sala na wesele Koszalin - okolice

Zaczęty przez Ass, 09 Kwi 2008, 20:00:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ass

witam wszystkich!

Chcialabym sie dowiedziec czy ktos z Was ma jakies namiary na sale weselna w okolicy Koszalina. Zalezaloby mi w sumie, aby nie bylo to w samym Koszalinie, ale nad Morzem np. mielno, uniescie... Kompletnie sie nie orientuje. Czy ktos z Was ma jakies doswiadczenia? Pozytywne lub negatywne? Potrzebowalaym namiary na niewielka sale - okolo 60 gosci, z noclegami.

dziekuje za wszystkie informacje!

pozdrawiam

Agnieszka

asia407

Moj slub i wesele odbeda sie w Dworku Osieckim w Osiekach pod Koszalinem. Wrazeniami oczywiscie moge podzielic sie dopiero po slubie, ale jak do tej pory slyszalam o miejscu same dobre opinie. Moj slub jest cywilny, pani urzednik przyjedzie dla nas do dworku i tam odbedzie sie uroczystosc. Jezeli planujesz slub koscielny, to slyszalam,ze w Osiekach jest sliczny stary kosciolek.
Wlasciciele dworku dosc niedawno dobudowali piekna, duza sale, idealna na ceremonie i wesele.
Samo miejsce jest wyjatkowo urokliwe ;) Otoczone polami, do posiadlosci nalezy takze jezioro,ktore jest zaraz obok dworku. Do plazy jest jakies 1-2 km.
Polecam wybrac sie na zwiady :) Moze ci sie spodoba. Mnie osobiscie miejsce zachwycilo.
Ale: termin polecam rezerwowac z duuuzym wypzedzeniem. Ja dzwonilam w lutym 2007 zeby zarezerwowac 24 maja 2008. Juz wtedy czerwiec, sierpien i wrzesien 2008 byly prawie calkiem zarezerwowane. No i ceny - wesele wychodzi dosc drogo, ale za to mozna zapewnic gosciom nocleg.

Jezeli masz jakies pytania to pisz  :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bu_hoooka

jeżeli chodzi o małą sale nad morzem, to wiele osób poleca meduzę w Milenie. ponoc bardzo elegancko, ale ceny wysokie. słyszałam tez o fantastycznych weselach w Uniesciu w dawnej bazie wojskowej (to jest na samym końcu Uniescia)

ja będę miała w pałacyku w Nosowie. morza co prawda nie ma, ale za to budynek piękny, otoczony ogromnym parkiem. ceny jak na moje oko w miarę rozsądne
Just married...

maroonbug

Agnieszko, ja tak nie w temacie, ale zupelnie powaznie sie pytam, skad Twoj nick?

Alka

Hej dziewczyny. Ja trochę w innej sprawie. Czy któraś z was widziała fajne buty do ślubu najlepiej z zaokrąglonymi czubkami albo wogóle z odkrytymi noskami (Koszalin i okolice)? Sprawa bardzo pilna.

bu_hoooka

Alka, w słupsku jest taki salon sukni ślubnych w centrum, kolo targowiska takiego małego i tam maja strasznie dużo butów. a jak nie mają na miejscu to można sobie z katalogu zamówić..

szukałam tego salonu: to jest chyba na ul Wileńskiej, ale głowy sobie nie dam uciąć za tą informację. Najlepiej zadzwoń i zapytaj

http://www.suknieslubne.slupsk.pl/
Just married...

izazdo

Oooo, a moze wiecie, skad mozna w Slupsku wziac czerwony dywan? Ale taki gladki, bez zadnych wzorkow? Bo u mnie w parafii jest tylko we wzorki :/ A z innych podobno nie wypozyczaja. Jest jakas wypozyczalnia dekoracji? Bo slub mam w Slupsku, ale oboje z narzeczonym mieszkamy w Warszawie (on od urodzenia, ja od 7 lat) i nie mamy jak biegac i szukac...

jo_miekka

Ooo widzę, że będą nadmorskie śluby! Bardzo się cieszę, bo sama taki miałam. Z salami nie pomogę, bo my mieliśmy wesele w Dziwnowie, trochę z Koszalina za daleko...

bu_hoooka

ja w Słupsku znam tylko dwa salony ślubne i na tym moja wiedza na temat tego miasta sie kończy :) na temat dywanów nic mi nie wiadomo..
Just married...

vobi

Cytat: maroonbug w 09 Kwi 2008, 22:09:57
Agnieszko, ja tak nie w temacie, ale zupelnie powaznie sie pytam, skad Twoj nick?

podpisuje sie pod pytaniem maroonbug bo tez mnie troche zaskoczyl Twoj nick, skad taki pomysl?

Alka

bu_hoooka dzięki za informacje  :D
Dzwoniłam do tego salonu i chyba pojadę do Słupska, bo straciłam nadzieję, że u nas znajdę jakies fajne buty. Już myslałam, ze zamówię jakieś przez internet ale to jednak za duże ryzyko.


Ass

dziekuje za wszystkie rady.
zaczne moze od mojego nicku :-) ktory jak widze wywolal poruszenia. Mam na imie Agnieszka, moje drugie imie to Sabina As no i nazwisko tez sie zaczyna na S :-) tak wymyslilam na poczekaniu....

Jezeli chodzi o sale, to wlasnie tez sie zastanawiam nad tym palacem w Nosowku. Mam wyznaczone u nich spotkanie na koniec kwietnia.
Co do Osiek to tez wlasnie widzialam, ze maja jakis palacyk i chyba zadzwonie do nich i tez sie na spotkanie umowie.
W Mielnie wlasciwie nic nie znalazlam. Ale na pewno zadzwonie do tego osrodka wojskowego.
Wiecie cos na temat: hotel verde w mscicach?

dzieki jeszcze raz za wszystkie posty!!!

Ass
Agnieszka Sabina S... :-)

Alka

Ass a powiedz jeszcze czy szukasz miejsca gdzie są dwie sale (w jednej siedzą goście w drugiej tańczą) czy jednej dużej?

Ass

o tym jeszcze nie myslalam nawet.... buuu wstyd mi.
wlasciwie to wszystkie propozycje sa mile widziane.
masz jakas propozycje na dwie sale?

Agnieszka

maroonbug

Stawiam piwo za nick wymyslony na poczekaniu ;)

Ass

he he he, dzieki,

a cos nie tak z nickiem???
prosze nie patrzec na niego z angielskiego :-)


maroonbug

Cytat: Ass w 11 Kwi 2008, 13:45:39
he he he, dzieki,

a cos nie tak z nickiem???
prosze nie patrzec na niego z angielskiego :-)


teraz, jak juz wiem skad sie wzial, jest okej :) :). Ale wczesniej nie moglam sie powstrzymac i myslalam sobie why :o lol?

maroonbug


Alka

Ass jeżeli chodzi o Verde to wiem z potwierdzonych informacji, że jest bardzo fajnie tylko dosyc drogo - 200 zł. bez poprawin. Średnia cena w okolicach Mielna to ok. 160 zł od osoby z poprawinami.
Wiem również, ze jedna z wiekszych i najładniejszych sal znajduje się w Willi Milenium w Mielnie(słyszałam bardzo dobre opinie na ten temat).

Jak dowiem się czegoś więcej to dam znać.

bu_hoooka

a ja o verde słyszałam, ze rządzi tym dwóch braci i dość ciężko jest sie z nimi dogadać... sama nie miałam z nimi jednak kontaktu.
Just married...

Ass

dzieki za odpowiedzi,
dostalam od nich wstepne koszty i az usiadlam z wrazenia :-) he he,
glownie dlatego, ze maja jakies dziwne koszy dodatkowe w postaci serwisu 20 zl od kazdej butelki alkoholu, ktora serwuja... uff, u mnie bedzie sporo wina, bo rodzina z Francji przyjedzie, a wino to wiadomo leje sie hektolitrami:-) to taka normalna oplata? bo zglupialam.

Rowniez witam wszystkich na forum!!!! tak po cichutku sie zapisalm i nawet sie nie przywitalam :-/ znow mi wstyd.
he he
wybaczcie!

pozdrawiam i dzieki za info, co to tego osrodka w Mielnie to na pewno sie z nimi skontaktuje.
Moim podstawowym problemem jest to, ze bede w Koszalinie tydzien w maju i pozniej dopiero w sierpniu, przydalaby mi sie jakis profesjonalny wedding planer :-)


Kasia

no niestety to tzw. korkowe :(

w niektórych lokalach to normalna opłata np. w Mazurksie w Ożarowie liczą sobie 30zł od butelki wódki lub wina

Ass

korkowe? uuuu,
za krojenie ciasta licza po 4 zl od osoby tzw: tortowe? :-)

Ok, bardziej doswiadczone osoby, moze mi powiedza na co mam zwracac uwage przy ogladaniu sali:
mam takie koszty:
 Cena sali

 Cena menu (czy jest mozliwosc wyboru oraz dolaczenia do menu wlasnych przystawek)

 Cieple napoje typu kawa, herbata: czy sa wliczone czy jest dodatkowa oplata

 Poprawiny – czy sa wliczone w cene

 Tantiemy (po czyjej stronie)

 Mozliwosc noclegu dla 60 osob – cena (czy jest mozliwosc przedluzenia noclegu dla czesci gosci: 3 lub 4 noce: koszt)

 Korkowe?

 Alkohol, ciasta i owoce? 

 Tort weselny – czy jest oplata za serwis? (typu pokrojenie ciasta)

 Oplata za dekoracje sali

 Dodatowe koszty, nie wymienione powyzej

Pomocy, bo zwarjuje... wesela mi sie odechcialo jak pomysle o tych wszystkich szczeglolach:-/

dzieki!!!!

Agnieszka Sabina S.... :-) he he

aurelia.123

Hej Wszystkim! Robie up tego watku, poniewaz sama planuje wesele w Koszalinie i okolicach za okolo rok, najlepiej nad morzem w rozsadnej odleglosci od Koszalina. Poszukuje sali na okolo 60 osob, najlepiej nie zabojczo drogiej. Bardzo prosze o Wasze rady, bo nie mieszkam w Koszalinie od wielu lat - to moje miasto pochodzenia i tam mam wiekszosc rodziny - stad wybor miejsca, to zreszta pomysl moich rodzicow, ktorzy rowniez tam nie mieszkaja.
Zamierzamy udac sie w te okolice, ale wczesniej chcielibysmy zdobyc jak najwiecej informacji - piszcie wiec prosze, jesli cokolwiek wiecie.

Pozdrowki

szaszet

Cześć wszskim, pierwszy raz jestem na forum. Pisze odnośnie tej całej organizacji. Rownież jesttem w trakcie planowania wesela, ale szczerze nie mam na to zbyt wiele czasu, no i nie jestem na miejscu tzn w Koszalinie. Troche sie martwie ze ttego wszyttskiego nie ogarne. Zastanawiam sie nad pozostawieniem całej organizacji profesjonalistom. Co o tym sadzicie?

Pozdrawiam