Autor Wątek: Podróż poślubna :)  (Przeczytany 5543 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Podróż poślubna :)
« dnia: 08 Sie 2007, 09:07:31 »
Jestem z tym na bieżąco, więc zakładam temat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wczoraj zarezerwowaliśmy tydzień na Fuertaventurze (Wyspy Kanaryjskie), wyjazd 16 września..nie mogę się doczekać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wieczorem paradowałam w stroju kąpielowym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może ktoś się skusi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj[wyloty]=WAW&SEARCH_HOTEL[pokoje]=DBL&SEARCH_HOTEL[wyzywienie]=H&
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

literka82

• Gość
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Sie 2007, 09:11:29 »
Pieknie!!! Tez bym chciala:( No ale za bezmyslnosc sie placi. Mam niewazny paszport, wymieniac bede dopiero po slubie, i podobno strasznie dlugo to teraz trwa. Co wiecej, dowod osobisty tez mam stary, zielony, wiec na niego nawet w UE nie pojezdze:/ Takze podroz poslubna w polskich gorach. Ale i tak sie ciesze:)

inkageo

« Odpowiedź #2 dnia: 08 Sie 2007, 09:15:09 »
A mój M też ma stary zielony dowód i podróżował na nim. Kilka razy nie planowaliśmy wyjazdu i nie mieliśy przy sobie paszportów, a jego wpuścili/wypuścili na podstawie starego dowodu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Trzeba się dowiedzieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tiliam

« Odpowiedź #3 dnia: 08 Sie 2007, 09:35:46 »
hmm pięknie inka w tej hiszpanii
my myślimy nad kretą, ale czekamy na jakies last minute we wrześniu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

lewaa

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Sie 2007, 09:47:59 »
a my jedziemy w Bory Tucholskie bo tak chcemy  :-P i wszyscy słysząc to pukają się w czoło :roll:

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Sie 2007, 09:48:26 »
Cytat: "tiliam"
hmm pięknie inka w tej hiszpanii
my myślimy nad kretą, ale czekamy na jakies last minute we wrześniu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

my też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i juz sie doczekac nie moge!
w zesżłym roku udało nam sięupolować super wycieczkę do Tunezji, taniocha!
właśnie na koniec września
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   - makijaż Kraków - fotografia kobiet

tiliam

« Odpowiedź #6 dnia: 08 Sie 2007, 09:53:55 »
gioseppe - macie już jakięś konkretne miejsce?
my ciągle zmieniamy zdanie :]

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Sie 2007, 09:58:58 »
Cytat: "tiliam"
gioseppe - macie już jakięś konkretne miejsce?
my ciągle zmieniamy zdanie :]

Ja marzę o Nowej Zelandii ale ze względów finansowych musimy sobie odpuścić...
tak więc nie mamy i nie chcemy mieć konkretnego miejsca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
liczymy na last minute i weźmiemy co dadzą - żeby było cieplutko i musi być plaża Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

literka82

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Sie 2007, 10:01:04 »
Inka no wlasnie podobno jest tak, ze to wszystko zalezy od humoru chlopcow na granicach:/ Boimy sie kupe kasy wpakowac w wycieczke, a potem jak sie okaze ze mnie nie przepuszcza, to szkoda bedzie i kasy, i podrozy Przekladamy a rok, a w tym bedziemy tatry zdobywac:)

mala_duza

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Sie 2007, 10:07:45 »
a my już we wtorek lecimy do Portugali

asik801

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Sie 2007, 11:05:10 »
:Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj: A my 4.10 wylatujemy do Egiptu. Hotel Coral Beach :-D Już się nie mogę doczekać!!!

<a href="Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj" target="_blank"> mój suwaczek [/url]

asik801

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Sie 2007, 11:09:49 »
Ktoś może też do Egiptu??

kamu2

A my Turcja, Tunezja albo Egipt
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Sie 2007, 12:34:15 »
Ja bym chciała do turcji mój N do Tunezji lub Egiptu,jeszcze nie wiem co wybierzemy,ale już będzie trzeba cos rezerwowac.Dziś byłam zamówić paszport 05.09 dopiero odbiór,swoją droga to troche kasy teraz paszport kosztuje 140 zł a ja liczyłam na 100 zł.
A taka hiszpania to mi się marzy,ale teraz nas na nią nie stać słyszałam ze tam jest dosyc drogo:/
Ważne żebyśmy wszytkie miały ładną pogode  i udany wypoczynek :Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

inkageo

« Odpowiedź #13 dnia: 08 Sie 2007, 12:40:23 »
Turcję i Tunezję już zaliczyłam, Egipt chyba za rok Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Będę korzystać z Waszych doświadczeń. Hotel Coral bardzo mi się podoba.
Ja wchodzę na holidaycheck i oglądam zdjęcia turystów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
To ten hotel?

asik801

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: 08 Sie 2007, 12:43:06 »
Ja też wyrabiałam nowy paszport- 140zł ( w listopadzie znów będzie nowy bo zmiana nazwiska i znowu 30 zł) bo mój starcił ważność w styczniu tego roku:) Mój N niestety też musiał i zapłacił 420 zł  :evil: bo zniszczył paszport- wylał mu się czerwony tusz. Miał wybór wyrobić i lecieć ze mną- nie wyrobić i liczyć na to że go nie zatrzymają na granicy. Woleliśmy nie ryzykować.

asik801

• Gość
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Sie 2007, 12:47:31 »
Dzięki Inka tu jeszcze nie byłam:)) Mam nadzieje, że będziemy się świetnie bawiły  :-D

wrobelek0403

Re: Podróż poślubna :)
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Sie 2007, 13:37:34 »
mniam, my na razie mamy kupe pomyslow, bedziemy myslec na wiosne. Na tapecie były juz Chiny (olimpiada zaczyna sie 6.08.2008), albo z innej beczki islandia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj W kazdym razie, bedzie to cos niepowtarzalnego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Niestety druga polkula odpada, bo w sierpniu u nich zima, a azja pd-wsch, bo wtedy szaleja monsuny. Zaluje, ze nie moge wzisc dlugiego urlopu pozna jesienia lub zima (praktyki w sadzie sa nieublagane).
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

salsa

« Odpowiedź #17 dnia: 08 Sie 2007, 13:39:27 »
my tez myslimy powaznie o kanarach:) teneryfa... mmmmm... ale poki co to Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #18 dnia: 08 Sie 2007, 13:44:44 »
Cytat: "literka82"
Pieknie!!! Tez bym chciala:( No ale za bezmyslnosc sie placi. Mam niewazny paszport, wymieniac bede dopiero po slubie, i podobno strasznie dlugo to teraz trwa. Co wiecej, dowod osobisty tez mam stary, zielony, wiec na niego nawet w UE nie pojezdze:/ Takze podroz poslubna w polskich gorach. Ale i tak sie ciesze:)

na stary dowod mozna jezdzic jeszcze do grudnia. a na paszport czeka sie ok miesiaca, chyba ze sie przemeldowalas w ciagu ostatnich dwoch lat, wtedy dwa miechy. Wlasnie jestem po wizycie w wydz paszportowym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

Re: A my Turcja, Tunezja albo Egipt
« Odpowiedź #19 dnia: 08 Sie 2007, 13:46:46 »
Cytat: "kamu2"
Ja bym chciała do turcji mój N do Tunezji lub Egiptu,jeszcze nie wiem co wybierzemy,ale już będzie trzeba cos rezerwowac.Dziś byłam zamówić paszport 05.09 dopiero odbiór,swoją droga to troche kasy teraz paszport kosztuje 140 zł a ja liczyłam na 100 zł.
A taka hiszpania to mi się marzy,ale teraz nas na nią nie stać słyszałam ze tam jest dosyc drogo:/
Ważne żebyśmy wszytkie miały ładną pogode  i udany wypoczynek :Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:

polecam Tunezje, mozna samemy pozwiedzac, co w Egipcie z uwagi na wymogi bezpieczenstwa jest niemozliwe. Bylismy w Tunezji dwa lata temu i bardzo sobie chwaililsmy, ze nikt nam nie mierzy czasu stoperem na naszych wicieczkach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #20 dnia: 08 Sie 2007, 16:22:09 »
A my zabieramy rowerki i fruuu... do Włoch.
Będziemy robic to, co lubimy najbardziej - jeździć po drogach i bezdrożach bez planu z całym dobytkiem na bagażniku i robic zdjęcia, zostawać tam, gdzie nam sie podoba i na tak długo jak nam sie podoba.
Boszsz... Na samą myśl mnie ciarki przechodzą. Dla mnie to jest pełnia szczęścia!

PS Nie znoszę plaży;)

panikarola

« Odpowiedź #21 dnia: 08 Sie 2007, 17:27:51 »
a my do Maroka, do Agadiru. tez mielismy problem z paszportem, tzn. M. sie za miesiac konczy waznosc, a wyjezdzamy 2.10., ale okazuje sie, ze jesli jest to wycieczka zorganizowana - tzn. lot tam i z powrotem na biletach wystawionych przez biuro podrozy - to wystarczy sam dowod. W jego przypadku - owszem, zielona ksiazeczka ;-)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

siog

« Odpowiedź #22 dnia: 08 Sie 2007, 19:50:31 »
Heya! :Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:  :Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:  :Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:
wlasnie pol godziny temu zalatwilismy mini-podroz poslubna!!!!!! wylatujemy do Hiszpanii na 11 dni odrazu po slubie:)))))

bede lezec na plazy a potem jesc duuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzoooooo owoce morza i duzo pysznego jedzenia i sangrii.....a potem duduuuuuuuuuzo sex........ :mrgreen:  :mrgreen:

i tak w kolko :mrgreen:  :mrgreen:

mary

« Odpowiedź #23 dnia: 08 Sie 2007, 20:10:52 »
Mi sie marzyła Brazylia. Jednak z uwagi na wysokie koszty (głównie przelotu) pewnie tam nie polecimy. Póki co mam na oku Cypr i bacznie przyglądam się wszystkim propozycją. Nasza podróż poślubna dopiero za 10 mies., więc mamy czas Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #24 dnia: 08 Sie 2007, 21:00:06 »
Cytat: "asik801"
Ktoś może też do Egiptu??

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj [/url]

my we wtorek wylatujemy
Egipt + Izrael
już nie mogę się oczekać

podróż poślubna za rok
jeszcze nie wiemy gdzie?
skoro to poślubny wyjazd to powinniśmy zaszaleć
co roku gdzieś wyruszamy więc za rok chcieliśmy aby było bardziej egotycznie (inaczej)niż zawsze
a na prawdziwe szaleństwo ni ma kasy
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj