transport gosci w Warszawie - skad wziac autobus miejski lub pietrusa?

Zaczęty przez aureola, 21 Kwi 2008, 15:51:50

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aureola

Witajcie,

i znowu licze na Wasza pomoc. Wymyslilam sobie, ze goscie pojadu z hotelu do kosciola i z powrotem autobusem miejskim wynajetym z ZTA (Solaris, Neoplan). Mam do przewiezienia ok. 80 osob, a takie autobusy pomieszcza tych osob ok. 100 (oczywiscie wlacznie z miejscami stojacymi).

Swoje zapytanie zlozylam juz dosyc dawno, niczego mi nie obiecywano, gdyz oni wynajmuja jedynie krotkoterminowo. I tak wlasnie dzis otrzymalam mejla, ze jednak nie moga sie podjac tego zlecenia.  :'(

Stad moje pytanie do Was: gdzie indziej mozna wynajac takie autobusy:
- zeby Panie w kreacjach mogly stac i nie musialy siedziec ;)
- zeby zabrac wszystkich gosci na raz
- zeby autobus byl nowoczesny i estetyczny
- zeby cena nie byla powalajaca (mialam zamiar wyrobic sie w 750-800 zl)

Ewentualnie alternatywne pomysly, bo czas goni...

Licze na Was.

aureola

Znalazlam nielicznych przewoznikow dysponujacych takimi autobusami i powysylalam mejle. Trzymajcie kciuki!

A jak komus jeszcze jakas firma przyjdzie do glowy to bardzo chetnie...

Kasia

aureola  czemu Ci odmóili?

podali jakiś powód? zajęty termin czy co?
jaką masz datę ślubu?

aureola

Cytat: Kasia w 21 Kwi 2008, 21:38:00
aureola  czemu Ci odmóili?
podali jakiś powód? zajęty termin czy co?
jaką masz datę ślubu?

Nie beda w stanie wykonac zlecenia. Podejrzewam, ze nie beda mieli wolnego autobusu na tyle godzin. Zreszta oni niczego nie obiecywali, mowili ze moga potwierdzic dopiero krotkoterminowo. Tak wiec przez miesiac zylam nadzieja, ze na pewno sie jakis autobus dla mnie znajdzie w niedziele. Ale jednak nie - wczoraj dostalam mejla.

Napisalam sporo mejli, ale odpowiedzi mam niewiele i wszystkie negatywne :(.

Data slubu 11 maj (za 3 tyg.).

Kasia

aureola ja dzisiaj dzwoniłam do MZA i oni chyba jakoś niechętnie wypożyczają te autobusy


miła pani powiedziała mi że dadzą mi odpowiedź pod koniec maja  :o a ślub 7 czerwca  :o

Kasia

teraz też mam problem


a więc szukam autobusu
jakiegoś fajnego

może być piętrus -bardzo chętnie weźmiemy piętrusa :)

aureola

#6
Kasia

U mnie to samo. Juz dawno temu tam dzwonilam. Oferta na stronie byla zachecaja. Powiedzieli ze moge zlozyc zamowienie, ale oni nie gwarantuja i potwierdza dopiero pod koniec kwietnia.

W takim razie mozemy sie wspierac w tej kwestii. Tyle ze ja mam na znalezienie namiarow wlasciwie tydzien, bo pozniej mam b. ograniczony dostep do sieci...

Kasia

no właśnie jakieś jaja sobie robią w tym MZA


aureola

Kasia
Znalazlam jedna firme, ktora ma w posiadaniu 2 autobusy miejskie. Zobacze, co mi odpowiedza i wtedy podam Ci szczegoly.

W kazdym razie jest to w moim przypadku swiatelko w tunelu.

PS. Pietrusa nigdzie nie moglam znalezc...

Kasia


aureola

Ojej jak milo. Mam juz dwa piwka :D. To w takim razie moje pierwsze przegapilam   ???
W kazdym arzie dziekuje.
Pan jest za granica i wroci dopiero w poniedzialek. Ale mam nadzieje, ze wkrotce odpowie na mego mejla.

aureola

No wiec juz pisze. Transakcja nie zostala jeszcze sfinalizowana, gdyz na razie nie mam jak pojechac do biura zeby podpisac umowe. Ale podaje namiary na firme:

P.K.A. Tandem - biuro miesci sie w Markach
[url]www.tandem.net.pl]
- biuro miesci sie w Markach
//www.tandem.net.pl

U mnie wszystko na dobrej drodze, bo i autobus maja wolny i termin. Mam nadzieje, ze nic nie stanie na przeszkodzie.

Ania14209

Dziewczyny spróbujcie w ITS MICHALCZEWSKI. Jest to prywatny przewoźnik obsługujący warszawskie linie miejskie. Wiem, że pracownikom na pewno wypożyczał autobus na wesela. Tak więc jest nadzieja, że wypożyczają.
Podaję namiary:
http://www.its.radom.net/pl/warszawa.htm
Sekretariat
tel.: +48 22 510 15 41

;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

its wypożycza na bank

bo my już mieliśmy brać od nich autobus i w ostatniej chwili zadzwonili z MZA że jednak oni moga zrealizować zamówienie


ITS to koszt około 600zł
a MZA około 300 w naszym przypadku