MADONNA KATOWICE - welony

Zaczęty przez rilla, 17 Kwi 2008, 12:44:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rilla

Dziewczyny, które zamawiały suknie w nowym salonei w Krakowie. Dzwoniłam w sprawie welonów. Pani w cetrali w Krakowie powiedziała, że takie welony tzn 2 częściowe z odpinaną dłuższą częścią, będą szyte w KAtowicach. A jak nei trzeba zgłaszać i będą wysyłane z Krakowa. Pani była miła, powiedziała, że nie ma stałej krawcowej w Katowicach i nasze suknie prawdopodobnie będą poprawione w Krakowie!!!
Tyle wiem na dzisiaj, pytajcie się więc co z welonami i napiszcie czy zaszły jakieś zmiany!

zosanka

rilla84 dobrze wiedziec :) Wy pewnie juz przetrzecie mi szlak bo ja mam slub dopiero we wrzesniu :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

rilla

Cytat: zosanka w 17 Kwi 2008, 12:46:22
rilla84 dobrze wiedziec :) Wy pewnie juz przetrzecie mi szlak bo ja mam slub dopiero we wrzesniu :)
sprawy mojego bolerka nie udało się naprostować... ale Pani była zdziwiona:/ pewnei gdybym nic nie podpisała dałoby się to inaczej zrobić... a teraz... no cóż. Hehe ciekawe jak się nasze kiecki zabrudzą w transporcie do Krakowa i z powrotem:D

zosanka

rilla84 a o co chodzi z tym bolerkiem, bo ja chyba troche nie w temacie jestem?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

rilla

chciałam je skrócić do 3/4 - bo myslałam o tym , a w dodatku 36 okazało się za krótkie, a ja nienawidzę mieć krótkich rękawów. Zgodizłąm się na przeróbkę. Miała kosztowac 150 zł, wytargowałam 100, a powinnam 0 zł:/
Ale troszke uwag zgłosiłam do Krakowa... zobacyzmy czy coś zmienią:/

zosanka

Kurcze mnie Pani tez zapewniala, ze wsztstkie przerobki kupowanych u nich rzeczy za darmo!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...


inkageo

Rilla może te 100 zł to za transport do krakowa do krawcowej ;)
Imagine there is no hate

rilla

hehe też o tym pomyślałam:D jeżdzę dwa razy w tygodniu:D zaproponuje im, ze mogę wozić kiecki, jeszcze sobie dorobie:D

olgaaa1

Cytat: rilla84 w 17 Kwi 2008, 13:03:43
chciałam je skrócić do 3/4 - bo myslałam o tym , a w dodatku 36 okazało się za krótkie, a ja nienawidzę mieć krótkich rękawów. Zgodizłąm się na przeróbkę. Miała kosztowac 150 zł, wytargowałam 100, a powinnam 0 zł:/
Ale troszke uwag zgłosiłam do Krakowa... zobacyzmy czy coś zmienią:/

No zżartujesz chyba, za skrócenie rękawów wzieły od Ciebie 150zł? Chyba Madonna w Wawie bardziej dba o klientów, bo ja za dopasowanie bolerka, bo było dużo za duże i wogóle za skrócenie rękawów nie zapłaciłam nawet 1zł. Ja wypożyczam bolerko z Madonny i wypozyczenie bolerka kosztuje mnie 100zł, a oni od Ciebie chcą 150zł za poprawki, masakra. :o

rilla

super... i miałas skracane rekawki za wypozyczane bolerko w wawie?!?!

xbozenkax

Co do welonu to mi panie w Krakowie powiedziały, że podwójnych takich aby można było dłuzszą część odpiąć nie maja bo one są tandetne ale mogą zrobić jesli ktoś bardzo chce.
Co do przeróbek zanim zamówiłam tam suknię też powiedzianno mi, że są za darmo, a jak już wpłąciłam zaliczkę zaczeły się problemy. Ale sie tym nie przejmuje bo dopiero będę się tym zajmowała w maju. A za przeróbki i tak nie zapłacę bo w Polsce jest coś takeigo jak umowa słowna! I nie intetersuje mnie to , ze "szef tearz tak zarządził, że za przeróbki sie płaci" bo prawo nie działa wstecz.I niech nie myśla , że się dam oszukać.
Wogóle uważam obsługę w tym salonie za jedną wielką porażkę! >:D

olgaaa1

Cytat: rilla84 w 17 Kwi 2008, 15:18:58
super... i miałas skracane rekawki za wypozyczane bolerko w wawie?!?!

Wogóle to bolerka które ja wypożyczam, jest do mnie dopasowywane i na moje życzenie mam skracane rękawki na właśnie 3/4. więc nie rozumiem czemu ty masz jeszcze za to płacić, to co za poprawki w sukni, też trzeba płacić?


mary

jak to wszystko czytam to stwierdzam, że madonna może i ma towary z "najwyższej półki" czy się te babki chwalą, ale obsługę ma żałosną :(

rilla

hm ja troszkę żałuje... słyszałam złe opinie, ale coż, już teraz musze się pomęczyć

mary

czego żałujesz?
Te babki trzeba trochę usadzić, myślę, że gdyby wpływały skargi na nie to szybko by się zmieniły ;)

rilla

ja już jeden telefon wykonałam:) jutro zadzwonei jeszcze raz w sprawie bolerka... będę je męczyła hehe zoabaczymy... wiecie, gdybym tylko miała pewnosc ze nie zniszcza mi na złość kiecki...

rilla

a żałuję, że się nie postaiłam z tym bolerkiem... teraz to już nie wiem jak ta moja suknia będzie wyglądała...aż się boję

mary

Rilla, ja bym na Twoim miejscu do centrali się skarżyła, nie do babek z K-c. I niech by spróbowały zepsuć coś z sukienką!

olgaaa1

Cytat: mary_popins w 17 Kwi 2008, 18:00:51
jak to wszystko czytam to stwierdzam, że madonna może i ma towary z "najwyższej półki" czy się te babki chwalą, ale obsługę ma żałosną :(

Ja się nie zgadzam obsługa w Madonnie w Warszawie jest świetna, zwłaszcza P. Edytka jupi

xbozenkax

Cytat: mary_popins w 17 Kwi 2008, 18:09:15
czego żałujesz?
Te babki trzeba trochę usadzić, myślę, że gdyby wpływały skargi na nie to szybko by się zmieniły ;)
Po ilości negatywnych opini na temat Krakowskiej Madonny na róznych forach sądzę, że skarg już tam mogło troche wpłynąc...ale chyba nic sobie z tego nie robią bo i tak klientki mają cały czas...maja tam takie suknie których gdzie indziej się nie dostanie niestety:(

Cytat: rilla84 w 17 Kwi 2008, 18:12:50
ja już jeden telefon wykonałam:) ... wiecie, gdybym tylko miała pewnosc ze nie zniszcza mi na złość kiecki...
Też mam takie myśli, ze mogą mi coś na złość zrobić....