Antybiotyk a ciąża

Zaczęty przez aja, 16 Kwi 2008, 08:44:38

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aja

Foszek i jak... znalazłaś
to było na polskim forum?

foszek

Cytat: aja w 21 Kwi 2008, 11:55:34
Foszek i jak... znalazłaś
to było na polskim forum?
To bylo na niemieckim forum, niestety nie znalazlam, mialam to w ulubionych i gdzies mi wcielo  cala liste.... :'(

aja

szkoda :(
ciekawa byłam! ale gdybyś przypadkiem ... kiedyś ... to daj znać

aja

#28
nie wiem co to ... ale co włącze TV to jest program o chorych dzieciach,

abkasia

aja ja coe z gory na dol OPIEPRZAM!!!!! :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: Zakazuje Ci tak myslec... masz sie cieszyc ciaza i malenstwem w brzuszku, i byc pelna optymizmu...a nie martwic sie na zapas...napweno wszystko bedzie dobrze, a ty niepotrzebnie panikujech.. a panika nie dziala dpbrze na twoj organizm!!!
takze glowa do gory, myslec POZYTYWNIE! przytul przytul przytul przytul :) :)

aja

usłyszałam dzisiaj bardzo miłą wiadomość a minaowicie byłam u dermatologa i tak przy okazji zapytałam się o ten nieszczęsny antybiotyk i Doktor powiedziała, że lek ten wręcz w początkowych dniach o ile sie nie mylę ok. 15 (dni) bardzo dobrze chroni zarodek
więc teraz żyję nadzieją że Pani Doktor ma rację! ale przyznała że jeśli się wie o ciąży to faktycznie w późniejszym okresie nie należy go przyjmować

mika

pani doktor na pewno ma racje, w ulotkach piszą że jeśli się bierze ten antybiotyk to jest baaaardzo osłabione działanie pigułek anty więc na pewno coś w tym jest

vobi

Cytat: aja w 13 Maj 2008, 14:03:44
Doktor powiedziała, że lek ten wręcz w początkowych dniach o ile sie nie mylę ok. 15 (dni) bardzo dobrze chroni zarodek

swietna wiadomosc! brawo
aja, koniec z martwieniem sie!!!!  :hammer:
na wszelki wypadek z pradem jednak uwazaj, co za duzo to niezdrowo ;)