"Pajaczki" na nogach

Zaczęty przez magda_ok, 10 Kwi 2008, 14:41:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magda_ok

Zauwazylam, ze zrobily mi sie dwa "pajaczki" na lewej lydce...
Czy z pekajacymi naczynkami isc do lekarza??  I od czego to swinstwo sie robi?? Ktos sie zna,mial podobny problem? No i jak zapobiegac... Wiecej niz te dwa male nie chce...  :o

inkageo

Coś mi się o uszy obiło, że tabletki anty mogą mieć tutaj swój udział.. Też jak się przyjrzę to pajączki sobie wynajdę.
Imagine there is no hate

jo_miekka

Ja mam na udach i to już całkiem sporo :( Mam je od lat chyba z dziesięciu. Nie widac uch mocno, więc jakos specjalnie sie nei przejmuję. U mnie to chyba genetyczne - moja Mama ma takie same, choć u niej pojawiły się później. Moja siostra też ma, ale na ciemniejszej skórze mniej je widać.
Są na to przeróżne kremy i balsamy, ale nie znalazłam nic, co dałoby efekt...
Duże ilości witaminy C zamykają naczynka. Pomagają, by nie pojawiały się nowe. I faktycznie - tabletki anty sprzyjają pojawianiu się takowych pajączków, jeśli ktos ma tendencję...

inkageo

I chyba nie wolno używać depilatora/wosku do depilacji bo robi się gorzej. Pamiętam, że przyjaciółka była z tym u dermatologa i chyba tak jej powiedział.
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

ja posiadam jedna siateczke ponizej kolana - tez od lat jakichs 10 - nic nie pomoglo, nic nie zaszkodzilo - w sensie depilacji, uzywam i wosku i depilatora
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

No i do sauny nie wolno, peelingo tez nie, zamienne prysznice tez nie...

uff, dobrze, ze sie umyc mozna  :D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

vobi

Cytat: magda_ok w 10 Kwi 2008, 14:41:51
No i jak zapobiegac...

Zazywaj rutinoscorbin (uszczelnia naczynia krwionosne), sa tez balsamy/kremy specjalne do naczynek. Ale nie jestem przekonana, czy one pomoga jesli pajaczki sa skutkiem ubocznym tabletek anty.

magda_ok

HEhe, skad ja tu rutinoscorbin wytrzasne?? Przetlumacze sklad i pojde do apteki zeby pani mi dala cos podobnego? ;)
Maya, zamienne prysznice to co to? zimy/cieply??

mayagaramond

Cytat: magda_ok w 11 Kwi 2008, 08:54:06
Maya, zamienne prysznice to co to? zimy/cieply?? 

tak

jak bedziesz wiedziala co jest odpowoednikiem rutinoscorbinu w DE to daj mi znac.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

vobi

Magda, sorry, nie zwrocilam uwagi gdzie mieszkasz...
Poszukaj czegos z rutyna (Rutosidum).
Tylko wez pod uwage, ze rutyna pomoze tylko jesli naczynka pekaja bo masz "z natury" slabe. Jesli to skutek tabletek anty, to chyba tylko zmiana tabletek moze pomoc.

magdarynka

" Drastyczna" metoda jest wstrzykiwanie jekiegos preparatu( ktorego nazwy nie pamietam ), moja kolezanka sie tym zajmuje i twierdzi ze efekty sa rewelacyjne.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

calla

#11
Cytat: magda_ok w 11 Kwi 2008, 08:54:06
HEhe, skad ja tu rutinoscorbin wytrzasne?? Przetlumacze sklad i pojde do apteki zeby pani mi dala cos podobnego? ;)

Wystarczy, ze bedziesz jadla duzo winogronu. Zawiera on w sobie rutyne (tak to sie chyba nazywa), ktora pomoga w szczelnosci naczyn.
Pajaczki mozesz usunac laserem, ale nie ma gwarancji, ze nie powroca. Jezeli sa one male, to bym ich nie ruszala.
A winne moga byc tabletki anty, jezeli bierzesz. Tak jak wczesniej napisaly dziewczyny.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)