Podróż poślubna :)

Zaczęty przez inkageo, 08 Sie 2007, 09:07:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Jestem z tym na bieżąco, więc zakładam temat :)
Wczoraj zarezerwowaliśmy tydzień na Fuertaventurze (Wyspy Kanaryjskie), wyjazd 16 września..nie mogę się doczekać :) Wieczorem paradowałam w stroju kąpielowym ;)
Może ktoś się skusi :)
http://www.itaka.pl/strony/2/i/1682.php?SEARCH_HOTEL[wyloty]=WAW&SEARCH_HOTEL[pokoje]=DBL&SEARCH_HOTEL[wyzywienie]=H&;
Imagine there is no hate

literka82

Pieknie!!! Tez bym chciala:( No ale za bezmyslnosc sie placi. Mam niewazny paszport, wymieniac bede dopiero po slubie, i podobno strasznie dlugo to teraz trwa. Co wiecej, dowod osobisty tez mam stary, zielony, wiec na niego nawet w UE nie pojezdze:/ Takze podroz poslubna w polskich gorach. Ale i tak sie ciesze:)

inkageo

A mój M też ma stary zielony dowód i podróżował na nim. Kilka razy nie planowaliśmy wyjazdu i nie mieliśy przy sobie paszportów, a jego wpuścili/wypuścili na podstawie starego dowodu :) Trzeba się dowiedzieć :)
Imagine there is no hate

tiliam

hmm pięknie inka w tej hiszpanii
my myślimy nad kretą, ale czekamy na jakies last minute we wrześniu :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

lewaa

a my jedziemy w Bory Tucholskie bo tak chcemy  :-P i wszyscy słysząc to pukają się w czoło :roll:

gioseppe

Cytat: "tiliam"hmm pięknie inka w tej hiszpanii
my myślimy nad kretą, ale czekamy na jakies last minute we wrześniu :)

my też :)
i juz sie doczekac nie moge!
w zesżłym roku udało nam sięupolować super wycieczkę do Tunezji, taniocha!
właśnie na koniec września
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

tiliam

gioseppe - macie już jakięś konkretne miejsce?
my ciągle zmieniamy zdanie :]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gioseppe

Cytat: "tiliam"gioseppe - macie już jakięś konkretne miejsce?
my ciągle zmieniamy zdanie :]
Ja marzę o Nowej Zelandii ale ze względów finansowych musimy sobie odpuścić...
tak więc nie mamy i nie chcemy mieć konkretnego miejsca :)
liczymy na last minute i weźmiemy co dadzą - żeby było cieplutko i musi być plaża :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

literka82

Inka no wlasnie podobno jest tak, ze to wszystko zalezy od humoru chlopcow na granicach:/ Boimy sie kupe kasy wpakowac w wycieczke, a potem jak sie okaze ze mnie nie przepuszcza, to szkoda bedzie i kasy, i podrozy Przekladamy a rok, a w tym bedziemy tatry zdobywac:)

mala_duza

a my już we wtorek lecimy do Portugali

asik801

:lol: A my 4.10 wylatujemy do Egiptu. Hotel Coral Beach :-D Już się nie mogę doczekać!!!

http://www.scanholiday.pl/html/11311228.php3?typ=CZ&wylot=WAW&dor=2&dw=1191492000&d2=0&dzieci%5B0%5D=0&dzieci%5B1%5D=0



<a href="http://www.przewodnikmp.pl/img-29092007002.png" target="_blank"> mój suwaczek </a>


kamu2

Ja bym chciała do turcji mój N do Tunezji lub Egiptu,jeszcze nie wiem co wybierzemy,ale już będzie trzeba cos rezerwowac.Dziś byłam zamówić paszport 05.09 dopiero odbiór,swoją droga to troche kasy teraz paszport kosztuje 140 zł a ja liczyłam na 100 zł.
A taka hiszpania to mi się marzy,ale teraz nas na nią nie stać słyszałam ze tam jest dosyc drogo:/
Ważne żebyśmy wszytkie miały ładną pogode  i udany wypoczynek :lol:
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

inkageo

Turcję i Tunezję już zaliczyłam, Egipt chyba za rok :) Będę korzystać z Waszych doświadczeń. Hotel Coral bardzo mi się podoba.
Ja wchodzę na holidaycheck i oglądam zdjęcia turystów :)
To ten hotel?
http://www.holidaycheck.pl/hotel-informacje+o+podro%C5%BCy_Hotel+Rotana+Coral+Beach+Resort-hid_8524.html
Imagine there is no hate

asik801

Ja też wyrabiałam nowy paszport- 140zł ( w listopadzie znów będzie nowy bo zmiana nazwiska i znowu 30 zł) bo mój starcił ważność w styczniu tego roku:) Mój N niestety też musiał i zapłacił 420 zł  :evil: bo zniszczył paszport- wylał mu się czerwony tusz. Miał wybór wyrobić i lecieć ze mną- nie wyrobić i liczyć na to że go nie zatrzymają na granicy. Woleliśmy nie ryzykować.

asik801

Dzięki Inka tu jeszcze nie byłam:)) Mam nadzieje, że będziemy się świetnie bawiły  :-D

wrobelek0403

mniam, my na razie mamy kupe pomyslow, bedziemy myslec na wiosne. Na tapecie były juz Chiny (olimpiada zaczyna sie 6.08.2008), albo z innej beczki islandia ;) W kazdym razie, bedzie to cos niepowtarzalnego :)

Niestety druga polkula odpada, bo w sierpniu u nich zima, a azja pd-wsch, bo wtedy szaleja monsuny. Zaluje, ze nie moge wzisc dlugiego urlopu pozna jesienia lub zima (praktyki w sadzie sa nieublagane).
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

my tez myslimy powaznie o kanarach:) teneryfa... mmmmm... ale poki co to dupa
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

Cytat: "literka82"Pieknie!!! Tez bym chciala:( No ale za bezmyslnosc sie placi. Mam niewazny paszport, wymieniac bede dopiero po slubie, i podobno strasznie dlugo to teraz trwa. Co wiecej, dowod osobisty tez mam stary, zielony, wiec na niego nawet w UE nie pojezdze:/ Takze podroz poslubna w polskich gorach. Ale i tak sie ciesze:)

na stary dowod mozna jezdzic jeszcze do grudnia. a na paszport czeka sie ok miesiaca, chyba ze sie przemeldowalas w ciagu ostatnich dwoch lat, wtedy dwa miechy. Wlasnie jestem po wizycie w wydz paszportowym :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: "kamu2"Ja bym chciała do turcji mój N do Tunezji lub Egiptu,jeszcze nie wiem co wybierzemy,ale już będzie trzeba cos rezerwowac.Dziś byłam zamówić paszport 05.09 dopiero odbiór,swoją droga to troche kasy teraz paszport kosztuje 140 zł a ja liczyłam na 100 zł.
A taka hiszpania to mi się marzy,ale teraz nas na nią nie stać słyszałam ze tam jest dosyc drogo:/
Ważne żebyśmy wszytkie miały ładną pogode  i udany wypoczynek :lol:

polecam Tunezje, mozna samemy pozwiedzac, co w Egipcie z uwagi na wymogi bezpieczenstwa jest niemozliwe. Bylismy w Tunezji dwa lata temu i bardzo sobie chwaililsmy, ze nikt nam nie mierzy czasu stoperem na naszych wicieczkach :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jo_miekka

A my zabieramy rowerki i fruuu... do Włoch.
Będziemy robic to, co lubimy najbardziej - jeździć po drogach i bezdrożach bez planu z całym dobytkiem na bagażniku i robic zdjęcia, zostawać tam, gdzie nam sie podoba i na tak długo jak nam sie podoba.
Boszsz... Na samą myśl mnie ciarki przechodzą. Dla mnie to jest pełnia szczęścia!

PS Nie znoszę plaży;)

panikarola

a my do Maroka, do Agadiru. tez mielismy problem z paszportem, tzn. M. sie za miesiac konczy waznosc, a wyjezdzamy 2.10., ale okazuje sie, ze jesli jest to wycieczka zorganizowana - tzn. lot tam i z powrotem na biletach wystawionych przez biuro podrozy - to wystarczy sam dowod. W jego przypadku - owszem, zielona ksiazeczka ;-)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

siog

Heya! :lol:  :lol:  :lol:
wlasnie pol godziny temu zalatwilismy mini-podroz poslubna!!!!!! wylatujemy do Hiszpanii na 11 dni odrazu po slubie:)))))

bede lezec na plazy a potem jesc duuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzoooooo owoce morza i duzo pysznego jedzenia i sangrii.....a potem duduuuuuuuuuzo sex........ :mrgreen:  :mrgreen:

i tak w kolko :mrgreen:  :mrgreen:

mary

Mi sie marzyła Brazylia. Jednak z uwagi na wysokie koszty (głównie przelotu) pewnie tam nie polecimy. Póki co mam na oku Cypr i bacznie przyglądam się wszystkim propozycją. Nasza podróż poślubna dopiero za 10 mies., więc mamy czas ;)

Kasia

Cytat: "asik801"Ktoś może też do Egiptu??

[url=http://www.przewodnikmp.pl/img-29092007002.png]Obrazek [/url]

my we wtorek wylatujemy
Egipt + Izrael
już nie mogę się oczekać

podróż poślubna za rok
jeszcze nie wiemy gdzie?
skoro to poślubny wyjazd to powinniśmy zaszaleć
co roku gdzieś wyruszamy więc za rok chcieliśmy aby było bardziej egotycznie (inaczej)niż zawsze
a na prawdziwe szaleństwo ni ma kasy