badania raz jeszcze

Zaczęty przez golinda, 14 Kwi 2008, 14:17:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jusia

ja nie wiem, co wolałabym bardziej, zawsze mi się wydawało, że chłopca, a teraz myślę, że dziewczynkę, fajnie byłoby wcelować za drugim razem w odmienną płeć, żeby była parka, ja mam siostrę i brata, ale kolejność była taka, że najpierw ja, po czterech latach siostra i po kolejnych ośmiu  brat, aż boję się pomyśleć, co by było gdyby była kolejna dziewucha, rodzice byliby mi gotowi sprezentować braciszka pewnie i teraz (no teraz to już za starzy są ;)
jak już pisałam wcześniej jeśli będzie chłopiec to Franek, a jeśli dziewczynka to Lila, chociaż podoba mi się też Ewa, no i Maja bardzo, ale biorąc pod uwagę choćby naszą strefę strasznie to teraz popularne imię ;)
chcemy znać płeć wcześniej, bez wątpienia ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

elizapj

my co prawda jeszcze sie nie staramy..nawet nie wiem kiedy chce zaczac starania. ale to co piszecie o pozycjach i dniach i dietach na rozne plci, to dla mnie czarna magia:( czy o tym bylo w szkole? czy po prostu to jest wiedza po jaka sie zasiega samamu jak sie juz bardzo chce??

i jesli te metody sa skuteczne, to moze niech sie wypowiedza mamy:D w koncu one wiedza kiedy, w jakiej pozycji w jakim momencie cycklu etc...udalo im sie wcyrklowac w chlopca a w po jakich metodach w dziewczynke:)

ja bym chciala 3, i choc jedna dziewczynke..Matylde, juz zaklepane, i w ogole, wolny pokoj w mieszkaniu, z reszta juz jest okreslany jako pokoj Matyldy:) ale ostatnio stwierdzialam, ze jak sie nam pierwszy urodzi chlopiec, to i tak bede go ubierac jak dziewczynke hahaha...moze nie w sukienki i w roz...ale nie w marynarza;)
biedny wiem...ale chyba chce jako pierwsza Matylde:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

goga

Na temat tej płci i jej planowania wypowiadał się ostatnio psycholog - nie ma żadnej skutecznej metody planowania potomstwa - chyba,że in vitro, ale ludzie kombinują z różnymi dietami, pozycjami oraz dniami cyklu , w których powinno dojść do zapłodnienia, a natura jest przewrotna i tak działa po swojemu. I ten psycholog stwierdził, że nie wolno nastawiać się na jakąś konkretną płeć, nawet z wykorzystaniem tych metod, bo jeśli zamiast zaplanowanej dziewczynki urodzi się chłopiec to potem rodzic ma jakąś barierę psychologiczną i może tego dziecka nie pokochać tak do końca - "bo to nie to wymarzone". Ja po moim synu byłam jeszcze dwa razy w ciąży, ale .... jest tylko on - lekarz powiedział, że może mój organizm "nie toleruje dziewczynek" ?? I dzisiaj ważne że chociaż on jest :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

elizapj

czyli Goga twierdzisz, ze metody sa dobre do studiowania, ale slabe w praktyce, w efektach?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

goga

z doświadczeń moich koleżanek wynika że planowanie swoją drogą a natura swoją :) no chyba,że ktoś super zna swój organizm i moment wystąpienia owulacji - ale 100% pewnoci nie ma niestety
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

nionczka

Mi sie wydaje, ze jest trudno bo czynników, ktore my znamy, na ktore myslimy, ze mamy wplyw jest kilka. Trudno dopasowac je wszytskie a do tego trzeba dodac jednak jeszcze inne czynniki niezalezne od nas i nam nieznane. Aczkolwiek czytalam kiedys ksiazke i lekarz, ktory zajmowal sie planowaniem plci  na podstawie diety mial bardzo dobre wyniki, ponad 80%. Tylko, ze osoby, ktore braly udzial w badaniu naprawde stosowaly sie do WSZYSTKIEGO. Ja bym tak nie mogla.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

goga

czyli lepiej pozwolić działać naturze - niech chociaż do kolejnego usg płeć ędzie niespodzianką
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

elizapj

ok, to sie w takim razie mniej wstydze brakiem wiedzy o metodach:)

ale jesli ktos jednak jakies ma do polecenia (sprawdzone) to z checia 'ukradne' watek Golindy to wtajemniczania sie w pozycje, diety, najlepsze momenty, etc
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: nionczka w 15 Kwi 2008, 18:26:56
Eliza, na http://www.etreenceinte.com/frfr/les-menus-pour-avoir-une-fille-ou-un-gar/a264.html masz wszysko to, co trzeba wiedziec :-)
dzieki
wstawie sobie do ulubionych:) i pocztam jak bedziemy sie starac:) kiedys tam

ale powaznie najbardziej interesuja mnie opinie tych co twierdza, ze korzystali z metody i im sie sprawdzila:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

My swoja corcie splodzilismy po urodzinach meza :D
Nie stosowalismy nic specjalnego na plec,wazne zeby dziecko bylo zdrowe,
po cichu liczylam na dziewczynke ale i chlopiec tez bylby fajny ;)

Po wariacjach maz unosil mnie do gory za nogi z czego sie smialam,pozniej sie dowiedzialam ze lekarz tak doradzal kolezance ktora sie starala :D
Cos w tym chyba jest ;)

elizapj

tzn, ze podnoszenie za nogi ma przyczyniac sie do dziewczynki?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

#62
Rzaczej do szybszego zaplodnienia :)

elizapj

to powiem mezowie, zeby zaczal trenowac podnoszenie...tak na sucho;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

tak samo będę kochała chłopca i dziewczynkę, ale tak sobie już wymarzyłam tą Kornelcię, że...:)
najgorsze jak za pierwszym i drugim razem będzie dziewczynka, bo wiem, że mój mąż choć jednego syna bardzo by chciał mieć
tylko kiedy ja te wszystkie dzieci urodzę jak ja już taka stara jestem? :(

goga

Golinda - bo cię kopnę - stara, no wiesz !!! stara to ja mogę być :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

golinda

goga, ale Ty już wszystkich w domu masz!
stara jestem w TYM sensie :(

aniak1211

No rzeczywiscie stara jestes :o

Najlepiej to blizniaki,albo trojaczki :D

Kolezanka jest w ciazy z blizniakami,a w rodzinie nie ma zadnych,
takze wszystko jest mozliwe :)

golinda

Cytat: aniak1211 w 15 Kwi 2008, 20:55:29
Najlepiej to blizniaki,albo trojaczki

no ja dziękuję za takie szczęście, choć w rodzinie były - siostry dziadka, więc teraz kolej mojego pokolenia ;)

goga

co ty gadasz za głupoty!! naprawdę cię kopnę - moja chrzestna pierwsze dziecko urodziła jak miał 32 lata i nie była za stara :) leć sie wgapiać na hiszpankę jak tak chcesz małą Kornelię - też twój typ urody :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

golinda

wgapiłam się już w hiszpankę ;)

aniak1211

Ale Ci fajnie ???

Ja sama bym nie chciala blizniakow,ale to marzenie mojego meza :o

goga

golinda no to będziemy czekać na efekty :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

nionczka

Blizniaki genetyczne to dzis ulamek, wiekszosc to hormonalne dziela. Ja jestem blizniaczka a w piatrek ide w odwiedziny do trojaczków :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

Golinda trzymam kciuki !!
Ja jestem szczesliwa ze nie czuje parcia w strone zadnej: syn czy corka. Wiec bede sie tak samo cieszyc, jak sie okaze ze zamiast chlopca pojawi sie dziewczynka.
W austrii byla kiedys afera, bo lekarz pomylil sie i zamiast corki byl chlopak. Sprawa zajela sie nawet prokuratura, bo matka myslala ze je dziecko w szpitalu podmienili... No i ten szok psychicznyjaki przezyla...