badania raz jeszcze

Zaczęty przez golinda, 14 Kwi 2008, 14:17:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Maya, wiesz ile to jest roboty przy takiej dwójce? Jak są spokojne, to jeszcze pół biedy, ale jak małe diabełki?!?

salsa

Maya, chcesz zostać Matką - Polką;)??
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: golinda w 15 Kwi 2008, 22:37:55
Maya, wiesz ile to jest roboty przy takiej dwójce? Jak są spokojne, to jeszcze pół biedy, ale jak małe diabełki?!?

no tak, moja tesciowa miala chyba szczescie, bo H. i jego siostra byli spokojni. Ale jak pomysle o mojej kuzynce, ktory tygodniami miala kolki i darla sie za trojaczki, to dziekuje.

tylko jak na razie to ja sie do ciazy nie pale ani do maciezynskiego, a z blizniakami byloby dwa w jednym  ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zuzia

Cytat: golinda w 15 Kwi 2008, 20:49:42
tylko kiedy ja te wszystkie dzieci urodzę jak ja już taka stara jestem?

bo jak cie rypne!!!

golinda

Cytat: zuzia w 15 Kwi 2008, 23:41:12
bo jak cie rypne!!!

rypnij, pozwalam, ale tak sobie niestety myślę :(

zuzia

Cytat: golinda w 15 Kwi 2008, 23:42:38
Cytat: zuzia w 15 Kwi 2008, 23:41:12
bo jak cie rypne!!!

rypnij, pozwalam, ale tak sobie niestety myślę :(

dobrze, że jestem od ciebie pól roku mlodsza :D

golinda

hahaha! nie pocieszaj się! :D

elizapj

#107
nie no! :o   Nionczka, nie doczytalam nawet konca pierwszego zdania i zbladlam!!!:  :o
Calcium et magnésium pour le sexe féminin, sodium et potassium pour le sexe masculin
a ja mam stwierdzony niedobor sodu!! i mi lekaz kaze duzo solic!!!! plus, zanizony potas....i generalnie nie ma dnia bez pomidora, a jak sok pomidorowy to litr na raz...
czy jestem skazana na chlopcow???:(  :o
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

#108
 :baby: a poza tym nonstop chce mi sie awokado i uwielbiam buraki , i polowe zabronionej zywnosci.... czekolade, grzyby, seler, banany....solone maslo!!!  :'( :'( :'(

na dziewczynki lubie tylko mleko, migdaly i maliny....ale maliny rzadko w roku bywaja:(((
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Ja mam diete raczej dziewczeca bo soli prawie nie uzwyam, za owocami morza nie przepadam i polykam tonami nabial. Ale ja bym sie tym az tak bardzo nie przejmowala. Gdyby tylko od jedzenia zalezalo...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

Cytat: golinda w 15 Kwi 2008, 21:06:09
dzięki! :)
ale tym razem przed 3 miesiącem nic nikomu nie powiem...

Nam powiedz... zwlaszcza jak bedziesz chciala utrzymac tajemnice przed rodzina i znajomymi, to fajnie sie wygadac przed kims "wirtualnym". Przynajmniej ja tak mam, poza mezem i strefa na razie nikt nie wie, i mysle ze poczekamy jeszcze co najmniej miesiac z poinformowaniem rodziny (no, jak w ogole bedzie z czym czekac... - czasem pytam moj "pecherzyk ciazowy" czy zaczal oddychac, ale jakos nie odpowiada ;))

panikarola

no bo musisz przylozyc ucho, vobi... pecherzyk jest w wodzie, to nie moze przeciez mowic :hammer:
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

golinda

vobi, chyba nie chcę mówić nikomu, poza mężem
to jednak za duża trauma dla mnie była, lekarz pokazywał mi na monitorze bijące serduszko, a kilka dni później nie było tam już nic...
dobra, nie smęcę już, było minęło, będzie nowe :)

nionczka

W kazdym razie Golinda jak bedziesz chciala sie z kims podzielic nowina, tutaj zawsze chetnie poczytamy.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda


twinnie77

Cytat: brawurka132 w 15 Kwi 2008, 21:52:52
i masz racje, ja powiedzialam i uslyszalam od babki, ze to moja wina bo sie odchudzalam!

Brawurka, czy ja dobrze rozumiem, że poroniłaś??
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: nionczka w 16 Kwi 2008, 10:00:42
Ale ja bym sie tym az tak bardzo nie przejmowala. Gdyby tylko od jedzenia zalezalo...
no niby sa i inne czynniki...ale mnie przerazilo, ze AZ tyle z wymienionej zywnosci zakazanej na 'diete dna dziewczynke" to moje ulubione...i jak NIEWIELE z wskazanych na "diete na dziewczynke' jadam regularnie:(

a to sa przyzwyczajenia od lat..nie jakies czasowe kaprysy...czyli domyslam, sie ze zawsze bedzie mi sie chcialo duzo potasu i duzo sodu...a przez to bede sie zawsze odzywiac 'pod chlopcow':( jakby moj organizm sobie zaprogramowal, ze woli byc bardziej przychylny takim..
taki w sumie nie bylby zly;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Eliza, po tym zdjeciu, ktore wkleilas nie wiem jak mozesz nie marzyc o takim chlopcu! Jest przeuroczy i nie bedzie podbieral Ci ciuchów (chociaz w sumie wszystko jest mozliwe  :P)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

dziewczyny gdzie macie te diety>> chciala z ciekawosci poczytac... a zmieniac nawykow i tak nie zamierzam:)

elizapj

Cytat: nionczka w 16 Kwi 2008, 16:11:46
Eliza, po tym zdjeciu, ktore wkleilas nie wiem jak mozesz nie marzyc o takim chlopcu! Jest przeuroczy i nie bedzie podbieral Ci ciuchów (chociaz w sumie wszystko jest mozliwe  :P)
prawda???
ten jest boski  :P :P :P

a akurat do dzielenia sie garderoba z Matylda to ja lukfowordowalam...bo ja z mama dzielilam bardzo dlugo..nawet stopy mamy tego samego rozmiaru, wiec butow porzadnych dlugo nie musialam sobie kupowac swoich...mama miala we wszystkich obcasach i kolorach mozliwie potrzebnych nastolatce ahha

a temu boskiemu to nawet nie wiem jak na imie dac -??

golinda, pewnie dzierzawe bede musiala placic za zaklocanie watku?:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

eliza,

cały czas jest mniej więcej na temat..., więc ok :)

elizapj

#121
Cytat: abkasia w 16 Kwi 2008, 16:14:21
dziewczyny gdzie macie te diety>> chciala z ciekawosci poczytac... a zmieniac nawykow i tak nie zamierzam:)
link do diety kilka wypowiedzi wyzej u nionczki, ale po franc( jesli znasz swietnie, jesli nie znasz, a inny laciski tak, to tez do zrozumeinia)...Plus, tych lekarzy co robili te eksperymenty pewnie mona odszukac w siecie i w inych jezykach
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: golinda w 16 Kwi 2008, 16:19:59
eliza,

cały czas jest mniej więcej na temat..., więc ok :)
to zeby bardziej tematowi przyblizyc, przy nastepnej wizycie u lekarza spytam sei o ten swoj fenomen dietowo preferencyjny chlopcow...moze mi przepisze wapno i magnes dozylnie haha
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

goga

Eliza to ja ci pokażę co wyrasta z takich małych słodkich chłopców - może nabierzesz ochoty na chłopca właśnie  lol lol lol
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)