film ze ślubu

Zaczęty przez lenka27, 17 Kwi 2008, 21:44:59

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lenka27

Dziewczyny macie takowe? bądź zamierzacie?
bo my właśnie podjęliśmy decyzję, że nie
zdjęcia będzie nam robił mój przyjaciel, ale raczej w ramach upominku niż angażu ( mnie bardzo podobają się jego prace, ale chcę również, by dobrze się bawił, http://www.dexone.net/ - to kilka jego prac;)
plus ktoś wyznajęty ( nie mam pojęcia jeszcze kto )
chciałabym jeszcze kilka 'teledysków' i to wszystko, wydaje mi się , że film z całej uroczystości będzie już niepotrzebny, zważywszy na fakt, że nie zdarzyło mi się widzieć żadnego dobrego...
no chyba, że się mylę, a jeśli tak to pliz wyprowadźcie mnie z błędu...
lenka

zuzia

ja mam, ale glównie dlatego, że nie bylo rodziców K. i chcieliśmy dla nich.

Kasia

my profesjonalnego kamerzysty mieć nie będziemy

ale myślę że poprosimy jedną osobą o nakręcenie uroczystości
i później zmontujemy z tego lub ktoś nam zmontuje jakiś fajny klip :)

lenka27

no właśnie o coś takiego mi chodzi...
oglądałam ostatnio ślub mojej szwagierki i naprawdę o mdłości przyprawiało mnie sztuczne pozowanie młodych, świadków, drzewek i kwiatków do infantylnej muzyki natalii kukulskiej- nie urażając nikogo, oczywiśie:) to zdecydowanie nie moje klimaty...
lenka

zwierzatko_mojej_mamy

mysmy dlugo sie zastanawiali - na hollywoodzkiej produkcji nam nie zalezalo, ale rodzinka troche chciala, wiec zdecydowalismy sie na krecenie przez znajomego.. ale, ze jakos tego znajomego goscia weselnego nie umielismy wytypowac, to zapytalam wlasciciela lokalu weselnego naszego, czy nie robi takich rzeczy i zgodzil sie na msze+kilka momentow z wesela za szalona oplata 200zl :D potem sobie pomontujemy ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jo_miekka

my mieliśmy, uległam rodzinie :(
nie znoszę, widziałam raz i dziękuję bardzo

Kasia

ja bym nawet nie narzekała ale szkoda nam kasy za film z którego na bank nie byłabym zadowolona,

riannka

my mamy,
całego jeszcze nie widziałam ale fragmenty oglądam sobie kiedy mnie ogarnia nienośna tęsknota za mężem :) w takich momentach jest niezawodny :)

aniak1211

My mamy taki film i jestem baaardzo zadowolona.
Film jest super zrobiony i nie nudny,sa wstawki z sesji wogle jest milo sobie powspominac :)

Mielismy profesjonalnego kamerzyste.

Ale nie powiem,bo widzialam filmy nudne i nieciekawe,trzeba znalesc odpowiednia osobe zanim sie wywali kilka stowek.

nantu

My mamy i jest piekny, nie nudny, nie pozowany, wszystko naturalne,ale pieknie zmontowane, momenty wyciskajace łzy wzruszenia ale tez momenty ze boki mozna zrywac. Moim zdaniem to pamiatka dzieki temu ze mamy film, kieys nasze dzieci beda mogly uslyszec jak przysiegalismy sobie milosc;) uwazam ze taki film to piekna pamiatka, jak pokloce sie z mezem, albo mam handre wlaczam sobie go i zaraz mi przechodzi;))) ale wiem, ze wszystko zalezy od motazu, nasz akurat bardzo udany.

magdalinska

my nie mamy, nie chcielismy, nie zalujemy :)

zwierzatko_mojej_mamy

nantuja wlasnie tez tak rozumuje - z amerykanskich tradycji i sposobu zycia to najbardziej mi sie podoba mania wlasnie krecenia filmow i robienia zdjec np u fotografa;) zawsze zazdraszczam jak na filmie w tv widze, jak sobie puszczaja jakies stare filmidla z przeszlosci i wspominaja

zazdraszczam tez jak kumpela, ktora ostro wsiakla w klimat USA jak tam wyjechala, przysyla zdjecia cory - w halloween pieknie obrana z dyniami, w boze narodzenie z cudna choinka - a ja mam tylko zdjecia w pieluchach i nieostre - oprocz kilku z wczesnych lat 80, gdzie czasami sie chodzilo do fotografa i mam 5 zdjec takich fachowych w "studiu" ;) z kaczorkiem ;D pieknie ubrana ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

aureola

Witajcie dziewczyny,

ja tez na poczatku nie bylam zachwycona pomyslem filmu ze slubu i wesela. Myslalam sobie, ze i tak trafi zakurzony na polke podobnie jak film z komunii, film ze studniowki itd.

Jednak zmienilam zdanie po slubie cywilnym. Wujek i tesc spontanicznie zdecydowali sie wziac ze soba kamery. Dzien przed slubem staralismy sie dopiero o pozwolenie na filmowanie.

Filmy sa krotkie i niezwykle amatorskie, jednak musze przyznac, ze ze wzruszeniem ogladalismy je wraz ze wszystkimi goscmi jeszcze tego samego dnia i nastepnego. Dopiero na filmie uslyszalam, co mowila pani urzedniczka i zobaczylam rozne smieszne momenty.

Tak wiec decyzja zapadla, ze na koscielnym kamerzysta musi byc, a skoro juz sie go zamawia, to wtedy nie tylko na slub, ale i na wesele. Poza tym babcia nie bedzie mogla byc na slubie, wiec i z tej perspektywy jest to dla nas wazne.

Stanelo na tym, ze teraz na 3 tyg. przed slubem szukamy kamerzysty  ::)

Pozdrawiam

bu_hoooka

ja bardzo nie chciałam filmu- wszystkie, które widziałam do tej pory były takie same, słodkie, pozowane i w ogóle bleeeee... ale moja mama się uparła i uległam...- niech też coś z tego wszystkiego ma ;o) zobaczymy co z tego będzie..

a co do filmowania przez gości to jestem przeciwna.. no bo zapraszamy ich, żeby dobrze się bawili czy, żeby wyświadczyli nam przysługę.. co innego, jeżeli sami zaproponują, albo po ślubie dadzą nakręcony przez siebie materiał jako pamiątkę
Just married...

jo_miekka

Ja nie mówię, ze mój film jest jakiś zły, źle zmontowany, pozowany czy coś.
Nie. Jest pod tym względem w porządku, filmował gość z tv.
Ja po prostu nie lubię. A oglądając siebie... ech...

malybob

My będziemy mieli. Tak napisała jedna z Was, to może być super pamiątka. Ja bym chciałą móc pokazać to swoim dzieciom, a w bliższej perspektywie- w fragmentach przyjaciołom, którzy nie będą obecni. ale fakt, podstawa, to dobry wybór kamerzysty.. Obejrzałam parę filmów zanim się zdecydowaliśmy i nietóre to była masakra.. Profesjonalne niby, ale .. ruszająca sie kamera, krzywe ujęcia, żle dobrana muzyka i niewycinanie dłuuużacych się scen (np. składanie życzeń... ), to standardy. Jedyny film jaki mi się podobał to pamiątka mojej koleżanki i mieliśmy szczęści, bo "jej" kamerzysta miał jeszcze wolny termin  :D
Nie wiem co Wy o tym sądzicie, ale mnie np. podobały się "wywiady" z gośćmi, urozmaicały nagranie z wesela.

kamelia04.08.2007

ja tez mam, całe 2 godz. i starczy, bo przy dłuższym można zasnąć z nudów.
Sama potem dobierałam muzykę, z pomocą dziewczyn z forum.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

Anupka

My też będziemy mieli. Operator wynajęty za ciężką kasę, więc mam nadzieję, że płakac nie będziemy... Koleś wydaje się spoko i na poziomie i jego wizja tego filmu pokrywa się chyba z naszą. W sumie wszyscy, których się do obsługi ślubu/wesela zatrudnia, na początku wydają się spoko, hehe.... Ale cóż, niektórych rzeczy nie da się przewidziec.
Film będzie robiony dla zaspokojenia naszej (dobra mojej :-P) próżności oraz po to, żeby potem nie żałowac, że go nie zrobiliśmy. Co tu dużo gadac - tych chwil nie da się już powtórzyc.
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

martullek


vobi

Cytat: magdalinska w 18 Kwi 2008, 07:55:17
my nie mamy, nie chcielismy, nie zalujemy :)

lepiej bym tego nie ujela :)

martos82

My tez bedziemy mieli film, ja uwielbiam ogladac filmy ze slubow i mam nadzieje, ze z moim tez tak bedzie. Nie podobaja mi sie tez kiczowate dodatki, przydlugie sceny np. z kociola. Nasz kamerzysta mowi, ze mozna sie z nim dogadac, mam nadzieje, ze tak bedzie. Zbieram pomysly i mu je przekaze. Ciekawa jestem co z tego wyjdzie.
Dla mnie jedank duzo wazniejsze sa zdjecia, film zdecydowanie na drugim miejscu.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gioseppe

my mielismy i przyznaje, ze czasem sobie ogladam niektore momenty ze slubu :)
na koncu mamy taki mini filmik - wszystko w skrocie
generalnie nie lubie patrzec na siebie na filmie ale akurat to wydarzenie chcielismy miec  nagrane :) bardzo polecam aby ulec jesli chociaz jedna strona tego chce
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

trik26

Będę miała, bo....

W tym roku minie 7 lat od ślubu i wesela mojego brata. W tym roku minie 3 lata od smierci mojej mamy i 2 lata od śmierci mojego taty, to jedyna pamiątka by zobaczyć ich jak się bawią i cieszą.
Myślę, że dodatkowych kometarzy nie potrzeba

trik26

Cytat: dodaa84 w 20 Kwi 2008, 00:07:42
trik26 przytul

Czasem tak układa się życie - nie mamy na to wpływu,a wspomnienia są bezcenne

adrianna79

ja w poniedzialek dostalam moj film i powiem ze jestem bardzo szczesliwa ze go zrobilismy!!!! film jest tak wspanialy ze sie poplakalam ze wzruszenia. film byl robiony profesjonalnie i tez taki bym polecila. facet spisal sie w 99%!!!!!! a musze przyznac ze oprocz mojej sukienki, makijazu, miejsc slubu i wesela to jest "service" z ktorego jestem zadowolona! bardzo, ale to bardzo polecam film z wesela!!! jak sie nauczycze wkleic film, to nawet i wam pokaze bo mam 10 min skrot.