i po ślubie

Zaczęty przez ddu, 18 Sie 2007, 17:24:03

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu

Witam jako żona. ślub miałam w ostatni wtorek. Braliśmy go na wsi, niedaleko Wyrzyska- miasteczka, w którym się urodziłam i gdzie mieszkają moi Rodzice. W Grabównie znaleźlismy mały kościółek w pięknym parku, ksiądz był przemiły, niczemu się nie dziwił, ani że ślub jednostronny, ani ze we wtorek, ani ze nie chcę obcych ministrantów, bo mają służyć moi bracia, ani że same z mamą ustroimy kościół....
w Toruniu nie mogłam spać, denerwowałam się, butów mi nie przywieźli na czas, musiałam na ostatnia chwile kupować nowe, nie miałam okazji zobaczyć skończonej sukienki itp. kiedy pojechałam do mamy, okazało się, że ona i jej siostra tak bardzo się denerwują, że ja już nie musiałam.
jak to w małej miejscowosci- pani kosmetyczka była zszokowana, że nie chcę żadnych wzorków na paznokciach, pani fryzjerka, ze nie ma mi robić loków tylko wyprostować włosy....ale wszystko ładnie, z uśmiechem i TANIO! pani Krysia zrobiła piękny bukiet, patrycja załatwiła ze swojej cukierni dwa różowe serca, bo katalogowe torty mi się nie podobały...
przyjechała moje koleżanki, narobiły hałasu, umalowały mnie, ubrały, rozśmieszyły!
w kościele miałam doskonały humor, cały czas się usmiechałam, za to mój niewierzący N- cały w stresie!
bardzo byłam szczęśliwa, że moi bracia stoją na ołtarzu, czytają czytania, moja mała siostra podaje obrączki, starsza smieje się obok jako świadek...
bałam się zderzenia dwóch róznych zupełnie rodzin- a było wspaniale!
rodzina N zaskoczona miłym księdzem i urokiem ślubu kościelnego- a bardzo się bałam komentarzy.
Sukienka (uszyta przez zwykła krawcową) ładna, zabawa znakomita, tort pyszny,  jedzenia mnóstwo i pyszne, wódki wystarczyło (a śniło mi się, że zabrakło) w ramach oczepin 2 czy 3 zabawy, moi bracia rodzeni i cioteczni sprawili sie na medal i obtancowali wszystkie koleżanki, których partnerzy nietaneczni...
i z koscioła szliśmy pieszo, koniec korowodu zamykała moja siostra i brat grając na bębnach- mieszkańcy wsi w oknach :)
nastepnego dnia poprawiny pod czereśnią w ogrodzie mojej babci
az trudno mi uwierzyć, że wszystkie te nerwy z przygotowaniami obróciły się w taką wesołą uroczystość....

i zdjęcie poniżej
jak będą na stronie, dam znać
dzięki za wszelką pomoc
denerwowałabym się o wiele bardziej, gdyby nie Wy!

zwierzatko_mojej_mamy

ddu,  ależ cudowny powiew świeżości w tym natłoku "miastowych" ślubów ;) (niestety, sama taki bede miala - teraz Ci zazdroszcze strasznie ;) )

super fryzurobrak :D (to komplement :D), piękna para, piękne kwiateczki, i rodzinka pod płotkiem :) GRATULACJE - baardzo mi się podoba ;)
mogę chyba zbiorowo zadeklarować - czekamy na więcej zdjęć!
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

rubin04

oj musiało byc pięknie.. Tak bez zbędnego zadęcia..
Serdecznie gratuluję!
A poprawin pod czereśnią bardzo zazdroszczę..

A wyglądasz pięknie, świeżo! I maz b.przystojny!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

rzeczywiscie swierzosc od was bije te mistowe zdjecia sa takie nudne

vobi

Gratulacje! Pieknie wygladacie, a slub i wesele faktycznie bardzo niestandardowe :)

inkageo

Super :) Gratuluję :)
Imagine there is no hate

mam6lat

rzeczywiście jak napisały dziewczyny "powiew świeżości" i "radość az bije"
nie wątpię, ze atmosfera ślubu i esela była cudowna - jak ludzie sa naturalni i bez nadecia - to fajnie wychodzi :)
i wielki plus, ze pokazaliscie, ze mozna slubiwac w kosciele, bez robienia "cyrku" z tzw nawróceniem się (na potrzeby tylko pieknej ceremonii)
pozdrawiam!

znow_wedrujemy

super!! wzruszyłam się!! ślicznie wyglądacie!! też tak chcę!
wszystkiego dobrego

ddu

dzięki :) część zdjęć już jest
teraz muszę odkryć, jak z tego zrobić galerię, wtedy się pochwalę
pozdrowienia
i powodzenia dla przyszłych panien młodych!

zuzia


butterfly80

Pięknie
gratulacje :)

butterfly80

Pięknie
gratulacje :)


magdarynka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

eva_luna

dolaczam sie z zyczeniami!! gratulacje!

kamelia04.08.2007

gratulacje, piękna panno młoda, włosy super, kwiaty też.




ps. niewierzący są nieinwazyjni i niegroźni
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

kffiatek

Gratulacje! Pięknie wyglądaliście :) i żadnego stresu nie widać :)

kasiaberlin1

Pięknie wyglądałaś, tak świeżo i niewinnie :-D

errata

Pięknie wyglądaliście. I zazdroszcze takiego wesela ;)

egrin

Gratulacje! Dużo szczęścia!

ps. wreszcie ktoś z moich okolic, myślałam, że tylko ja biorę ślub w Wielkopolsce :)