sierpniowy bukiet dla elizypj - chaos gorszy niz w pkncie wyjscia

Zaczęty przez elizapj, 25 Kwi 2008, 03:19:28

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

Cytat: Majeczka w 29 Maj 2008, 22:04:24
Oj frezje polecam bardzo bardzo, to moje kwiatki komunijne :D do dzis kocham ich zapach, piekny
mialas fezje na komunie? tzn w bukieciku? w wianuszku?

ja mialam komunie w krakowie, a tam jest zwczaj ze dziewczynki niosa po 1 lilii:) bardzo mnie to wowczas ucieszylo, bo w wawie takie zwyczaju nie ma  :flowers:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Majeczka

mialam frezje w bukieciku:) cala msze siedzialam i wachalam, do dzis uwielbiam ten zapach
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

kilka dni przerwy w mysleniu o kwiatach i mysli zeszly mi na nowy tor
moze zboze i ziela?

bo jesli w koncu nie moge miec bukietu z tego co bym chciala.., a tort tez mial byc kwiatami udekorowany....to moze isc w inna str...

o to nowy pomysly tortu (te zielone sa z bazylia, szalwia i chyba rozmarynem:)
a szukam pomyslu na bukiety ze zbozem lub czyms takim wlasnie innym, 'zbozowatym'
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Majeczka

url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

ankietowi kandydaci

wszytskie propozycje gatunkowe sa rozwazane w identycznym ksztalcie, takim jak w rozowa mieszanka rozne nasycenia. wyjatkiem jest berlo. ono mialoby byc takie dokldanie jak widac:)

wiec glosujcie glownie kierujac sie kolorem, i tym jak wg was  gatunkek pasuje do sukni i mlodej:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dagi

mnie się ogromnie podobają niebiesko-fioletowe anemony, cuuudne :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

elizapj

Cytat: dagi81 w 18 Cze 2008, 08:37:56
mnie się ogromnie podobają niebiesko-fioletowe anemony, cuuudne :)
to w ich imieniu prosze o glow w ankiecie:)

i w ogole nei wiem czy nie przeklamane te fotki..bo nie zawsze proporcjonalnie zmniejszalam obrazek bukietu..przez to chyba niektore wyszly lepiej inne gorzej...ale niewazne ..chodzi gl o zgodnosc gatunku i koloru z tlem (czyli mna i suknia:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dagi

url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]


gioseppe

nie wiem dlaczego ale podobasz mi sie z bukietami rozowymi i kolorowymi z zielenia

a te tulipany to jakby dla Ciebie byly :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

sierpniowajulka

Eliza, fiolet dla Ciebie jest wymarzony... dlatego też oddałam głos na niebiesko-fioletowe anemony. Jednak mam "ale" - nie podoba mi się specjalnie kształt tego bukietu... uważam, że powinien mieć kształt jak ten fioletowy, który Ci kiedyś z mayą wybrałyśmy... czyli bardziej smukły.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

Ale profesjonalnie się przygotowałaś do tej ankiety  brawo z takimi fotami od razu łatwiej doradzać  :)
Moim zdaniem najlepiej wygląda ostatni, ewentualnie ten z hortensji, ale lepszy by był trochę żywszy (ten jest jakiś taki za jasny, przez co wydaje się lekko mdły ???)
W sumie te fiolety też są super, więc może jednak coś w fioletach, ale julka ma rację, że kształt jest kiepski (jakiś taki wielki nabity).
Sama już teraz nie wiem, na który zagłosować  :-\, ale chyba skłaniam się ku temu ostatniemu.

No i wielkość tych bukietów w realu powinna być troszkę mniejsza niż na fotkach  :)

elizapj

Cytat: justynaaaa2 w 18 Cze 2008, 09:44:41
Ale profesjonalnie się przygotowałaś do tej ankiety  brawo z takimi fotami od razu łatwiej doradzać  :)
no jak juz cos robic to tylko dobrze;)

dzieki za glosy
a kwiaty troche przeklamane rozmiarem nie tylko przez to ze zle proporcje zmniejszylam nichcacy, ale rowzniez przez to ze w wiekszym formaci elepeiej widac 'co to' :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Majeczka

eliza oddalam glos na rozowe anemony-sa cudne. mialas juz kontakt z florystka w ich sprawie??beda dostepne w sierpniu??
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

OlaFasola

Mi sie najbardziej podobaja różowe anemony, są boskie, ale nie jestem pewna czy są dostępne w sierpniu, może mi się wydaje, ale to są chyba wiosenne kwiaty. A sukienka rewelacyjana!!!

cumberland

Cytat: sierpniowajulka w 18 Cze 2008, 09:22:05
Eliza, fiolet dla Ciebie jest wymarzony... dlatego też oddałam głos na niebiesko-fioletowe anemony. Jednak mam "ale" - nie podoba mi się specjalnie kształt tego bukietu... uważam, że powinien mieć kształt jak ten fioletowy, który Ci kiedyś z mayą wybrałyśmy... czyli bardziej smukły.

popieram w 100%
zagłosowałam na fioletki ;)

elizapj

Cytat: Majeczka w 18 Cze 2008, 19:15:36
eliza oddalam glos na rozowe anemony-sa cudne. mialas juz kontakt z florystka w ich sprawie??beda dostepne w sierpniu??
(odp i dla OlaFasola)
jeszcze nie mialam, bo ona kazala czekac do polowy lipca.
ze niby dopiero wtedy moze dac znac czy beda gdzies..

zrobilam ankiete juz teraz bo akurta odebralam suknie, wiec mozna latwiej oceniac co do niej i do mnie pasuje:)

a poza tym usilnie probuje znalezc cos co mnie przekona do siebie sposrod pewniejszych gatunkow...stad tyle az roznych opcji. jak bede miala 2 alternatywy rownie swietne to nawet jesli 2.08 sie okaze ze nie ma ktorys, a drugue sa, przynajmniej bede rownie zdowolona:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Ania14209

Cytat: cumberland w 18 Cze 2008, 20:39:50
Cytat: sierpniowajulka w 18 Cze 2008, 09:22:05
Eliza, fiolet dla Ciebie jest wymarzony... dlatego też oddałam głos na niebiesko-fioletowe anemony. Jednak mam "ale" - nie podoba mi się specjalnie kształt tego bukietu... uważam, że powinien mieć kształt jak ten fioletowy, który Ci kiedyś z mayą wybrałyśmy... czyli bardziej smukły.

popieram w 100%
zagłosowałam na fioletki ;)


Fiolet, fiolet i jeszcze raz fiolet - to jest kolor, który i według mnie najbardziej do Ciebie pasuje. Napewno nie róż.
ploty
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Anupka

elizapj - glos mozna oddac tylko jeden? bo moje mysli kraza miedzy trzema bukietami: z tulipanow, z anemonow i z tych pistacjowych roz...
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

nie wiem czemu ale mi sie najbardziej podobasz z rozowymi tulipanami :)
cudnie po prostu !
mysle ze to przez to pomieszanie faktur: gladka suknia i roztrzepane anemony mi tu troche nie pasuja, ale to oczywiscie subiektywne moje zdanko:)

p.s. a drugi glos oddalabym na rozowe anemony o!