moje slubne fotki z 11.08 - tajna probna galeria ;)

Zaczęty przez iosellin, 18 Sie 2007, 14:02:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

butterfly80

Pytanie!
pewnie, że na kulinarnym :P
a w temacie nic o depilacji nie było, jeno o fotografii ;)

shellerka

Hi hi... moja ciocia nie golila nog ani pach ani juz bron boze bikini, bo ponoc jej małzonek lubił owłosione kobiety. Jak sie potem okazalo - potem tzn. kiedy sie rozstali bo on odszedl do innej - takiej co golila wszystko, nosla stringi, seksowna bielizne, buty na szpilkach i latala 3 razy w tygodniu do kosmetyczki i na solarium, ciocia swoja wiedze na temat preferencji wujka czerpała z takich rozmow: "wolisz zebym miala ogolone nogi?", a wujek odpowiadal: "jak tobie wygodniej". No to cioci generalnie wydawalo sie ze wujek woli owlosione, bo przeciez jak by wolal ogolone i mial cos przeciwko owlosionym to by powiedzial. Teraz ciocia juz sie nikomu nie pyta tylko fruwa na depilacje, solarium, do kosmetyczki, nosi seksowna bielizne i ciuchy i generalnie to ze ja wujek zostawil wyszlo jej na dobre, bo na brak powodzenia nie narzeka, ale troche zaluje ze wczesniej nie polubila tych wszystkich babskich przyjemnosci. Pozdrawiam milosniczke natury ;)

iosellin

ja bylam we Francji ;p tam sie zareczylismy, na szczycie wiezy Eiffla;) W sumie chyba faktycznie lepiej by przeniesc dyskusje o owlosieniu na osobny watek. Moge chetnie podyskutowac;p apropo mezczyzn - mam zdecydowanie wiecej kolegow i przyjaciol niz kolezanek/przyjaciolek i *nigdy* zaden z kolegow ani zaden z ex-chlopakow nie twierdzil, ze lubi jak kobieta sie goli. Wrecz przeciwnie, czesto spotykalam sie z opinia, ze golenie sie kobiet to dziwactwo a wiekszosc panow na haslo "ogolone na lyso miejsca intymne" reagowala obrzydzeniem i skojarzeniami z pedofilia.

shellerka

a jak sie wujkowi zapytalam dlaczego sie im popsulo to powiedzial z rozbrajajaca szczeroscia ze ciocia przestala go krecic, bo nie lubila stringow - mowila ze niekomfortowo sie czuje, ubierala sie jak stara kobieta  a nie jak mloda laska, byla blada jak sciana i generlanie byla żONKOWATA. Wiem ze to puste, ale... Mysle ze to kwestia estetyki... Dla mnie przyciete czy nie wloski pod pachami wygladaja bleeee

butterfly80

iosellin, no fajnie narobiłaś - wywołałas niezłą dyskusję - na stringach i byłych chłopakach/męzach grzebiących w cudzych majtach  sie chyba nie skończy.
Jakby mnie mój przyszły mąż zostawił z powodu jak ów wujek ową ciotkę, to by mi nawet nie takim nie zależało. Dla takiego bym sie nie starała :)
No a juz solarium to chyba na koncu listy pt. "higieniczny styl zycia"!! nikt mi nie wmówi, że to ładnie i zdrowo.
Kazdy jest panem swojego ciała. Jak o nie dba - to juz jego spawa. Oby zdrowo i bez przesssssssadyzmu.

shellerka

a nie pomyslalas, ze jak oni widza ze ty sie nie golisz, to wola nie mowic ze kreci ich zadbana kobietka, gładka wszedzie (no moze prawie, bo niektorzy faktycznie akurat calkowity brak owlosienia lonowego traktuja juz jako przegiecie, aczkolwiek ja tak lubie i moj N tez), zebys nie poczula sie urazona. Albo glupio im sie przyznac... Faceci to takie dziwne dosyc istoty

shellerka

e no pewnie. akurat wujek nalezal do rodzaju "zwykly dupek", ale nikt mi nie powie ze moda na golenie wziela sie z czytania kobiecych pism i ze komus zalezy na tym, zebysmy sie golily. sorry, ale ja poczulam ze wlosy na nogach wygladaja brzydko jak skonczylam 12 lat. Wzielam ukradkiem taty golarke i sobie je ogolilam. Dostałam ochrzan od mamy, ktora jest taka wlasnie naturalistka (aczkolwiek w wieku 40 lat zaczela sobie golic pachy wlasnie ze wzgledu na potliwosc). Nie wiem. Fatalne połączenie - eteryczna panna mloda w zwiewnej sukni i nagle busz pod pacha...

butterfly80

swoją drogą, shellerka,  masz odważną ciotke/wujka, ze tak otwarcie gadają o rozpadzie swojego małżenstwa ;-)
U mnie w rodzinie to raczej o takich szczegółach by milczano...ale za to moja przyszła teściowa <olaboga> gada o wszystkim, nawet o najostatniejszym orgazmie (osz, jakby mnie to interesowało....co wiecej byłam spłoszona jak mi opowiadala o tajemnicach swojej alkowy, wolałabym nie słyszeć:/ ) No ale co kraj to obyczaj.

kamelia04.08.2007

iosellin,

włosy pod pachami, na nogach oraz zarośnięte po kolana pachwiny to nic podniecajacego. Włosy pod pachami wyrywam woskiem i nie czuje sie ofiara koncernów kosmetycznych. Równie dobrze można powiedzieć, że używanie mydła, szamponów, kremów to też chodzenie na sznurku lobby kosmetycznego bo przecież brud chroni.

Jesli chodzi o moje upodobania to włosy mam na głowie (tzw. fryzura) oraz w miejscu brwi i rzęs. Wszystko co wystepuje poniżej (lub ma taki zamiar) pada ofiarą wosku.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

shellerka

butterfly! no.. faktycznie wujek wyluzowany byl na maksa, a ciocia wyluzowala sie po jego odejsciu :D to moja matka chrzestna... a co do tesciowej - mi oszczedza szczegółów, ale synowi czyli mojemu N. na bierzaco sprzedaje rewelacje i zwierza sie ze np. jej nowy mąż ma problemy z impotencją. Trochę niezdrowe jak dla mnie :D

iosellin

Cytat: "shellerka"a nie pomyslalas, ze jak oni widza ze ty sie nie golisz, to wola nie mowic ze kreci ich zadbana kobietka, gładka wszedzie (no moze prawie, bo niektorzy faktycznie akurat calkowity brak owlosienia lonowego traktuja juz jako przegiecie, aczkolwiek ja tak lubie i moj N tez), zebys nie poczula sie urazona. Albo glupio im sie przyznac... Faceci to takie dziwne dosyc istoty

Faceci to nie sa dziwne istoty, generalnie mam o wiele lepszy kontakt i zdecydowanie wyzszy poziom zrozumienia z facetami niz z kobietami. Raczej jest w druga strone, jak facet widzi, ze kobieta sie stara, cierpi, wyrywa sobie te wlosy zeby byc dla niego piekniejsza to chwali, ze to ladne i w ogole no bo co ma robic skoro ona sie poswieca dla NIEGO (a przynajmniej on tak mysli;) :P Zreszta w ogole faceci lubia, jak kobieta robi cos specjalnie z mysla o nich, niezaleznie czy bedzie to rwanie wlosow, zebow, chadzanie do kosmetyczki czy cokolwiek tam jeszcze ;p
Statystyczny facet sam z siebie *nie zauwaza* czegos takiego jak delikatne wloski na nogach, rekach czy pod pachami (o ile nie sa zapuszczonym i kompletnie zaniedbanym gaszczem, ale tu mowimy, a przynajmniej ja mowie;) o wloskach czystych, niewielkich i zadbanych), chyba ze ma/mial dziewczyne, ktora go na to uczulila (i to w obie strony). To kobiety miewaja fobie na punkcie wlasnego owlosienia i niektore, jak widac, uwazaja, ze dowolny wlos poza glowa to katastrofa ;p
I niech ktoras z Was mi wytlumaczy, dlaczego niby czerwone kropki na obrzeknietych nogach/rekach maja byc bardziej eleganckie niz drobne, jasne wloski?

iosellin

Cytat: "kamelia04.08.2007"iosellin,

włosy pod pachami, na nogach oraz zarośnięte po kolana pachwiny to nic podniecajacego.

A kto tu mowi o zarosnietych po kolana...? ;p Nie popadajmy w skrajnosci, nie jestem bynajmniej zwolenniczka poplatanych, gestych jak busz i "wonnych" pach czy pachwin, mi po prostu nie podoba sie totalna "lysosc", takie mam poczucie estetyki, ze kobieta pozbawiona calkowicie naturalnego owlosienia ktore sobie wyrasta w wieku dojrzewania, wyglada dla mnie nienaturalnie, jak przerosnieta dziewczynka.

lacitadelle

Ech, śmieszna ta dyskusja :)

A może by tak pozwolić każdemu decydować o sobie, własnych włoskach i tym, co dla niego/niej jest seksowne?

W każdym razie przypomniała mi się historia zasłyszana w temacie: "co zawdzięczam byłej mojego faceta". Otóż jedna dziewczyna opowiadała, że ex jej faceta miała obsesję na punkcie pozbywania się owłosienia i nigdzie, ale to dosłownie nigdzie (oprócz miejsc wymienionych przez Kamelię) nie można się było u niej włoska doszukać. Biedaczek tak się za tymi włoskami stęsknił, że u tej aktualnej dziewczyny po prostu je uwielbiał, np. głaskał ją po nogach, z błogim uśmiechem na twarzy rozkoszując się niewielkim owłosieniem i generalnie namawiał, żeby nie była w tym temacie zbyt gorliwa :) I choć ona też depilowała sobie to i owo, to mówiła, że fajnie jest tak w ogóle się tym nie stresować (ze względu na faceta).

Najlepsze życzenia dla autorki wątku!

iosellin

dziekuje za zyczenia ;) a watek faktycznie sie rozkrecil niezle ;P ;)

golinda

Cytat: "iosellin"
I niech ktoras z Was mi wytlumaczy, dlaczego niby czerwone kropki na obrzeknietych nogach/rekach maja byc bardziej eleganckie niz drobne, jasne wloski?

o jakich kropkach mowa, bo nie bardzo rozumiem?!?

zuzia

Cytat: "golinda"
Cytat: "iosellin"
I niech ktoras z Was mi wytlumaczy, dlaczego niby czerwone kropki na obrzeknietych nogach/rekach maja byc bardziej eleganckie niz drobne, jasne wloski?

o jakich kropkach mowa, bo nie bardzo rozumiem?!?

chyba chodzi o kropki po depilacji aczkolwiek pewności nie mam bo u siebie takich objawów nie zauważylam a depiluje się w miarę regularnie (wyjątkiem byl moment, kiedy zachcialo mi się wypróbować nowy krem do depilacji, dostalam od niego uczulenia i mialam zakaz przez 2 tygodnie dotykac się do depilacji - ciężko to przezylam)

zwierzatko_mojej_mamy

golinda, o kropkach, ktore sie robia jak Ci wloski po depilacji wrastaja... ;( ostatnio walsnie walcze z tym cholerstwem - tyle lat depilacji bez problemow a tu lato a mi na zlosc nagle zaczely wrastac i nie wiem juz co im zrobic - wyrwac? :D- ach nie - to juz zrobilam ;)

no i juz miesiac chodze w spodniach i dlugich spodnicach bo nie lubie sie obnosic z roznymi dermatologicznymi niespodziankami ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

zwierzatko_mojej_mamy, włoski wrastają, jak się ma "wąskie" pory, wtedy chyba nic nie pomoże, lepiej już golić
zresztą ja nigdy po depilowaniu nie miałam tak gładkich nóg jak po goleniu - fakt, trzeba codziennie, ale to kilka machnięć maszynką i z głowy
o wiele bardziej wkurza mnie depilowanie rąk

mam6lat

nie dyskutuję, czy fajnie włoski miec, czy nie.....
gdybym miała takowe - nie decydowałabym się na suknie slubną bez rękawka;
natomiast - jesli fotograf sam "nie po myslał" może ios warto nie ryzykować takiego jak tu odbiou zdjec i "wyfotoszopowac" kontrowersyjne pachy

iosellin

kiedy mi sie moje pachy podobaja i wcale nie chce miec "lysych" ;P To co chcialam, fotograf mi pieknie wyretuszowal :)