Wzory winietek

Zaczęty przez twinnie77, 18 Sie 2007, 22:52:21

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

wredotkano ja bym tak wlasnie zrobila - na przyklad bialym lub rozoym kolorem czcionki - mozna tam sobie przeciez wybrac ;) poprobuj ;) wlaczasz pasek narzedzi tekstowych - kolor w kwardaciku wyboru koloru na normalnym lewym i dawaj ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wredotka

dzieki wielkie jeszcze raz :) a jaki najlepiej papier wybrac??

zwierzatko_mojej_mamy

wredotka do wydruku wlasnym sumptem na domowej atramentowce? mysmy drukowal na najtanszym fotograficznym - jest wystarczajaco sztywny i ma ladny polysk ;) tylko sie nie rypnij przy wkladaniu papieru do drukarki, bo ja pierwszy raz z takiego papieru korzystalam i oczywiscie pierwsz 3 strony polecialy na zla nawierzchnie i byly rozmazane - dobrze ze zauwazylam, zanim wszystko sie hurtem druknelo :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


wredotka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 31 Lip 2008, 02:03:03
wredotka do wydruku wlasnym sumptem na domowej atramentowce? mysmy drukowal na najtanszym fotograficznym - jest wystarczajaco sztywny i ma ladny polysk ;) tylko sie nie rypnij przy wkladaniu papieru do drukarki, bo ja pierwszy raz z takiego papieru korzystalam i oczywiscie pierwsz 3 strony polecialy na zla nawierzchnie i byly rozmazane - dobrze ze zauwazylam, zanim wszystko sie hurtem druknelo :D

Postaramy sie na sluzbowej w pracy :D lepsza jakosc bedzie. Ewentualnie mam zaprzyjazniona firme poligraficzna dwa pietra wyzej, ale oni to mnie troche wiecej skasuja za strone.

Hunta

winiety ściągnięte  brawo polewam

ulala28

  :clapping: Twinnie77 dziękuję :drunk:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

chudonoga

Ponieważ puściłam winietki w dalszy obieg lojalnie stawiam jeszcze jedno piwo.  :beer:

ryba_mala

Ja również skorzystałam - dziękuję bardzo za dzielenie się swoją pracą. No i żeby tradycji stało się ....  :beer:

myszka

#59
Czy wie ktoś jak ściągnąć te winietki bo mi się nie chce rozpakować. :hmm:

Dodany tekst: 21 Lip 2009, 21:49:41

Już wiem. Skorzystałam z rady jo_miekka. Piwo dla Ciebie.
:beer:

Dodany tekst: 21 Lip 2009, 22:51:41

Przepraszam dla zwierzątka piwko.

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Daroo21

twinnie77 bardzo dziekuje browarek dla Ciebie

leaa

Dziękuje za winietki :) I jeżeli nie macie nic przeciwko a zwłaszcza twórczyni to zamieszcze je na swoim forum ślubnym dla dziewczyn z mojej okolicy :)

P.S. jak rozgryzę to jak to postawie pifko :P

mayagaramond

Cytat: leaa w 30 Kwi 2010, 09:25:13
Dziękuje za winietki :) I jeżeli nie macie nic przeciwko a zwłaszcza twórczyni to zamieszcze je na swoim forum ślubnym dla dziewczyn z mojej okolicy :)

P.S. jak rozgryzę to jak to postawie pifko :P

mysle, ze bedzie lepiej, jak na swoim forum umiescisz link do strefy i wzoru winietek :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

twinnie77

Cytat: leaa w 30 Kwi 2010, 09:25:13
Dziękuje za winietki :) I jeżeli nie macie nic przeciwko a zwłaszcza twórczyni to zamieszcze je na swoim forum ślubnym dla dziewczyn z mojej okolicy :)

P.S. jak rozgryzę to jak to postawie pifko :P

Po pierwsze, to wypadałoby wcześniej zapytać, a nie zakładać z góry, że nie mamy nic przeciwko. Umieściłam wzory na TYM forum, bo chciałam pomóc dziewczynom odwiedzającym TO forum. I również uważam, że powinnaś zamieścić link do wątku winietkowego na TYM forum, z wyraźną adnotacją o autorstwie.
I może podasz nam adres swojego portalu? Z chęcią odwiedzimy :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ola0000

twinnie77 :drunk: dziękuje :)

Kamilcia


gaba

a może macie jeszcze inne wzory, niż te zawarte w plikach .rar? Będę ogromnie wdzięczna za maila gabi6x@interia.pl
I jeszcze jedno pytanie - może ktoś z Was drukował winietki na papierze czerpanym z zatopionymi kwiatkami?? Zastanawiam się, czy drukarka nie będzie mieć z nim problemu... :hmm:

feeling.good

domowy druk pewnie się rozmazywać będzie

kasienka230

dziekuję za udostępnienie winetek :) Pozdrawiam serdecznie PM 2011 :)

karynk

Dzięki za szablony.

klakierek


issabelka_1

Baardzo dziękuję twinnie 77 za szablony winetek:) Jesteś wielka:):)

rudasekawf

Nasze winietki :) Zrobiliśmy z Mężem sami od początu do końca. Fajna zabawa była. Nie ma to jak długie wieczorne rozmowy przedślubne przy robieniu winietek.

niuniaczkowa

#74
Witajcie :)

Mam przeogromną prośbą o przesłanie na maila wzorów winietek

antuanet3@wp.pl

:thankyou:

Dodany tekst: 16 Cze 2011, 10:54:49

oki już załapałam że są na początku wątku ;)