idę do ginekologa.

Waszym zdaniem, to to czy to nie to, głosujcie
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

zuzia


mika


jo_miekka

zrób test :) i pochwal się wynikiem ;)

magdalinska

nastepna..... ja tez chce!!!  :'(
pewnie to TO :) zrob test i czekamy na wynik :)

kamelia04.08.2007

czytałam gdzieś, że te testy to pic na wodę fotomontaż, dlatego odczekam i pójdę do lekarza
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

jo_miekka

Kamelia, no niekoniecznie, niekoniecznie pic na wodę. Zwłaszcza, że juz po dacie spodziewanej miesiączki.

kamelia04.08.2007

magdalinska

jeszcze nie wiadomo, to po pierwsze, a po drugie mdłości i ściśnięte gardło przez cały boży dzień to nic fajnego. Na szczęście nie wymiotuję - hura
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

mika

Kamelia zrób test, jak jesteś już po terminie spodziewanej miesiączki to masz 99% prawdopodobieństwa że test będzie zgodny z rzeczywistością

abkasia

kamelia04.08.2007 ale dlaczego testy to pic na wode.. zrob test a bedziesz wiedziala, albo idz na bete.. to badanie, ktore najwczesniej moze wykryc ciaze.. a badanie ginekologiczne kilka dni po spodziewanej miesiaczce i tak nie jest w stanie wykryc ciazy,

mika

śmigaj po test i nie marudz, bo już tu przebieramy  nogami lol


nionczka

Kamelia!!! Tak!!! Juz biegiem po test!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kotabma

 brawo  brawo  brawo  brawo  brawo
ja tez tak chce
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Testy to pic na wode jak panienki w ciazy robia sobie 3 przed spodziewana data miesiaczki. Taki test moze jej pokazac 3 razy, ze nie a jednak bedzie w ciazy. Juz widzialam takie na innym forum :-) Tydzien spoznienia to juz wystarczy, zeby wynik testu (szczegolnie pozytywnego) byl wiarygodny.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Bóle podrzusza? Kilka kresek temperatury? Sennosc? Zmeczenie? Nabrzmialy biust?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

kamelia04.08.2007 uuuuuuuuuuuuuuuuu super super  brawo brawo brawo brawo brawo brawo

my ostatnio sie zatsanawialiśmy czy już nie zacząć starań :)
ale jednak chcemy sobie we wrzesniu na spokojnie wyjechac do tej Turcji no i przekładamy starania na Turcję ;)


hehehehehehe

nionczka

Kamelia, nie rób planów na sylwestra!!! jupi jupi jupi
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

kamelia
Koniecznie i to dzisiaj test!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
Mi dwa tezty potwierdzily i mysle ze to nie jest pic na wode!!!


abkasia

a ja uwazam, ze dopoki nie zrobila testu, to niepotrzebnie sie tak nakrecamy...i nakrecamy kamelie... jesli to nie ciaza, to bedzie wieksze rozczarowanie.. choc oczywiscie zycze zeby bylo, jak chce kamelia :)

kamu2

Kamelia idź po test,ja robiłam tydzień i 2 tyg po wyszedł negatywny ale to się rzadko zdarza,z tym że ja robiłam po południu a test najlepeij robić z samego rana,w tedy najwyższe stężenie hc czy jak to się tam nazywa,dopiero 3 wyszedł pozytywnie.Albo zrobić ta bete,jak pójdziesz za tydzień do gina to i tak raczej nie będzie nic widać
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

abkasia

Cytat: kamu2 w 29 Kwi 2008, 13:36:50
.Albo zrobić ta bete,jak pójdziesz za tydzień do gina to i tak raczej nie będzie nic widać

wlasnie!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

jusia

ginekolog to może co najwyżej stwierdzić na tak wczesnym etapie "być może jest Pani w ciąży"  :D, zrób sobie test jeśli jesteś po terminie spodziewanej miesiączki, a najpewniejsze jest badanie krwi na poziom beta HCG 
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

foszek

#23
Kamelia, dodatkowe pytanie: przygladalas sie hiszpance? Albo blizniakom miki???
I zrob sobie test, powiem Ci ze ja nie robilam i troszke zaluje, brak mi tego jakze typowego, ciazowego akcentu, ale ja szlam na kontrole do lekarza z 1000 % przeswiadczeniem ze nie jestem w ciazy :D a wyszlam z 6 tygodniowa ciaza :)

kamelia04.08.2007

#24
-zrobiłam badanie krwi na beta HCG - wynik jutro późnym popołudniem albo w poniedziałek

-kupiłam w aptece test "sikany" - sprawdzam jutro rano.

Na razie się nie nastawiam ani na tak, ani na nie, zobaczymy.

Poza tym spodziewałam sie, że z moja chaotyczną regularnością i problemami z kobiecymi hormonalnymi w przeszłości (miałam ok. 20 lat), to tak po prostu nie przyjdzie i pewnie będę klientką in vitro. Wszystko się rozstrzygnie.

Na pewno nie będę płakać, jak trzeba będzie kupować wózek  :).
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane