Ceny obrączek.....

Zaczęty przez konwalia, 27 Kwi 2008, 18:48:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

Właśnie przeglądam sobie stronę kruka i zrobiło mi się słabo.
Wybrane obrączki model semeio, jeszcze nie zamówione bo jeszcze duuuuużo czasu poszły w górę o 150zł na sztuce. Masakra 1900zł za komplet zamiast 1600  :o

Cholera jasna  :hammer: trzeba było zamówić rok wcześniej  :hammer: :hammer: :hammer:

didi_loczek

#1
My w piatek ogladalismy obraczki u W.Kruka i panienka cos wspominala ze maja podnosci ceny ale jakos tak mgliscie to mowila i myslelismy ze sciemnia zeby nas popedzic.
Cholera, trzeba bylo zamowic od razu  >:(

konwalia

My zorientowaliśmy się przypadkiem. Pokazuję kuzynce w necie i nie dowierzam na cenę. Dzwonię do kruka i pani mówi, że od piątku podnieśli ceny. Bo złoto poszło w górę, a zapasów tańszego już  nie mają.
:o

konwalia

Didi ślubujemy w ten sam dzień :)

rilla

my dzisiaj debraliśmy swje z apartu... po zniżce kosztwały 1500 zł. Teraz jest promocja i jest dodatkowo 15 % na obrączki, więc chyba warto...


konwalia


konwalia


didi_loczek

Cytat: konwalia w 28 Kwi 2008, 12:07:14
Znamy się?
Niestety chyba nie   ;) Spytalam sie z ciekawosci.

Ja mam podpis "Krakow" ale slub biore w Legnicy :) a gdybym brala w Krakowie moglabym zaprosic wszystkie miotly krakowskie   :D

natka

Ceny obrączek  niestety powalają. Odwiedziłam parę jubilerów, z nadzieją że wyjdzie taniej. Niby ok, można sie zmiescic do ok 1000-1200 za parę ale złoto ma brzydki odcień.Jest jakieś takie dziwnie żółte, takie jakby wyblakłe, właściwie to wygladało jak  białe z złotawym nalotem :( najbardziej podobało mi sie zloto w aparcie, ma taki fajny głeboki odcień...

mayagaramond

Na obraczki to bym pieniedzy akurat nie zalowala. W koncu maja nam towarzyszyc przez reszte zycia :) Obraczki nawet i za 2000 sa tansze od prawie kazdej kieccki. A obraczki sa dwie.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond walsnie to mialam pisac, ze chyba dziewczyny przesadzaja ;) mysmy wydali kupe kasy, ale jakbym miala do wyboru moja kiecke i te obraczki w przypadku mniejszych mozliwosci finansowych, to na pewno przyoszczedzilabym na kiecce, a obraczki zostawila wlasnie te co mamy miec ;D

poza tym wydaje mi sie, ze tez nie jest zle w kwestii oszczedzenia na obraczkach - kumpela dostala stare brzydkie zloto z wartoscia sentymentalna od babci - przetapiaja za 300 zl - w tym jest dodatek zlota od zlotnika, zeby obraczki nie mialy takiego koloru "ruskiego starego" zlota, grawer i ich wlasny projekt obraczki + odcisk palca na kazdej :D wiec w 3 stowach mieszcza sie super fajne obraczki - nie dosc, ze po babci i w ogole pamiatkowe, to jeszcze indywidualnie potraktowane ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

konwalia

Tu nie chodzi tak do końca o cenę tylko o to, że mogliśmy je mieć 3 stówy taniej, gdybym nie odwlekała wszystkiego na potem......... >:(

kamelia04.08.2007

nasze kosztowały w ubiegłym roku ok. 1900 zł, łączone złoto, wyraźny kontrast między białym z żółtym, moja ma 5 brylantów. Kupione w Exclesiorze w Arkadii. Bardzo porządny i profesjonalny jubiler.

Odradzam obrączki Łazur i jubilera w Geancie na Ursynowie, który je sprzedaje - cwaniactwo, partactwo i nie wywiązywanie się z umowy
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

mayagaramond

Cytat: konwalia w 01 Maj 2008, 08:42:39
Tu nie chodzi tak do końca o cenę tylko o to, że mogliśmy je mieć 3 stówy taniej, gdybym nie odwlekała wszystkiego na potem......... >:(

To jest rzeczywiscie wqurw...

Nasze dwie obraczki kosztowaly ok. 2600 i to jest i tak 1000 mniej niz moja kiecka! Nie pisze tego, zeby sie pochwalic, bo nie ma czym (tutaj jest to normalna cena za obraczki, a jechac po nie specjalnie do PL  to zaden interes). Chodzi mi tylko i wylacznie o relacje: jednorazowa kieccka - obraczki na cale zycie.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

rilla

ja też tak uważam... najpierw wybraliśmy obrączki, które nam się podobały, później popatrzyliśmy na cenę... my mamy matowe żółte złoto z obwódką białego...

konwalia

My oglądaliśmy je rok temu, jest to jeden z modeli kruka, nadal nam się podoba, więc i tak je kupimy. Jestem tylko wściekła, że mogliśmy wcześniej i taniej :hammer:

A to obrączki, ale my zamawiamy całe w białym złocie. Środek lekko matowy, boki błyszczące. Bierzemy złoto białe nierodowane, bo się nie wytrze. Chociaż mój pierścionek noszę dwa lata i rod nie zszedł ani trochę.

mayagaramond

kowalia - w bialym zlocie bede bardzo ladne. Czy boki sa bardziej wypukle?

Nasze tez maja 3 paski: dwa z bialego zlota, srodkowy z palladium:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

aja

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

By Arlett

a ja strasznie chciałam z kamieniami i w ostatecznej wersji są! brawo
na szczęście nie wyszły tak drogo ponieważ ma teścia jubilera więc jakoś to załatwił, że praktycznie za same kamienie zapłaciliśmy.

mayagaramond

aja - piekne. Kamienie sa dookola? My na poczatku chcielismy obraczki w takim stylu jak Wasze (proste sciete kanty), ale na naszych placach nie wygladaly ladnie.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

aja

Cytat: mayagaramond w 01 Maj 2008, 19:07:08
na naszych placach nie wygladaly ladnie

dokładnie przez to,że są kamienie obrączka chcąc niechcąc musi być grubsza aby je obsadzić też mi to się nie podobało ale tak się ładnie świeci,że się już przyzwyczaiłm -
tak kamienie są dookoła

kamelia04.08.2007

#21
aja podobają mi sie te z kamieniami dookoła, czy to brylanty (spodziewam sie twierdzącej odpowiedzi ;-))?

W Exclesiorze były podobne z brylantami dookoła, kosztowały albo 4 tys. albo 6 tys. Piękne, ale cena była za "wczesna" na nasze możliwości finansowe.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

mayagaramond

Cytat: kamelia04.08.2007 w 01 Maj 2008, 19:45:04
W Exclesiorze były podobne z brylantami dookoła, kosztowały albo 4 tys. albo 6 tys. Piękne, ale cena była za "wczesna" na nasze możliwości finansowe.

najladniejsze obraczka jaka widzialam byla cala pokryta ulozonymi w szachownice brylantami, nie wiem jak oni to zrobili, ale widac bylo kwadraty z brylantow. Kosztowala 2000€..., wiec tylko przymierzylam i szybko odlozylam :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

aja

Cytat: kamelia04.08.2007 w 01 Maj 2008, 19:45:04
spodziewam sie twierdzącej odpowiedzi
teść by nam nie dał obsadzić cyrkoniami
faktycznie sklepy mają od 100% do 200% narzutu mimo iż zawsze proponują rabat!
na 4 tyś to i ja bym sobie nie mogła pozwolić... mimo że pierdzion na całe życie

dragonfly

#24
nasze obraczki z Kruka byly chyba najtansze z mozliwych, moja 299 zl, 499- N. A, i jeszcze znizka z karta stalego klienta... biale zloto, polokragle (znaczy sie takie tradycyjne) i jest super. moja swietnie wyglada z pierscinkiem zareczynowym, poniewaz maja taka sama szerkosc.
nie za bardzo moglam pozwolic sobie na wysadzame brylantami, poniewaz w pierscionku zareczynowym mam jednokaratowy brylant i nie za bardzo to sie razem komponowalo...