badania raz jeszcze

Zaczęty przez golinda, 14 Kwi 2008, 14:17:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vobi

Cytat: golinda w 17 Kwi 2008, 08:51:46
no ale testy można i na allegro kupić

albo w aptece, choc pewnie troche drozej wyjdzie...

nionczka

Cytat: goga w 16 Kwi 2008, 20:55:56
raczej nie będę miała na to wpływu ;)  a poważnie - jedna z moich ciotek tak się wtrącała i teraz ma 36 letniego kawalera w domu

36 lat to swietny wiek na kawalera. W sam raz dla samotnych 30 paro latek jak moje kolezanki :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

problem w tym, że takiego kawalera odchowanego przez mamusię to już nikt nie chce ;)

kamu2

Cytat: golinda w 17 Kwi 2008, 11:10:19
problem w tym, że takiego kawalera odchowanego przez mamusię to już nikt nie chce ;)

Dajcie spokój moja koleżanka sobie wzięła takiego kawalera,tak wyszło że po ślubie nie zamieszkali razem tylko on dalej mieszkał z mamą a do żony przyjeżdżał kilka razy w tygodniu.Nie umiał zerwac pępowiny dopiero jak jego mam zmarła w tamtym roku wszystko jest tak jak powinno być.
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

Kasia


elizapj

kawaler 36 - jedna bajka
kawaler 36 mieszkajacy u rodzicow - inna bajka

pierwsza luksus - swoje przezyl, zna sie na kobietach, oszczednosci mu pecznieja bo nie mial na kogo wydawac, bardzo chce mu sie byc odpowiedzialnym ojcem i mezem

druga zapewne koszmar - wyobrazam go sobie niedostosowanego do obcowania z rowiesnikami, niezdolnego do dbania o siebie samego - nie mowiac o innych
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

oj, ja też nie! Mieszkanie z mamusią zamiast z żoną? Nigdy!! ;)

goga

no ten "mój" to właśnie z tej drugiej opcji , niby fajny chłopach, ale jest myśliwym - hobbystą oraz ma hopla na tle psów i tylko o tym umie rozmawiać :(, na ostatnim weselu wspólnego kuzyna "przyporządkowano" mu dziewczynę, też bez partnera - biedna w końcu zwiewała od niego, bo co zaczęli grać to już ją prosił i w kółko tylko psy i polowania......., no i oczywiście mieszka z rodzicami - oni mają dól domu a on górę....
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

talula

Cytat: golinda w 15 Kwi 2008, 14:11:40
Cytat: mika9983 w 15 Kwi 2008, 14:00:53
hehehe Golinda padłam jupi
a ty chcesz córcie??

tylko!!!
będzie miała na imię Kornelia (nikomu się nie podoba, już się przyzwyczaiłam)

Mnie się bardzo podoba, ale u nas na pewno  nie przejdzie...