Chrzest - prezenty

Zaczęty przez konwalia, 23 Kwi 2008, 09:06:01

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jo_miekka

#175
Cytat: mobka w 03 Cze 2013, 22:18:18Moze lekka spacerowke?

Też o tym myślalam, ale też uznałam, że na roczek będzie w sam raz.

Dodany tekst: 03 Cze 2013, 21:20:35

Cytat: konwalia w 03 Cze 2013, 22:19:00magiczna kierownica tiny

Aż zgooglałam! Ale cudo :D

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: jo_miekka w 03 Cze 2013, 22:16:14- ewentualnie jakiś boombox
nie ma sensu - lepszy taki malusi odtwarzacz tylko na plytke - ja mialam to bydle, zajmowalo w cholere miejsca, a i tak odtwarzalo sie tylko kolysanki i to bardzo cichutko ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jo_miekka

No wiem wiem, skrót myślowy.

jestynka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 03 Cze 2013, 22:34:14lepszy taki malusi odtwarzacz tylko na plytke

co masz na mysli? głośne to jest?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

jestynka dokladnie to nie wiem, bo jeszcze nie kupilam lol lol ale marzy mi sie malutkie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jusia

Lena dostała taki mini odtwarzacz od nas na urodziny
http://allegro.pl/aeg-mini-wieza-odtwarzacz-cd-mp3-usb-lcd-glosniki-i3292682192.html
zielony, bardzo ładny, estetycznie wygląda
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

justynaaaa2

o tripp trappa to i ja bym chciała ;)
niania fajna, ja sobie nie wyobrażam już życia bez niani, to chyba jeden z lepszych zakupów :) mimo, że mieszkanie małe to non stop jest w użyciu :)

konwalia

Justa to krzesełko posłuży dluuugo
Mi żal kasy i czekam aż danchair będzie znowu na Amazonie za 50f

jo_miekka

#183
Danchair lepszy czy triptrap?

Justa, serio używacie niani w mieszkaniu? Kurde, ja nie widzę potrzeby i na wyjazdy dotąd pożyczałam od Elve.

Dodany tekst: 04 Cze 2013, 09:47:31

jusia fajny ten odtwarzacz.

justynaaaa2

jo_miekka a może przenośne krzesełko do karmienia, fajny gadżet
http://www.tublu.pl/pomyslowy-dobromir/na-spacerze/przenosne-krzeselko-do-karmienia-koo-di-z-serii-pack-it-szare.html

Serio używamy :) jest podpięta do monitora, myślałam że w domu nie będę jej włączać ale jak mały śpi w łóżeczku, zamykam drzwi i nie muszę nasluchiwać co tam się dzieje ;) przy otwartych oknach i innych hałasach gdy drzwi są zamknięte to bym nie usłyszała czy się budzi

jo_miekka

Cytat: justynaaaa2 w 04 Cze 2013, 10:54:45przy otwartych oknach i innych hałasach gdy drzwi są zamknięte to bym nie usłyszała czy się budzi

Ja tam wszystko słyszę, ale mam pootwierane wszystkie drzwi. W sumie jakby się jakaś impreza zdarzyła to może faktycznie.

foszek

#186
F. dostal cudny prezent na chrzciny: chrzestna zrobila projekt (i dala do wykonania do jubilera): zawieszke z bialego 925 zlota, a w sklad wchodzil tez jakis szczesliwy kamien.

H. dostala w 90 % bizuterie.


Na pewno trafionym prezentem u F. byl komplet sztuccow dla dzieci. Mozna na nich tez dac grawer.

didi_loczek

Cytat: justynaaaa2 w 04 Cze 2013, 00:11:23o tripp trappa to i ja bym chciała

Ja polecam ;) Użytkujemy już ponad 2 lata i wygląda na to, że jeszcze kilka lat nam posłuży :).

foszek

Cytat: didi_loczek w 04 Cze 2013, 10:23:52
Ja polecam ;) Użytkujemy już ponad 2 lata i wygląda na to, że jeszcze kilka lat nam posłuży :).
my wprawdzie nie mamy tripp trappa, tylko günther, ale u nas podobnie bedzie jeszcze troche sluzyl F. Lepiej siedzi na takim krzesle niz na normalnym, mimo ze bez problemu siega do stolu na normalnym

justynaaaa2

Cytat: didi_loczek w 04 Cze 2013, 10:23:52
Ja polecam ;) Użytkujemy już ponad 2 lata i wygląda na to, że jeszcze kilka lat nam posłuży :).
no my pewnie też kupimy za jakiś czas, zwłaszcza że M. się napalił
kiedyś mu mówiłam o tym krzesełku to mi powiedział, że mam sobie wybić z głowy, że dziecko może na normalnym krześle siedzieć :D było minęło, byliśmy ostatnio w sklepie i stały tt, M. nie wiedząc zupełnie co to jest woła mnie "zobacz jakie fajne" i ogląda, ogląda a ja się śmieję i mówię, że to jest właśnie to krzesełko co miałam sobie wybić z głowy jakiś czas temu :D
no i M. mówi "no dobra zwracam honor, to akurat jest fajne i praktyczne"

jo_miekka

Co jest takiego w tripptrapie, że taki drogi?

Kasia

Cytat: jo_miekka w 04 Cze 2013, 11:07:10
Co jest takiego w tripptrapie, że taki drogi?
firma, stokke
ale jest naprawdę fajne, chociaż podróby też się dobrze sprawdzają ;)

jo_miekka

A ten danchair jest ok, tak?

Kasia


jo_miekka

No dlatego ja planowałam najtańszą ikeę :D
ALe jak chcą, to niech kupują, aczkolwiek jest mi głupio proponować komuś kupno tripptrappa za ponad siedem stówek...

konwalia

#195
Danchair jest ok, haucki są już mniej funkcjonalne
To krzesekio się potem świetnie sprawdza przy odrabianiu lekcji, bo dziecko prawidłowo siedzi i ma oparcie na nogi

A niani ja też używam, tej z monitora angelcare

Dodany tekst: 04 Cze 2013, 16:04:13

A Ikea jest super do blw, bo to plastik, wkładasz do wanny i prysznicujesz :D

jo_miekka

Cytat: konwalia w 04 Cze 2013, 17:03:27A Ikea jest super do blw, bo to plastik, wkładasz do wanny i prysznicujesz Cheesy

A no widzisz. Czyli mam intuicję.
No nic, wysłałam listę propozycji mamie chrzestnej, może akurat nikt nie zechce wydać tyle na krzesełko i kupię w ikei.

Dopisałam jeszcze ten zestaw książek: http://www.wydawnictwodwiesiostry.pl/katalog/prod-seria_mistrzowie_ilustracji.html

salsa

#197
Cytat: jo_miekka w 04 Cze 2013, 10:46:18Justa, serio używacie niani w mieszkaniu? Kurde, ja nie widzę potrzeby i na wyjazdy dotąd pożyczałam od Elve.
MY używamy non stop
dziecko spi w łozeczku w sypialni a my w salonie mamy go na monitorku
on ma zamkniete drzwi , my oglądamy TV - nie zawsze go usyłsze a poza tym on ja sie budzi to nie ryczy - płacz to jak juz za długo leży obudzony i nikt nie przychodzi
widzę czy sie przebudził ale jednak zasypia czy tez obudził się konkretnie i trzeba isc podkarmić

w nocy tez sie do niego nie zrywam jak mnie obudzi jakieś stękanie - w łozku leżąc w ciemności włączę monitorek i rzuce okiem czy spi i jeczy czy sie budzi na jedzenie

u nas w użyciu non stop w domu i na wyjazdach

Dodany tekst: 04 Cze 2013, 16:50:00

Cytat: didi_loczek w 04 Cze 2013, 11:23:52ytat: justynaaaa2  Dzisiaj o 12:11:23
o tripp trappa to i ja bym chciała

Ja polecam wink Użytkujemy już ponad 2 lata i wygląda na to, że jeszcze kilka lat nam posłuży Smiley.
super to krzesełko

My juz mamy z Ikea-dostane

ale takie tez bym mogła dostać - bo sama to chyba bym żałowała kasy na gadzet
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

jusia

Cytat: jo_miekka w 04 Cze 2013, 16:19:06
A no widzisz. Czyli mam intuicję.
No nic, wysłałam listę propozycji mamie chrzestnej, może akurat nikt nie zechce wydać tyle na krzesełko i kupię w ikei.

Dopisałam jeszcze ten zestaw książek: http://www.wydawnictwodwiesiostry.pl/katalog/prod-seria_mistrzowie_ilustracji.html
o ta seria jest piękna ! my kupujemy po kolei, ale Fran jest jeszcze za mały mam wrażenie
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

jo_miekka

No to jest na daleką przyszłość, ale jednak fajnie mieć.
Jeszcze wszystko Mizielińskich też "zamówiłam", bo to znika z rynku.