Autor Wątek: film ze ślubu  (Przeczytany 8463 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adrianna79

• Gość
Odp: film ze ślubu
« Odpowiedź #25 dnia: 23 Kwi 2008, 12:50:44 »
ja w poniedzialek dostalam moj film i powiem ze jestem bardzo szczesliwa ze go zrobilismy!!!! film jest tak wspanialy ze sie poplakalam ze wzruszenia. film byl robiony profesjonalnie i tez taki bym polecila. facet spisal sie w 99%!!!!!! a musze przyznac ze oprocz mojej sukienki, makijazu, miejsc slubu i wesela to jest "service" z ktorego jestem zadowolona! bardzo, ale to bardzo polecam film z wesela!!! jak sie nauczycze wkleic film, to nawet i wam pokaze bo mam 10 min skrot.

errata

« Odpowiedź #26 dnia: 23 Kwi 2008, 22:29:51 »
A dokładnie jakie macie pomysła, aby ten film nie ył nudny, jakieś ciekawe wstawki?? Oprócz tych z wywaidami z goścmi?

adrianna79

• Gość
« Odpowiedź #27 dnia: 24 Kwi 2008, 02:06:42 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A dokładnie jakie macie pomysła, aby ten film nie ył nudny, jakieś ciekawe wstawki?? Oprócz tych z wywaidami z goścmi?

my nie mielismy zadnych specjalnych wymuszonych wstawek, bo ogolnie grupa gosci byla bardzo na luzie; to sami oni stworzyli atmosfere na filmie. tak samo jezeli para mloda jest fotogeniczna to nawet najgorszy fotograf nie zawali ich zdjec. wedlug mnie film z wesela powinien byc taka malo zarezyserowana relacja z tego dnia. u nas bylo duzo calowania, usciskow, usmiechow i tancow gosci.... moglabym ogladac nasz film codziennie bo byl tak dobrze zrobiony.   

ma-linka

« Odpowiedź #28 dnia: 20 Sie 2009, 12:58:28 »
Ja nie będę miała reportażu tylko coś w rodzaju teledysku w plenerze i tyle... nie chcę filmu z ceremonii, po co mi by był...

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #29 dnia: 20 Sie 2009, 13:26:22 »
ma-linka = ka-milka = reklama - przykro mi - BAN!
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 20 Sie 2009, 13:26:22 »

effik

« Odpowiedź #30 dnia: 20 Sie 2009, 21:16:39 »
ma-linka = ka-milka = reklama - przykro mi - BAN!

ban ban ban - zwierzu, ty to masz fajną funkcję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj