moje slubne fotki z 11.08 - tajna probna galeria ;)

Zaczęty przez iosellin, 18 Sie 2007, 14:02:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

iosellin

no dobra, pan Mariusz powiedzial, ze nie ma sprawy, moge pokazywac :D to wklejam tajnego linka do probnej galerii naszych fotek ;)
http://www.zajac4.xnet.com.pl/paulina/

mary

Gratulacje!!
a gdzie zdjęcia z całą suknią? Bardzo mnie zaciekawiła :)

zwierzatko_mojej_mamy

iosellin,  wszystkiego najlepszego i dużo miłości! gratulacje ;)

bardzo mi się podoba zdjęcie to z profilu z "dziką miną" :D fajny pomysł też z tymi pętlami - czarny humor ;D
będzie więcej fotek ? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

vobi

Zdjecie w autobusie jest naprawde zaj...efajne ;)
A jak zalatwiliscie ten napis na autobusie (ostatnie zdjecie)  :shock: ??? Czy to fotomontaz? Jakkolwiek - swietny pomysl  :mrgreen:

mam6lat

gratuluję zamąż pójścia :)
bardzo byłam ciekawa jak wyglądasz..."stara" forumko
bardzo ładna jesteś i mąz taz (tylko kto wymyślił tak wpięte kwiatki??)
zdjęcia zawsze ogladam myśląc, ze takie mogłyby być moje, niestety tym razem pomyslałam, ze takich miec bym nie chciała....ale: może po porostu nie rozumiem konwencji tej sesji

dr_chaos

Wszystkiego najlepszego ioselin, niech ta radość i szczęście nie schodzi wam z twarzy  :-D

Cytat: "mam6lat"bardzo ładna jesteś i mąz taz (tylko kto wymyślił tak wpięte kwiatki??)

no właśnie??

mroczna_dama

Najlepsiejszego!! Bardzo fajne i ciekawe zdjecia!!

kffiatek

Vobi, taki napis na autobusie to nie fotomontaż :) to jest najtańsza i najfajniesza opcja transportu dla gości- wynajem autobusu miejskiego, oni sami ustawiają taki napis- czyli wasze imiona :) moja siostra na swoje wesele wybrała właśnie taki trasport :)

kalwa


iosellin

zdjecia sa sukcesywnie dodawane (niektore odejmowane/poprawiane;), w sumie jest ich cos kolo 400 ale w galerii bedzie tylko kilkanascie;) Co do autobusu - oboje jestesmy milosnikami komunikacji, wiec koniecznie chcielismy autobus typu miejskiego - ten nasz byl akurat z prywatnej zajezdni mobilis, ztm nie wynajjmuje autobusow, wynajmuje je albo panstwowe mza albo prywatni ajenci (ktorzy sa zatrudniani z kolei przez ztm do obslugi komunikacji miejskiej). Napis sobie zazyczylismy, przy wypozyczaniu busa mozna poprosic o dowolny, "nowozency" czy "goscie weselni", byleby sie miescil na wyswietlaczu. My dalismy sobie imiona ze wzgledu na to, ze slub cywilny w "godzinach szczytu" i zeby sie nikt nie pomylil :D
Co do kwiatkow - pomysl byl moj, chcialam miec we wlosach zywe kwiaty i cos w miare oryginalnego ;)
A jesli chodzi o konwencje zdjec - ja z kolei nie przepadam za nadmiarem rekwizytow i stylizowaniem, zdjecia mialy po prostu pokazywac nas ;) prawdopodobnie zrobimy sobie jeszcze sesje plenerowa, bo swietnie nam sie z panem Mariuszem wspolpracowalo i bardzo nam sie podobaja efekty jego pracy :) A mi naprawde malo ktore zdjecia prezentowane na stronach fotografow slubnych podobaly.

iosellin

a i dziekuje wszystkim Forumkom za zyczenia :)

iosellin

aha, suknie pokaze ;) jak nie znajda sie zdjecia z cala suknia w galerii to najwyzej wystawie dla ciekawych na jakims fotosiku ;) Dol sukni zdazylam totalnie wybrudzic zaraz na samym poczatku wesela :P ale mam zdjecia robione przez wujka na ktorym cala suknie widac jeszcze przed zaswinieniem;p problem polega na tym, ze plytke zostawilam u swiadkowej a swiadkowa wyjechala na wakacje ;) ale pokaze :D obiecuje ;)

shellerka

chyba zapomniałaś o depilacji....

iosellin

nie zapomnialam, nie uznaje mody na depilacje , nie cierpie miec lysych pach i w ogole nie podoba mi sie widok lysej pachy :P pomijajac juz fakt, ze po wygoleniu pot sie leje ciurkiem w dol, co jest niehigieniczne i wysoce niekomfortowe a sztuczne zatykanie gruczolow potowych jest niezdrowe. Raz jeden w zyciu wydepilowalam sobie pachy na golo i stwierdzilam, ze nigdy wiecej w zyciu a juz na pewno nie na wlasny slub ;p
Wloski skrocilam kremem do dl. 2mm tak, zeby nie byly wiszace/kudlate, ale zeby byly :)

znow_wedrujemy

:shock:  wow! nie wyobrażam sobie włosków 2 mm pod pachami, i to do zdjęć z podniesioną ręką

golinda

Cytat: "iosellin"nie zapomnialam, nie uznaje mody na depilacje , nie cierpie miec lysych pach i w ogole nie podoba mi sie widok lysej pachy :P pomijajac juz fakt, ze po wygoleniu pot sie leje ciurkiem w dol, co jest niehigieniczne i wysoce niekomfortowe a sztuczne zatykanie gruczolow potowych jest niezdrowe.

:shock:  :shock:  :shock:

niegolenie jest właśnie niehigieniczne, szybciej się skóra poci
jest coś takiego jak antyperspirant przecież!

iosellin

dzialanie antyperspirantu polega na zatykaniu gruczolow potowych i zdrowe to na pewno nie jest. Jesli zatka sie gruczoly potowe pod pachami to pot sobie "wyjdzie" w innym miejscu, nie ma rady.
Natura jest madra, skoro wlosy pod pachami rosna, to widocznie jakas funkcje biologiczna pelnia, nie widze powodu ulegania nagonce i rozwalania sobie gospodarki wodnej organizmu antyperspirantami+depilatorami bo akurat kobiece pisma i producenci kosmetykow krzycza, ze pachy/nogi/rece maja byc bezwlose.

Mi sie to niepodoba i tyle, kompletnie lysa pacha wyglada dla mnie nienaturalnie. Jak ktos ulegl modzie czy uwaza ze tak jest dla niego lepiej, to niech sobie goli, nic mi do tego, ja nie mam zamiaru ;p

nionczka

Cytat: "shellerka"chyba zapomniałaś o depilacji....

Ja tez to zauwazylam, ale myslalam, ze to cien jakis pada z ramienia :-|
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

iosellin

no i dobrze ;p dokladnie tak to mialo wygladac;p

znow_wedrujemy

:shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:

jestem trochę w szoku...
nieogolone pachy i nogi są poprostu nieeleganckie, ale Twój wybór

iosellin

a niby co w nich jest nieeleganckiego? nie nosze "buszu" ani pod pachami ani na nogach, wloski pod pachami mam skrocone tak, ze nie "wisza", dbam o nie, nie czuc zadnych nieprzyjemnych zapachow. Do tego z powodu posiadania wloskow nie mam na ubraniach pod pachami zoltych zaciekow ani przebarwien od antyperspirantow, co uwazam za zdecydowanie bardziej nieeleganckie.
Obawiam sie, ze po prostu spora czesc z Was ma wmowione, ze to "nieeleganckie" przez kobiece czasopisma, ktore z kolei sa sponsorowane przez producentow kosmetykow. Za wmowieniem kobietom, ze fakt posiadania wloskow jest nieelegancki stoi caly potezny biznes.
Ja jestem z kolei w szoku, ze kobiety daja tak latwo soba manipulowac...

golinda

Cytat: "iosellin"Obawiam sie, ze po prostu spora czesc z Was ma wmowione, ze to "nieeleganckie" przez kobiece czasopisma, ktore z kolei sa sponsorowane przez producentow kosmetykow. Za wmowieniem kobietom, ze fakt posiadania wloskow jest nieelegancki stoi caly potezny biznes.
Ja jestem z kolei w szoku, ze kobiety daja tak latwo soba manipulowac...

tak się składa, że kobiecych pism nie czytam w ogóle, a jednak golę pachy, nogi i "inne miejsca"
kiedyś może rzeczywiście były te kudły ludziom potrzebne, ale teraz żyjemy w cywilizowanym świecie i nie spełniają one takiej funkcji jak kiedyś (myjemy się znacznie częściej i inaczej się ubieramy, mamy ogrzewanie i klimatyzację...)

mój mąż opowiadał mi historyjkę, jak wylądował kiedyś z jakąś panną w łóżku, włożył rękę pod spodnie, a tam trzydniowy zarost na nogach
odechciało mu się z nią seksu raz na zawsze...

butterfly80

Piękna z Was para:)
Zyjcie długo i szczęsliwie.Duzo miłości, wzajemnego szacunku i wielu radości.

Nie rozumiem tej nagonki na włosy gdzieś tam... Ktora z Was była we FRancji?? Klimat o wiele cieplejszy (zwłaszcza płd. Francja) a dziewczyny nie golą ani nóg, ani pod pachami. I jakoś zyją, nie doradzają sobie:"ej, ty to lepiej sie tego pozbądz, bo ja sie pozbyłąm i jest mi fajniej":P Niektóre lubią, tyle.

Fajjnie wyglądacie!  :)

butterfly80

a ta historyjka z męzem, co poszedł do łózka z jakąś "włochatą" była niesmaczna... przynajmniej na ym forum :P

golinda

Cytat: "butterfly80"a ta historyjka z męzem, co poszedł do łózka z jakąś "włochatą" była niesmaczna... przynajmniej na ym forum :P

smaczna, niesmaczna - prawdziwa i w temacie!
a na jakim forum byłaby smaczna?