sierpniowy bukiet dla elizypj - chaos gorszy niz w pkncie wyjscia

Zaczęty przez elizapj, 25 Kwi 2008, 03:19:28

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

zolty nie, a jednokolorowy z tych kwiatow, ktore na poprzedniej stronie wkleila maroon? Troche podobne do gerber.

Roz bym nie dala, bo wlasnie wtedy wyjdzie ksiezniczka ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

katgoli

eliza moze rzeczywiscie tak jak proponuje niewiemjaka ten rozowy  :D

moze cos takiego:

katgoli


mayagaramond

Roz tak, ale mocny: amarant, fuchsja (jak moje gerbery :)  )
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

niewiemjaka

Cytat: elizapj w 15 Lip 2008, 15:36:26
i zeby nie postarzala...tzn zeby to nie byla jakas nudna kombinacja kwiatow z jakimi dobrze by bylo statecznej pani, kt wychodzi za maz po raz enty...
:) eliza jakos nie moge sobie wyobrazic tego co napisalas:) tzn ze kwiaty postarzaja i ze n-ty raz wychodzi za maz lol
Ty chyba rzeczywiscie sie juz stresujesz kochana, policz do 10ciu i gleboko oddychaj  :hammer: bo tak pieknie wygladasz w tej sukni ze nic Cie nie postarzy i stateczna pania nie bedziesz, zapomnij!! bo bedziesz piekna boska mloda panna i juz:d

beesok

Eliza  :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
jaka stara? jaka stateczna? :P :P :P

wiem doskonale o co Ci chodzi z tym stylem - to troche w moim stylu :) i tez cholera nie potrafie ustalic jakis bukiet wiem na pewno, i tu do Twojej stylizacji widze:

1) JEDEN kolor - ONE ONE and only ONE :)

2) lodygi widoczne - tzn bez tych wszystkich dekoracyjnych fluff - wystarczy jedna wstazka na zasadzie zawiazania bukietu (pamietam, ze cos wspominalas o wstazce)

3) moze isc w 2 kierunki moim zdaniem - totalny minimalizm i prostota - czyli po prostu biale albo raczej off white roze z dluzszymi lodygami (zadne kulki albo kulkowate)
albo troche wlasnie nietypowo - i wtedy jakis bardziej egzotyczny kwiat w intensywnym kolorze

Sluchaj - wydaje mi sie ze strasznie sie tym stresujesz - i absolutnie sie nie dziwie - ale ten stres i ta presja moim zdaniem to nie jest dobre tak krotko przed slubem - pomysl: najwazniejsza jest suknia !!! Reszta to dodatki. Musze teraz leciec ale mam kilka nowych slubnych magazynow w domu - w jednym jest chyba taki urban chic wedding - przejrze dokladnie i zeskanuje Ci zdjecia dzisiaj - promise!

Tym czasem - zostaw to w cholere i poucz sie troche albo idz na lody! Albo lepiej idz do spa na jakis masaz :)

Poza tym jak inne sprawy z "listy" - tort, menu itp???? Moze pozalatwiaj inne rzeczy wtedy poczujesz ulge ze juz zrobione i bedzie mogla sie skupic na bukiecie :)

Glowa do gory! Smile  :D



elizapj

niewiemjaka
hhaha no to jest taki typ bukietu w kt moglaby pojsc moja bbaic gdyby miala sie teraz wydac.nie umiem tego inaczej nazwac....ale sa takie kombinacje, takie kolory i takie ksztalty, kt pasuja mi wlasnie bardziej do dojrzalszych stylizacji....
i troche sie obawiam, ze jak szukam eleganckich i dystyngowanych rozwiazan...to one takei wlsnie sa e i d ale zabral im ktos cala mlodosc...:(

ale jak pisze beesok..na raize chyba nie mysle..nie szukam....poczekam na olsnienie.. :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

claridad

Na początek: wow, wow, wow...jaki śliczny welon! I jaka śliczna Ty w tym welonie!
Wiesz elizapj - chyba faktycznie za dużo tych myśli, trzeba trochę na spokojniej bo inaczej idzie oszaleć - wielka mądralińska teraz ze mnie, bo pewnie za rok będę przeżywała kropka w kropkę to samo ;) Nawet picie hektolitrów zielonej herbaty z melisą pewnie nie będzie działało ;)

Podsumowując fakty i luźne wnioski (nie było mnie kilka dni więc pewnie trochę z obiegu newsów wypadłam) - welon obłędnie pasuje do Twojej urody - już o sukni nie wspomnę, bo to rozumie się samo przez się.
I tutaj faktycznie - ani bukietu maroon ani laka nie widzę - zupełnie inne style. Ty raczej wyglądasz jak infantka więc fikuśne stylizacje coś nie bardzo łapią ten sam klimat i zdecydowanie dysonans poznawczy powstaje ;)

Kwiaty jednokolorowe lub delikatne zmiany odcieni między nimi, może nawet róże, mi one pasują do Ciebie.Wszystkie polne, luźne stylizacje odpadają jak dla mnie.
Dystyngowane rozwiązania pasują do tego co już masz, więc nie ma mowy o nudzie i postarzeniu. Klasyka nie ma nic wspólnego z nudą, z nudą czy też przesadą wiele wspólnego ma brak pomysłu i gustu - a o tym nie ma co mówić jeśli chodzi  o Ciebie :)

I nie martw się tym postarzającym bukietem - suknię wybrałaś cudną, welon cudny x2 - po dokonaniu dwóch słusznych wyborów z pewnością po raz trzeci wybierzesz równie dobrze - jakikolwiek wybór ostateczny będzie.



spragnienie

mie ma czasu czytac ilus str :) ale widzialam fotki z ostatniej str
i do takiej sukni bukiet jednokolorowy jak dla mnie!!!
bedzie pieknie ja podkreslac i nada szyku

maroonbug

Claridad stawiam Ci 5 piw. Oddalas to co mysle w 100%. Eliza wysluchaj glosu madrosci :)

elizapj

claridad, pragnienie i maroon,dzikei Wam sedeczne.....

pokladacie we mnei wielka wiare, ze niby 3x potrafie podjac sluszna decyje haha..oby ...oby nie bylo, ze przydzial slusznych decyzji sie wyczerpal ;D

licze, ze po egzaminie mnie cos natchnie..moze mam podswiadomie tak zachmurzony umysl wiedza na egzamin, ze na kwiatyt brak miejsca..oby to byla wiedza...bo przylozylam sie na razie do niego bardzo niewiele...no ale mma dobre uzasadnienie  :P

na razie natchnelo mnie jedynie jak nazwac stoly na weselu...jeszcze nie mialam kiedy z mezem skonsultowac, ale chyba mu sie spodoba, - po slawnych osobach, kt jakos byly dla nas inspiracja, w dziecinstwie mlodosci czy teraz...
denerwowala mnie ze malo jest ladnie rzmiacych nazw w jakiejs jednej dziedzinie (nazwy rzek, kwiaty, seriale, etc) kt mialyby nazwy uniwersalne, tzn nie wymagajace tlumaczenia,..a jesli sie stol bedzie nazywal Diego Maradona, to kazdy wie kto to:) my wiemy kogo tam posadzic, i jeszcze smieszniej mozna nawet zamiast nazwy stolu postawic na nim wizerunek Diego:)
na liscie mam jeszcze Grace Kelly, Bono, Totò Principe de Curtis,...i jakos sie nam uzbiera...tyle ile stolow..na razie niewiadomo ile, bo nam sporo ososb odwolalo w tym tygodniu:( buuu
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

spragnienie

elizajp, jak mawiał mój kolega (z góry przepraszam za sformułowanie) masz czasmi sraczke myśli  z tymi pomysłami ;D
posłuchaj cioć dobra rada, żadnych stajni i polnych bukietów :)

claridad

Cytat: maroonbug w 17 Lip 2008, 10:36:14
Claridad stawiam Ci 5 piw. Oddalas to co mysle w 100%. Eliza wysluchaj glosu madrosci :)

Hehe :) dzięki - to by wyjaśniało czemu nagle poczułam się tak błogo, zupełnie jak po pięciu piwach ;)

Elizapj - świetny pomysł z nazwami stołów :) Ja zawsze byłam i jestem zwolenniczką wplatania historii Młodych do ceremonii, dodatków, oprawy weselnej :)
dlatego u nas np. w zaproszenia ślubne będą graficzne wplecione elementy kodu HMTL ;)

elizapj

napisze o tym jeszcze pewnie w kilku watkach bo nadal nie chce mi sie wierzyc;)
a info iscie ciekawe wiec warto powielac:
piwonie rosna w sierpniu na alasce!!! domyslam sie wiec, ze i na syberii, moze i w pln skandynawii..kompletnie nie wiem czemu na to nie wpadlam przed slubem :hammer:
codzienne spotykane piwonie podczas miesiaca miodowego to prawie tak samo milo jak miec je w bukiecie slubnym;)

w moim ostatecznym slubnym (Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
) byl mix rozowy, wzorowany na ostatnim zarzuconym pomysle (Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
. byly: gerbery, hortensje, roze, orchidee...i cos jeszcze ale nazwy nie przypomne sobie...
wiecej fotek, kto jeszcze nie dotarl, do tego jak wygladal moj bukiet tu: http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,1903.285.html
oraz tu: http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,2524.0.html
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login