Lokale dla niepalacych w Polsce

Zaczęty przez nionczka, 10 Kwi 2008, 15:54:27

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nionczka

Dziewczyny, dzielcie sie jak znacie jakies lokale (kawiarnie, restauracje, etc) z calkowitym zakazem palenia w PL. Oczywiscie dopiszcie miasto.

W tym momencie glównie interesuje mnie Warszawa bo nie wiem gdzie sie ze znajomymi umawiac, zeby nie ucierpiec zbytnio  ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

WROCŁAW - 7 Kotów.

Stylowo, na babskie ploty  i romantyczną randkę :)
Okolice Rynku.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Nionczka - przyjezdzaj do Bawarii, tu jest zakaz palenia we wszystkich lokalach! (z wyjatkiem namiotow na oktober fest)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

rubin04

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Piwko dla Rubina za lokale bez papierosa!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamelia04.08.2007

rubin04

okazuje się, że dużo tego nie ma.... :(

We FR jest teraz całkowity szlaban na palenie w lokalu. Jak jest teraz niezbyt ciepło, to jest git, gorzej będzie w lecie w tych ogródkach  :o
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

zuzia

generalnie dla mnie największą porażką jest dzielnie lokalu na część dla palących i część dla niepalących. Dym raczej nie zna granic.... :(

Kasia

przy dobrych wyciagach nie czuć dymu ze stolika obok :)

jo_miekka

W Krk jest świetna knajpa "DYNIA". Nie pali się, dobre jedzenie i miło, ciut poza Rynkiem, więc nie ma tam tłumów (ul. Krupnicza)

jo_miekka

Nionczka, a poza tym zawsze mozna umaiwac się w ogórdkach :)