Autor Wątek: Robótki reczne  (Przeczytany 13035 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

evelka

Odp: Robótki reczne
« Odpowiedź #50 dnia: 29 Cze 2010, 08:59:15 »
W załączniku są zdjęcia krzesła które chciałabym odnowić tylko nie wiem od czego zacząć zauważyłam ostatnio że posiada ono na jednej nodze dziury jakby po kornikach da się z tym coś zrobić  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

claridad

« Odpowiedź #51 dnia: 11 Lip 2010, 01:05:09 »
evelka

krzesełko jest bardzo fajne i po odnowieniu będzie się świetnie prezentowało! Ewentualne dziury po kornikach trzeba potraktować preparatem kornikobójczym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dostępnym w supermarketach budowlanych bez problemu. Później dziurki trzeba zalepić masą naprawczą do drewna - jest dostępna w różnych kolorach drewna, sosna, dąb itd.

Ale najsampierw to trzeba usunąć lakier - są preparaty do zdzierania starych powłok z drewna i dokładnie wyszorować krzesło. Później papier ścierny. Ja do tego krzesełka to bym Ci poleciła zabejcowanie i przetarcie woskiem wybielającym, daje to świetny efekt przecierek. Polecam bejce do drewna firmy Syntilor - super kolory i jakość, ja ich używam do decu, na to wosk lb pastę wybielającą, która da właśnie efekt przecierek.
zawsze coś, zawsze coś...

nionczka

« Odpowiedź #52 dnia: 25 Sie 2010, 16:21:11 »
Cos mnie nosi, cos bede robic... trzy pomysly mam w glowie!