Znów potrzebna pomoc :) wybieram wstążkę

Zaczęty przez kffiatek, 13 Kwi 2008, 21:27:01

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kffiatek

Minęło trochę czasu, porozglądałam się wstępnie za kolorową wstążką, którą zamierzam wymienic w sukience. Znalazłam kilka, które mi się podobają, ale znów zasięgam rady forumowych ekspertek od kolorów :) Który kolor najlepiej Wam się widzi do mojej sukienki? Do wyboru: ciemny fiolet, jasny fiolet, ciemny i jasny róż oraz ciemny i jasny zielony (do zielonego nie jestem do końca przekonana, ale pamiętam że Zwierzątko zrobiło mi przeróbkę z zielonym i wyglądało to ciekawie :) ). Sukienkę zamówiłam w kolorze ecru, i tu kolejny problem- czy zimne odcienie pasują do ecru? Chyba nie bardzo? Liczę na Was dziewczyny :) Poniżej próbki wstążek na kawałku materiału z sukni:

zuzia

kffiatek,
ja bym szukala innego koloru. Generalni mi się najbardziej ze zlotym podoba.

salsa

jak dla mnie to tylko 3 wchodza w gre:
ciemny róz, jasny róż i jasny fiolet

ta zieleń cos nie teges:P a ciemny fiolet jak dla mnie za ostry

w jasnym rózu bedzie bardzo subtelnie
w ciemnym dziewczęco i żywo
w fiolecie troche zwariowanie

ja ostetcznie chyba wybrałabym ten jasny róż, (z tych, które zaproponowałaś) ale to zależy od Ciebie :) 
jesli jednak mozesz to szukaj czegos jeszcze;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

kffiatek

I jeszcze dla przypomnienia wstążka na sukience:

Angie

Ja bym wybrała jasny albo ciemny róż.

zuzia


zuzia

Cytat: salsa w 13 Kwi 2008, 21:33:14
jak dla mnie to tylko 3 wchodza w gre:
ciemny róz, jasny róż i jasny fiolet

ta zieleń cos nie teges:P a ciemny fiolet jak dla mnie za ostry

w jasnym rózu bedzie bardzo subtelnie
w ciemnym dziewczęco i żywo
w fiolecie troche zwariowanie

ja ostetcznie chyba wybrałabym ten jasny róż, (z tych, które zaproponowałaś) ale to zależy od Ciebie :) 
jesli jednak mozesz to szukaj czegos jeszcze;)

tylko mi to do bialej pasuje, ale do ecru.... już nie bardzo.

kffiatek

Zuziu, ja nie lubię złotego :( Wiem że ładnie wygląda, ale gdybym miała brac złoty to wzięłabym całą sukienkę w wersji złotej, razem z koronkami...

Jasny róż jest własnie delikatny i subtelny, nie wiem tylko czy nie za subtelny jak dla mnie  :-\

I najbardziej podoba mi się ten ciemny róż :) Tylko czy pasuje do ecru? Do tego zdjęcia nie odzwierciedlają w 100% koloru wstążek. Jutro może zeskanuję wstążki, wtedy kolor będzie bardziej przypominał rzeczywistośc.

salsa

no wałsnei czy pasuje do ecru.... bo na Twojej prezentacji pasuje
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

kffiatek

Ciemny róż to nazwa robocza :) Nie wiem jak okreslic ten kolor ale z pewnością jest to ciepły odcień. Trudno mi tylko wyobrazic to sobie całościowo  8) Ehhhh.... poszukam jeszcze kilku odcieni....

olgaaa1

A ta która jest na sukience (różowa) nie może być?

kffiatek

Na sukience wstążka jest ecru, nie różowa. Tylko mój badziewiasty aparacik robi takie zdjęcia  >:D A wstążka musi by kolorowa, jeśli mam by szczęśliwa  ;)

Chermelle

pasuje jasny róz - ale to troche jak dla małej dziewczynki
ciemny roz oki
zielony - blee

jednak dla mnie ciemny fiolet jest the best - jak szaleć to szaleć 8)

da sie to jakos na sukienke przyłożyć i zdjecia porobić??


elizapj

#13
ja bym porownywala te wstazki dopiero jak przyjdzie sukienka:)
bo ten material kt uzylas jako podklad to rozumiem, ze nie jest na 100% identyczny jak suknia ?
z reszta on jest matowy..a suknia bedzie sie swiecic od koralikow oraz od pokrywajacej jej koronki...cos co lezy zle na Twojej probce moze zupelnie slicznie pasowac do sukni, i na odwrot...

musisz koniecznie wybrac wstazke przed 'przyjazdem' sukni? czy mozesz dopiero jak ja dostana isc z roznymi kolorami i zdecydowac wtedy?

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Stabilo

#14
Ja również właśnie wybieram szarfę.
W pierwszej wersji miał być głęboki fiolet, jednak na pierwszej przymiarce okazało się, że to nie to. Kolor zbyt ostro dzielił mnie na dwie części i źle wychodził na zdjęciach.
Przy drugiej przymiarce wypróbowałam jasny fiolet/lawendę i przy tej wersji na chwilę obecną zostaję.
Odbiór sukieki mam w następny poniedziałek a w szufladzie czekają jeszcze na testy szarfa biała, zielona i średni fiolet... ;)
Załączam fotki z obu przymiarek.

elizapj

stabilo, na razie z tych 2, zdecydowanie popieram Twoja decyzje:) lawenda lepsza:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Stabilo

Cytat: cumberland w 14 Kwi 2008, 09:24:35
Stabilo  a jaką Ty masz suknię ??  i gdzie masz swój wątek tak BTW ?? ;)

Ja póki co udzielam się jako cicha czytaczka, ale powoli dojrzewam do założenia własnego wątku  ;)(zwłaszcza, że do ślubu już nie cały miesiąc!!!).
Sukienkę szyję u krawcowej, więc nie podam Ci konkretnego modelu. Mam nadzieję, że w poniedziałek będę mogła zabrać ją do domu i wtedy urządzę sesję foto :)   

kffiatek

Stabilo- mi oba Twoje kolory bardzo się podobają :) Ale trudno ocenić na takim kawalątku ;)

Jesli chodzi o moją sukienkę- ma byc na początku lipca i wtedy chciałabym mieć już przynajmniej dwa kolory wybrane (bo taka wstążka jakieś grosze kosztuje). Próbka materiału, którą dostałam to materiał spod spodu no i już chyba mi troszkę zszarzał  :-[

No i zgadzam się z Chemelle- ten jasny różowy jest bardzo ładny- ale nie chcę wyglądać jak moja dwuletnia siostrzenica  ;)

maroonbug

Ciemny roz jak dla mnie bomba! To wlasciwie jest antique rose albo dusty rose ( przepraszam ,ale ja coraz gorzej po polsku...;) ), zdecydowanie cieply odcien. Pasuje do ecru rewelacyjnie i jest sliczny. Rozowy- a nie slodki, nasycony- a nie intensywny. Bomba, jak juz wspomnialam :)

kffiatek

Wow, Maroonbug, jaki entuzjazm :D Dzięki, mi tez ten kolor najbardziej się podoba :D Tez mi się wydaje że to dusty rose  ;)

kffiatek

dodaa84 taki własnie jest plan :) A jak dobrze pójdzie to i suknie druhen będą w tym kolorze :) Ale złotego nie chcę zdecydowanie.

Jesli chodzi o ciemny fiolet to nie kojarzy mi się z adwentem, bo jestem niewierząca i nie bywam w kościele zbyt często. Ale akurat ten kolor dziwnie wyszedł na zdjęciu- taki ostry a w rzeczywistości jest delikatniejszy .

zwierzatko_mojej_mamy

kffiatek maj dir - chcesz wizualizacje to mow  ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

sznapkowa

Ja też mam szarfę w sukience. Od razu chciałam róż. Do sukni mam blado różwy szal, który pasuje idealnie a szarfa w takim samym kolorze wyglądała blado i nijak. Póki co szarfa będzie w brudnym różu - jak wyjdzie zobaczę pod koniec miesiąca a jak nie będzie pasować to jeszcze będzie czas na zmiany.

Zielony absolutnie nie. Szarfa powinna się odznaczać bo po to jest żeby ją było widać ale nie może to być za duży kontrast.  Mi się podoba 2 i 3 fotka.

kffiatek

Zwierzątko nie śmiałam prosić  :-[