Talula - szczęśliwą żonką!

Zaczęty przez talula, 23 Kwi 2008, 10:08:45

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

talula

Ale mi miło...  Kochane jestescie;D No własnie wszyscy goście mówi, że promienieję i szczęście ze mnie bije ;D Bardzo się cieszyłam, że udało się moje marzenie tulipanowe spełnić...


talula

Jeśli pojawią się jakieś nowe zdjęcia, na pewno się pochwalę, tylko muszę się nauczyc picassa obsługiwać...

Wiesz Zwierzaku, ten moj dekolt zawsze wprawiał mnie w kompleksy..tym razem chyba udało się z niego atut zrobic...;) A wujek ksiądz powiedział, że nie podejrzewał mnie o taki dobry gust w kwestii wyboru sukni....eeeee;) Już mu nie mówiłam, że miałam wielu pomocników;)

mobka

Talula swietnie :) Wszystko super i tez czekam na zdjecia... az Ci zazdroszcze tego promieniowania radoscia... mnie jakos slub o takie emocje nie przyprawil :) Choc nie powiem bylo milo i przyjemnie :)
Tulipany super :D

maroonbug

Talula slicznie! To zdjecie przed domem- miodzio!

errata


mary

Talulka, a jak ostatecznie wyglądała sytuacja z wujkiem? Obraził się za to, że nie on przewodniczył Mszy? I czy był z os. tow?

talula

Cytat: mary_popins w 02 Maj 2008, 11:58:59
Talulka, a jak ostatecznie wyglądała sytuacja z wujkiem? Obraził się za to, że nie on przewodniczył Mszy? I czy był z os. tow?

Właściwie to on przewodniczył Mszy, ale ślubu nie udzielał... Nie był obrażony, raczej wprost przeciwnie, zachował się bardzo ładnie... był sam i przesłał zyczenia i pozdrowienia od...

dagi

tulipanów zazdraszczam ;)
a poza tym pięknie wyglądaliście i jeszcze raz wielkie gratulacje
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

mary

Talula, czyli wszystko się udało :D

didi_loczek

Talula, pieknie wygladaliscie. Z niecierpliwoscia czekam na zdjecia od fotografa :)

jo_miekka

Talulcia, wszystko pięknie! Buziaki i gratulacje dla naszej nowej żonki :D

Monika

Moje gratulacje - wyglądaliście super :) a najbardziej mi się dekoracja za Wami podoba - sami robiliście? na czym się ten materiał trzymał?

julka

Talula - gratulacje, trzymałam kciuki, żebyś była tak szczęśliwa jak ja - i wyglądasz na szczęśliwą  brawo

asia407

Spoznione, ale jak najbardziej szczere gratulacje! Pieknie wszystko wyszlo  :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login