badania raz jeszcze

Zaczęty przez golinda, 14 Kwi 2008, 14:17:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mika

hehehe Golinda padłam jupi
a ty chcesz córcie??

nionczka

Cytat: golinda w 15 Kwi 2008, 13:59:34
Cytat: nionczka w 15 Kwi 2008, 12:31:52
Ja wiem, ze z orgazmem jest latwiej o chlopca a bez o dziewczynke :-)

o nie!!! to znaczy, że prawie żadnych szans na dziewczynkę nie mam?
hmm, muszę podczas "brykania" myśleć o czymś ohydnym ;)

Dziewczynki wychodza  tez z seksu przed owulacja bo "dziewczece" plemniki sa wytrwale acz wolne. Chlopiece sa szybkie, ale nie zyja dlugo. Wiec do razu moze dojsc do zaplodnienia.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Moge Ci jeszcze Golinda podac postury na dziewczynke i chlopca plus diety :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: nionczka w 15 Kwi 2008, 14:07:05

Dziewczynki wychodza  tez z seksu przed owulacja bo "dziewczece" plemniki sa wytrwale acz wolne. Chlopiece sa szybkie, ale nie zyja dlugo. Wiec do razu moze dojsc do zaplodnienia.

to akurat wiem, ale co ma do tego orgazm, to nie bardzo rozumiem

golinda

Cytat: mika9983 w 15 Kwi 2008, 14:00:53
hehehe Golinda padłam jupi
a ty chcesz córcie??

tylko!!!
będzie miała na imię Kornelia (nikomu się nie podoba, już się przyzwyczaiłam)

nionczka

Mi sie podoba Kornelia! Nie jest to jedno z moich imion, ale tak :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

twinnie77

Orgazm ułatwia dotarcie plemników do jajeczka, ale to chyba nie ma żadnego związku z płcią.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

Kornelia ślicznie!!!!

twinnie77

Kornelia, bardzo ładne imię!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: twinnie77 w 15 Kwi 2008, 14:12:42
Orgazm ułatwia dotarcie plemników do jajeczka, ale to chyba nie ma żadnego związku z płcią.

to jednak ma, bo chłopięce są szybsze, dobra, nie będę miała orgazmu, poświęcę się ;)

nionczka

Cytat: twinnie77 w 15 Kwi 2008, 14:12:42
Orgazm ułatwia dotarcie plemników do jajeczka, ale to chyba nie ma żadnego związku z płcią.

Alez ma! Bo jesli ulatwia droge pleminków to pewnie najszybsze beda te meskie bo one wygrywaja w wyscigu. Gdyby mialy dotrzec o wlasnych silach meskie by poumieraly gdzies po drodze i tylko wytrwale zenskie plemniki by dotarly do celu, czyli panienka.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

to miło, dziewczyny, że wam się podoba, najbardziej krytykuje mnie teściowa, ale czy ona może mieć coś co powiedzenia? ;)
ona wymyśliła Zuzannę - bardzo oryginalnie, prawda? jak co 3 dziewczynka, prawda?

twinnie77

Ale to chyba też zależy od dnia cyklu :)

Jakoś nie jestem przekonana do takich 'ingerencji' w naturę.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

zuzia też ładnie ale rzeczywiście teraz to bardzo popularne imię, Kornelia mi się bardzo podoba
a ja po spędzeniu kilku dni z bąblami przeżywam i chciałabym mieć bliźniaki ;) Pola i Olaf heheheheheh ale Pola też bardzo popularne .... moja córcia na pewno będzie miała na imię Zosia (na pierwsze lub drugie) a chłopiec może Leon

twinnie77

Mnie też bardzo podoba się imię Konstancja (zawsze kojarzy mi się ta piękna kobieta z serialu Północ-Południe). Jak będę mieć 3 córki, to trzecia będzie Konstancja, bo druga będzie Emilia.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: golinda w 15 Kwi 2008, 14:16:12
ona wymyśliła Zuzannę - bardzo oryginalnie, prawda? jak co 3 dziewczynka, prawda?

ależ oczywiście, że to drugie najpiękniesze imię! jak tez chciałam zuzannę, ale mąż mówi na mnie zuzia i jakoś tak głupio.

nionczka

Twinnie77, Ale to nie jest ingerencja w nature tylko wykorzystanie wiedzy na temat naszego organizmu :-)
A o dniach cyklu mówilysmy wczesniej.

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

twinnie77

Cytat: nionczka w 15 Kwi 2008, 15:48:27
Twinnie77, Ale to nie jest ingerencja w nature tylko wykorzystanie wiedzy na temat naszego organizmu :-)
A o dniach cyklu mówilysmy wczesniej.

Wiem, to nie ingerencja. Ale po prostu uważam, że sprawę płci powinno się zostawić jej samej. Wiedzę na temat organizmu można wykorzystać przy planowaniu dziecka, obliczając dni płodne. A przecież płeć to drugorzędna sprawa.
Potem pojawiają się tragedie, już kiedyś wstawiałam link, ale go ponowię:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=586&w=78122131&v=2&s=0

Pomyślmy, że jeszcze kilkanaście lat temu nikomu nie śniło się poznawanie płci w trakcie ciąży, a już nie mówiąc o celowaniu w chłopczyka lub dziewczynkę.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

no cóż, idiotka jakaś, ale mimo wszystko bardzo chciałabym dziewczynkę

twinnie77

Cytat: golinda w 15 Kwi 2008, 16:41:30
no cóż, idiotka jakaś, ale mimo wszystko bardzo chciałabym dziewczynkę
Absolutnie nie uważam tak. Każdy ma prawo działać jak chce ;) Ja po prostu nie będę celować :D

A planujesz tylko jednego bobasa???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

goga

golinda bardzo ładne imię :) moja koleżanka urodziła w sobotę Kornela - do dziś mnie głowa boli - bo jego opijanie zbiegło się z moja urodzinową imprezą :), poza tym to pierwsza "ofiara" hiszpańskiej dziewczynki ;D ;D
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

nionczka

Ja od zawsze bardzo chcialam miec dziewczynke, ale teraz jest mi wszytsko jedno. Szczególnie, ze nie mamy zadnych dzieci. Co innego przy kolejnym. Ale jednak wiem, ze w sumie kochalabym tak samo chlopca jak dziewczynke i juz.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

A ja bym chciala najpierw chlopca, zeby opiekowal sie siostra (i przyprowadzal do domu madrych i przystojnych kolegow ;) )


Chlopiec bedzie Nils albo Niklas, a dziewczynka moze Nina. Bardzo podoba mi sie June, ale nijak nie pasuje do nazwiska...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

foszek

Cytat: mayagaramond w 15 Kwi 2008, 17:04:44
A ja bym chciala najpierw chlopca, zeby opiekowal sie siostra (i przyprowadzal do domu madrych i przystojnych kolegow ;) )

To zawsze bylo moje marzenie :)
niestety brat pojawil sie jako 4, ostatni... Za to teraz jak przyjezdzam do domku to mam na co popatrzec ;)

goga

a ja zawsze chciałam dziewczynkę - urodził się chłopiec, a dziewczynek chyba niestety nie mogę mieć, patrząc teraz z perspektywy lat i na to co się wokół dzieje to nieważne czy chłopiec, czy dziewczynka - ważne aby było i było zdrowe!!!, a kochane na pewno tak samo
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)