Chrzest - prezenty

Zaczęty przez konwalia, 23 Kwi 2008, 09:06:01

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


niewiemjaka

ja tez dostalam taka pamietke chrztu dla wiktora z wypelnianiem, ale dla mnie to jest niezbyt :( mis ei to nie podoba i nie wypelniam.. moze uzupelnie.. tylko kiedy...

marax

Cytat: aniak1211 w 21 Kwi 2010, 11:06:22
Nie wiem :D
chcialam na chrzes zamiast "pamiatki" takiej ksiazeczki ktora jest beznadziejna ;)

Mozesz mi odsprzedac :D ;)

darczyńcy wypelnili pierwsze strony więc może być cięzko z pozbyciem się tego :)

kotabma

ja wlasnie na chcrzest bratanka zamowie fotografa (bede matka chrzestna) :D

mam nadzieje ze oni na ten pomysl nie wpadli ;)
skladamy sie razem z moimi rodzicami
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


feeling.good

myślę i myślę nad prezentem dla Stasia. Chcielibyśmy żeby było to coś pamiątkowego, ale łańcuszki, łyżeczki etc nam się nie podobają.

Wczoraj wymyśliłam żeby kupić mu fajną replikę jakiegoś auta. Na razie podoba nam się ta:
http://www.motofanshop.com/chevrolet-corvette-1959-roman-red-limited-p-6352.html

Do tego planujemy wygrawerować napis na jakiejś blaszce i dołączyć do auta.

Wartości nie powinno to tracić, a dla chłopca powinna być frajda.

Co sądzicie?

zosia2007

moj Pawel dostał pamiatkowy kocyk od chrzestnej ;)
www.pledy.pl

Kasia

#132
feeling.good no orginalny chrzcielny prezent :D
czemu nie, skoro Wam się podoba to bym brała
ale pewnie takie auto lepsze niż tysiąc łańcuszków, których i tak dziecko nie założy :D

Dodany tekst: 31 Maj 2010, 11:22:33

Cytat: zosia2007 w 31 Maj 2010, 11:07:48
moj Pawel dostał pamiatkowy kocyk od chrzestnej ;)
www.pledy.pl


bardzo mi się ten kocyk podoba :D

zosia2007

Cytat: Kasia w 31 Maj 2010, 12:22:18bardzo mi się ten kocyk podoba
jest sliczny i z fajnego materialu zrobiony, taki jakby "sweterkowy" material

Kasia

piękne sa te kocyki, ja o takim Myslałam dla Michała ale on ma cała kolekcje kocy wiec ten ... byłby kolejnym :D

nionczka

#135
Cytat: aniak1211 w 21 Kwi 2010, 12:50:01Ja zaluje ze nie mam,pisala taki "pamietnik" przez pierwszy rok,moze dluzej

A ja dostalam dwa. Jeden fajniejszy, drugio gorszy. Ale niezbyt mi sie podobaja bo sa miejsca do wypelniania gdzie nie mam absolutnie nic do powiedzienia, np. cala strona na chrzest a my nie chrzcimy. Poza tym drzewo genealogiczne, ktore nie przewiduje przyrodniego rodzenstwa i zaklada, ze wszyscy mamy oboje rodziców i inne takie tam. Nie ma za to innych waznych moim zdaniem spraw. Dlatego jeden album wypelnilam mniej wiecej ale blog lub album robiony wlasnorecznie jest pierdylion (jak mówi Szelma) razy lepszy.

Dodany tekst: 31 Maj 2010, 11:41:45

Moja mama kupila Irene ten kocyk, teraz dla Zosi i bedzie kupowac wszystkim kolejnym wnukom (mam nadzieje, ze jeszcze kilkoro ich bedzie miala).
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magoo

podbijam wątek
mam zostać matką chrzestną i zastanawiam się nad prezentem z okazji chrztu
co polecacie, co fajnego dostały wasze dzieci, a co zupełnie się nie sprawdziło?
ostatni wpis jest sprzed prawie trzech lat, a w tym czasie wiele strefowych dzieci miało chrzest, może macie jakieś nowe pomysły :)

ddu

magoo,mi się podobają takie personalizowane kocyki, pudła na zabawki czy literki nad łóżeczko,
ale też piękny album na zdjęcia
i książki,w kt. można wpisać dedykację, niekoniecznie religijne, ale z jakimś "chrześcijańskim" echem, takie na "pół życia", np. Opowieści z Narni.

bez sensu, moim zdaniem, są wszelkie medaiki, metalowe obrazki, o srebrnych grzechotkach nie wspominam. Helena ma np. złotą wielką Matkę Boską Częstcohowską. nie wiem, co z tym można zrobić... trzymać w pudełku z pamiątkami.
dostała też pięknego srebrnego z bursztynem anioła, z opcją na łańcuszek i do wpinania. bardzo mi się podoba. i pamiątka na całe życie

rudasekawf

Cytat: ddu w 27 Sty 2013, 16:39:36bez sensu, moim zdaniem, są wszelkie medaiki, metalowe obrazki, o srebrnych grzechotkach nie wspominam.
Bez sensu fakt, my idziemy na roczek w przyszłym tygodniu T. jest chrzestnym i dalej nie wiemy co kupimy.

Kasia

Ddu, no obrazki to sie z reguły stawia lub wiesza :)

Ja bym teraz pomyślała o jakiejś fajnej Biblii dla maluchów - widzę ze wiele ze strefowiczek o takie pyta dla swoich maluchów więc chyba "uzywalny" prezent.
No i oczywiście obrazek - ale ja z frakcji ze aniolka czy krzyżyk to zawsze wypada powiesić, nawet jak nie pasuje do disajnu ;)

Michał dostał naprawdę rożne prezenty, bo i złoto i jakieś monety i zabawki i ciuchy - przydało sie wszystko z wyjątkiem aparatu fotograficznego ;) kumpel dał, powiedzieliśmy ze liczymy ze sam go kiedyś popsuje a jak Michał podróżnik to kupi mu zgodny z epoka lol no i kumpel, zgodnie z naszym życzeniem, aparat popsuł.

Zabawki ciuchy były używane - także prezent trafny ale niepamiatkowy.
Złoto i monety pamiątki super ale raczej z pudła z pamiątkami sie nie rusza.
Tylko obrazek bedzie i używany i pamiątkowy - prawdopodobnie zawisnie nad framuga w pokoju Michała.

ddu

hela dostała taki medalion ze złota, do tego ramki, że może slużyć jako obrazek. ze złota! no nijak mi to nie pasuje do dziecięcego pokoju ...
w pokoju ma "zwykły" obrazek, taki dziecięcy, z Matką Boską i Jezusem i szklanego Anioła.
ale złoty obrazek albo inny metalowy... no mi nijak to nie pasuje, nie mam gdzie powiesić, nawet gdybym chciała
obok kotów oli fasoli nie pasuje, na drugiej ścianie półki, na 3 okno, na 4 drzwi i kawałek ściany , na kt. wisi ten namalowany

uffff
ale się rozpisałam :D

magoo


feeling.good

magoo a to chłopiec czy dziewczynka?

magoo

feeling.good dziewczynka

Kasia

A może pudełko na skarby

magoo

tak wstępnie pomyślałam właśnie o pudełku i kocyku
jeszcze zastanawiam nad czymś bardziej pamiątkowym
i tutaj nie wiem co: biblia, medalik lub obrazek  :hmm:

emcia

nie tak dawno zamawiałam kocyk z poduszką z wymiarami i wagą dziecka

konwalia

Ja dałam medalik z grawerem z pamiątek

aniak1211

#148
magoo
Ja zamowilam pudelko  u clari :)
Piekne,siostra byla zadowolona;)
Do tego troszke ciuszkow:D

Moja D. dotala taki srebrny obraze,ladny:)

Pudelko i kocyk-super,
jak mozesz zamowic pudelko z dedykacja,data urodzenia to bedzie super pamiatka:)

feeling.good

Dla mnie trzy najfajniejsze prezenty jakie Matylda dostała to: bransoletka z imieniem (http://maxadoro.com/index.php?id_category=6&controller=category), bransoletka z koralikami do zbierania (już podczas wakacji dokupiliśmy jej kolejny na pamiątkę) i posrebrzane pudełeczka na pierwszy ząbek i pukiel włosów (http://www.mamasandpapas-polska.pl/produkt/opis/403/pojemniki_na_pukiel_wlosow_i_pierwszy_zabek_kol_once_upon_a_time)

Kocyk też jest bardzo fajnym pomysłem