Wanienki, butelki.... opinie

Zaczęty przez Lwica, 21 Kwi 2008, 15:19:02

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rozanamama

Można karmić dyskretnie. A dziecko naprawdę nie potrzebuje nic poza cyckiem. A stniki sprawdzają się średnio, według mnie, ale ja mam mały bist, więc podnieść stanik to dla mnie nie był żaden problem. A takich specjalnych używałam na początku, bo kupiłam.

nionczka

Rozanamama, skoro mozesz podniesc stanik to chyba nie jest on dobrze dopasowany, nie? Ja moich dolem nie moge podniesc wiec nie wyobrazam sobie karmienia bez specjalnego stanika. jesli nie takiego z opuszczanymi miseczkami to przynajmniej odpinanego z przodu.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rozanamama

Niegdy się nie zastanawiałam nad tym. Fakt, nie mam odbitego stanika na skórze, albo mam tylko ślad po jednym. Jestem mała, drobna, z małym biustem, nie miałam więc problemu z podnoszeniem stanika. A jeśli chodzi o rozpinane z produ- moim zdaniem lepsze, niż tez specjalne do karmienia.

aniak1211

Ja taki kupilam,jeszcze nie
Cytat: foszek w 25 Maj 2008, 20:17:31
Skoro jestesmy przy karmieniu piersia... czy ktoras z dziewczyn uzywa tych specjalnych biustonoszy dla karmiacych? Wlasnie ogladam je w katalogu i zastanawiam sie nad ich praktycznoscia.
Ja taki kupilam,jeszcze nie wiem jak sie spisze,ale niedlugo dam znac :D

brawurka

ja mam spory biust i te do karmienie mi nie podtrzymywały, ale ogólne wygodniej sie wyjmuje cyca:)

marax

o boze jak was poczytalam sobie to mam ochote zawijac kiece i uciekac -butelki dla mnei jakeis sciens fiction

aniak1211

Cytat: maraxela w 31 Maj 2008, 16:10:18
o boze jak was poczytalam sobie to mam ochote zawijac kiece i uciekac -butelki dla mnei jakeis sciens fiction

Nie lam sie ;)
dla mnie wszystko bylo sciens fiction,teraz mniej wiecej wiem o co biega ;D

marax

ania ty sie repiej przyszykuj na bieg na porodowke -dobrze ze ta cioaza trawa 9 miesiecy bo jakbym miala rodzic za tydzien to chyba na serio bym sie zalamala calkiem

aniak1211

Cytat: maraxela w 31 Maj 2008, 16:24:40
ania ty sie repiej przyszykuj na bieg na porodowke -dobrze ze ta cioaza trawa 9 miesiecy bo jakbym miala rodzic za tydzien to chyba na serio bym sie zalamala calkiem

Ja juz niby gotowa :)
Niby bo cala w strachu :o
Ale dzisiaj jeszcze zakupy byly i planujemy jak to mame z lotniska odebrac w srode,mam zamiar po nia jechac jak dam rade ;D

marax

ja tam sie zbytnio nie podniecam -poronienia sa bardzo czeste itp wiec jeszcze nic nie wiadomo ale jak cos to rodze przez cc

goga

maraxela a kto ostatnio optował za naturalnym porodem  lol lol lol lol
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

marax

ej no to na pewno nie ja ja zaglosowalam za cc

marax

mowilam tylko ze jak juz chce sie rodzic naturlanie (nie mowilam ze ja tak chce) to lepiej jest z mezem

dragonfly

Cytat: maraxela w 31 Maj 2008, 16:30:27
ja tam sie zbytnio nie podniecam -poronienia sa bardzo czeste itp wiec jeszcze nic nie wiadomo ale jak cos to rodze przez cc
no to mamy doslownie tak samo....


dragonfly

Cytat: maraxela w 31 Maj 2008, 17:35:04
dragon a wy planowaliscie ??
niby tak, tzn chcielismy miec, ale bez zbytniego napalania sie, po prostu co bedzie to bedzie.... no i jest:)
ale zebym jakos sie przygotowala do ciazy to nie za bardzo, oprocz kwasu foliowego ktory zre od 2 miesiecy to za bardzo nie poczytalam co i jak moge/nie moge...;) wiec sie teraz na szybko doksztalcam... u mnie w rodzinie poronienia 1szego dziecka czeste, wiec jeszcze nic nie wiadomo co moze byc. Jak zrobilam test, to pierwsze co mi przyszlo do glowy, ze musze znalezc jakas klinike/szpital co by cesarke tam zrobic.
Nie mam uczuc wyksztalconych zadnych jeszcze dla tego pasozyta chociaz wczoraj wymknelo mi sie "chodz synu (?) matce chce sie spac"....
a jak u Was? zupelny przypadek?

marax

ja kwas biore od dzisiaj raczej nie planowalismy nic - je jeszcze studiouje.urodze jak wszytko sie potwierdzi i bedzie dobrze ok lutego a od marca do szkoly -wiec nei wiem czy takie male dziecko moze zostac z moja mama od 6 do 14 bez karmienia-zupelnie nie wiem co to bedzie

brawurka

marax kupisz lakatator, choc faktycznie troche za malutkie to dziecko bedzie zeby od razu z kimś "obcym", a moze popros w dziekanacie o jakis nauczanie indywidualne, nie wiem czy to dotyczy studentow medycyny, ale moze...

dragonfly

Cytat: maraxela w 31 Maj 2008, 17:49:53
ja kwas biore od dzisiaj raczej nie planowalismy nic - je jeszcze studiouje.urodze jak wszytko sie potwierdzi i bedzie dobrze ok lutego a od marca do szkoly -wiec nei wiem czy takie male dziecko moze zostac z moja mama od 6 do 14 bez karmienia-zupelnie nie wiem co to bedzie
kurcze, to tak zakrecone troche... ja czekam na pierwsze badania i usg, zeby bylo wszystko ok to porod na koniec stycznia/poczatek lutego. troche tez nie na reke bo Mike jedzie do Iraku w grudniu na 5 miesiecy wiec nie wiemy czy da rade przyleciec na porod (cc wiec niby bedzie zaplanowany, ale nigdy nic nie wiadomo)... Teraz wyprowadzamy sie do Niemiec no i bede zupelnie sama, wiec mame sciagne od pocz grudnia do siebie i po porodzie zostanie ze mna pierwszy mieciac, potem powinno byc ok... w grudniu mam egzaminy ktore teoretycznie powinnam zdawac w Londynie, ale chyba juz nie bede mogla latac, wiec musze sprawdzic gdzie w Niemczech je moge zrobic (cale szczescie ze i tak sa po angielsku).... hmmm, nigdy nie jest idealny czas na dziecko... ale i tak sie ciesze!!!!
marax, widac ciaze przechodzimy razem;)

marax

nie no indiwidualne mi raczej nie potrzebne mialam tera zdziekanke na 5 roku ale zalizylam w jej trakcje ok 60% roku wiec bede jezdzic tylko z 2 razy w tygodniu do szkoly dziekcko jakos da rade chyba

brawurka

odciagniesz sie i biedzie spoks:)

kamu2

Cytat: maraxelawiec nei wiem czy takie male dziecko moze zostac z moja mama od 6 do 14 bez karmienia-zupelnie nie wiem co to bedzie
Myślę że bez problemu może takie małe dziecko zostać, moja kuzynka wróciła do pracy jak mały miał ok 3 tyg.Za bardzo nie miała wyboru bo prowadzi własną firmę i nie miał jej kto zastąpić.Filipek chował się bardzo dobrze a karmiony piersią był do roku czasu,tylko musiała jednak ten pokarm odciągać w dużych ilościach.
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

brawurka

odpada reczny laktator, on duzo sie sciagnie

marax

jak nie reczny to jaki -zaczyna mi sie to kojazyc z dojarnia :)a nie mozna karmic sztucznym pokarmem jak mnei nie ma -jak wroce znow cycek >::??

goga

eee marax - nie nerwujsja - życie pokaże jak bedzie
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)