Zdjęcia od fotografa sesja ślubna Dorotki1981

Zaczęty przez Lwica, 21 Kwi 2008, 11:22:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lwica

W końcu są fotki od naszego wspaniałego fotografa!! Zrobił ich tyle że nie wiem co oglądać i wywołał nam masę cudownych zdjęć - przecudna pamiątka. Teraz mogę się podzielić z wami.

Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

mika

jeszcze raz gratuluje !!!! pięknie wyglądacie razem

zuzia

jeszcze raz gratulacje.
bardzo fajna nocna sesja.

kathrines

I ja również jeszcze raz gratuluję. Widać u Was  :love:  Super para!

zosanka

fajne zdjęcia! Jeszcze raz gratuluje :) sympatyczna z Was para
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

Kasia


didi_loczek

#6
Dorotka1981 raz jeszcze gratulacje!! Duzo duzo  :love:  :love:  :love:

Kto Ci robil bukiet??

Lwica

didi_loczek w najlepszej kwiaciarni w Legnicy. Od lat jestem ich klientką i chyba zawsze będę. Obydwie siostry też robiły tam bukiety ślubne.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

didi_loczek

W najlepszej czyli w ktorej??
Ja bede brala slub w Legnicy (w miescie rodzinnym P.) i po prostu nie znam dobrych kwiaciarni, cukierni, fryzjerow itd...
Dasz mi adres??

Lwica

didi_loczek służę pomocą co tylko chcesz pytaj mam boską fryzjerkę do polecenia i kosmetyczkę. A kwiaciarnia nazywa się TGM ul. Wrocławska 23 ( na przeciwko Americanosa i Orbisu) mają katalogi bukietów, pełno fotek ja robiłam swój według własnego pomysłu. I mają masakralnie świeże kwiaty! Mój bukiet dotrwał aż dwa tygodnie po ślubie a storczyki z niego wyrzucałam dwa dni temu.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

magdalinska

Drota - jeszcze raz duzo milosci i szczescia :)

didi_loczek

Dorotka1981 dzieki, polewam oczywiscie bezalkoholowo  :flowers:
Fryzjerke juz mam umowiona ( z polecenia przyszlej tesciowej, ona sie tam obcina i robi kolor od wielu lat)

Jak bedziemy z wizyta w Legnicy, przejde sie do tej kwiaciarni. I pewnie od razu sie umowie  jupi
Bedzie przybajmniej jedna rzecz z glowy.

aniak1211

Dorotka1981
Gratuluje!!!

A tort wyglada przepysznie :P

vobi


Lwica

aniak1211 bo był przepyszny!! Nie słodki o dziwo. Mój maż nie lubi słodyczy a ciast żadnych nie jada. Torta też nie chciał nawet zjeść. Ale wymyśliłam podstęp żeby chociaż spróbował Jak kroiliśmy pierwszą porcję  to ja mu dałam kawałek a on mi i takim sposobem mój mąż potem wtrząchał dwa kawałki tortu.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

kotabma

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login