Hotele DUBLIN

Zaczęty przez gdziezby, 10 Kwi 2008, 14:32:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

maroonbug

zwykle pozna wiosna i wczesna jesien sa ladne, chociaz fakt- ciezko przewidziec pogode. no i czesto jest tak, ze jak pada w Dublinie, to 20 km poza miastem juz jest ladna pogoda.
Musze jednak powiedziec, ze deszcz jakos nie przeszkadza w zwiedzaniu Irlandii. Owszem, jak jest sloneczko to jest pieknie, ale deszcz nie jest taki zly. Ja chodzilam po Wicklow Mountains w ulewie i tez bylo pieknie. A guinness (dla mnie gin&tonic, bom uczulona na piwo ;)) i irlandzka muzyka w cieplym pubie to najcudowniejsze ukojenie dla mokrego i zmarznietego wedrowca :)

elizapj

ok super:) to moze wiosna lub jesien 2009:)))
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

Cytat: elizapj w 15 Kwi 2008, 16:45:36
ok super:) to moze wiosna lub jesien 2009:)))

najgorszy zawsze jest marzec-kwiecien. w kwietniu leje duzo. ale nigdy nie wiadomo... Listopad 2006 byl cieply, suchy i piekny! a lato 2007 najgorsze jakie w zyciu przezylam, lalo codziennie!

elizapj

dziewczyny jesli jak ja przyjade bedzie lalo, to sie najwyzej Wam zwale do chalupy;) i bedziecie musialy mnie entertejnowac pod dachem;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gdziezby

Dziewczyny nie wiem jak jeszcze Wam podziekowac! Moze po prostu : dziekuje...
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

siog

Gdziezby jak chcesz napisz na priva co i jak :)

a propos Pink, ktorego tez polecam , to ogolnie okolice Dawson str i South Anne str to super miejsce na ubrania do pracy! masz tez T.M. Lewin z swietnymi koszulami i wiele innych (Hackett itp), tez w Hibernian Way.
http://www.thomaspink.com/fcp/categoryhome/women/
http://www.tmlewin.co.uk/Category.aspx/Womenswear


gdziezby

Wycieczka wyszła super (niestety nie była moja ;-)) i uczestnicy w siódmym niebie. Glendalough podobno rewelacja. Jeszcze raz wielkie dzięki!
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.