Autor Wątek: Robótki reczne  (Przeczytany 13059 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nionczka

Robótki reczne
« dnia: 09 Kwi 2008, 17:43:43 »
Robicie cos? Co? Podzielmy sie wrazeniami, fotkami, etc.
Ja mam kilka takich zajec:
- szyje
- haftuje haftem krzyzykowym
- robie na drutach
- robie na szydelku
- bizuterie
- decoupage

JAk bede miala chwile czasu powrzucam troche zdjec!
Siog, Twoja kolej :-)
« Ostatnia zmiana: 10 Kwi 2008, 12:04:26 wysłana przez nionczka »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

• Gość
Odp: Robótki reczne
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Kwi 2008, 20:31:00 »
haft już dawno nie, ale na drutach...od czasu do czasu...  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj brawo

malutenka

« Odpowiedź #2 dnia: 09 Kwi 2008, 20:55:13 »
Druty, a co za tym idzie kilometrowe szaliki i kamizelki rozdawane wszystkim dookoła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj, haft, ale nie krzyżykowy, tylko łańcuszkowy, na torebkach i spodniach i ostatnio szycie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

kamelia04.08.2007

« Odpowiedź #3 dnia: 09 Kwi 2008, 22:19:38 »
na szydełku sie nie nauczyłam, bo za trudne
na drutach babcia mnie nauczyła, ale już chyba po tych kilkunastu latach zapomniałam
przyszyć umiem guzik, ale nie zawsze prosto

taki ze mnie osioł....:-(  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  :-[
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

mayagaramond

« Odpowiedź #4 dnia: 09 Kwi 2008, 22:23:47 »
Dwie lewe rece, bardzo mi wstyd, bo cala rodzina manualnie uzdolniona (choc to im powinno byc wstyb, bo genow nie przekazali!). Cos tam uszylam - pokrowce na pufy, zaslony, takie bzdety.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 09 Kwi 2008, 22:23:47 »

siog

« Odpowiedź #5 dnia: 09 Kwi 2008, 23:30:56 »
o to wkleje z plot:
sampler:

musze zrobic fotke jak wyglada w calosci z przyszpilonymi bucikami, smoczkiem. calosc obszyta rozowa tkanina, ma szelki i powieszona na scianie.

to torebka (tez musze dokonczyc) ma byc czarna duza weekendowa/sportowa/zakupowa:)
to po bokach to czerwony i chabrowy surowy jedwab ma byc na tle czarnej torby:)

poza haftem krzyzykowym tez haftuje gladzia  ??? no i wzory rozpracowuje plus kolorystyke:)
teraz przerzucam sie bardziej juz na wnetrza:)

Kasia

« Odpowiedź #6 dnia: 10 Kwi 2008, 10:21:27 »
ja potrafie i haftować i szyć i robić na drutach
i jakieś podstawowe sploty z makramy też znam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niestety teraz nie mam czasu
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

maroonbug

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Kwi 2008, 11:08:11 »
Ja haftuje,szyje,maluje i odnawiam meble i rozne ciekawe przedmioty kupowane na targach staroci.
Ostatnio zakochalam sie w bardzo starym patefonie, ktory jeszcze dzialal, ale niestety juz byl sprzedany. Pan z niego puszczal stare francuskie piosenki, bylo zimno, wszyscy pili grzane wino...piekny targ staroci..ale to nie o tym mial byc watek.
Zrobilam sobie woalke na slub, dzisiaj zaczne robic bizuterie, zrobilam juz zaproszenia Najprawdopodobniej sama tez bede robic kwiaty (z pomoca przyjaciolek). Bardzo lubie tak sobie dlubac, to mnie uspokaja i sprawia przyjemnosc. Co do haftu i szycia to ograniczam sie do rzeczy dekoracyjnych. Kiedys szylam dla siebie, ale mialam maszyne, recznie nie wszystko da sie zrobic.

nionczka

« Odpowiedź #8 dnia: 10 Kwi 2008, 19:04:52 »
Odpowiadam na mój wlasny apel  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #9 dnia: 12 Kwi 2008, 22:15:31 »
Wow zazdroszcze zdolności  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ja mam "drewniane ręce", jedynie haft krzyżykowy mi wychodzi, a raczej wychodził bo nie próbowałam od lat. Cała reszta to porażka  :-[ Więc podziwiam zdjecia i czekam na więcej  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mam6lat

« Odpowiedź #10 dnia: 23 Maj 2008, 21:56:35 »
haft krzyżykowy i druty
odłożyłam do czasu kiedy chłopaki pójda do szkoły z internatem - ostatni był sweterek który robiłam w pierwszej ciązy
zielniki: obrazki z suszonych roslin + kaligrafia i "ozdóbki"
ceramika - wielka miłośc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ciągnie mnie tez do ciesielskiego warsztatu
ostatnio do robótek ręcznych zaliczam: sadzenie kapusty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #11 dnia: 24 Maj 2008, 13:56:43 »
Ja tez marze o ceramice. Moja siostra robi takie piekne rzeczy ale tutaj nie ma jakichs sensowych zajec w sensownych godzinach :-(

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #12 dnia: 28 Maj 2008, 00:33:55 »
to ja sie pochwale moim dokonaniem - panie i panie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - miles davis:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

salsa

« Odpowiedź #13 dnia: 28 Maj 2008, 00:46:01 »
ty to sama namalowałas?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #14 dnia: 28 Maj 2008, 00:51:28 »
salsa narysowalam, bo to pastele Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj si signiora Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 28 Maj 2008, 00:51:28 »

jusia

« Odpowiedź #15 dnia: 28 Maj 2008, 09:37:24 »
zwierzatko no, no...kolejny talent sie w Tobie objawił...ja nie wiem co jest z tymi informatykami robia takie nudne rzeczy, a maja takie talenta...moj np. wyjatkowo uzdolniony wokalnie i muzycznie, i jeszcze jakby troche poeta, ech ludzie marnujecie sie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

nionczka

« Odpowiedź #16 dnia: 28 Maj 2008, 12:09:35 »
CERAMIKA! Raju, moja siostra chodzi na takie cos w Brukseli, jakbym mieszkala w Wawie tez bym poszla:

zosanka

« Odpowiedź #17 dnia: 28 Maj 2008, 12:14:27 »
u nas tez sa warszaty. zbieram sie na nie juz jakis czas, ale jakos nie moge dojsc. Obiecuje sobie, ze jak juz bede miala dziecko, a tego nie zlikwiduja, to napewno pojde Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

wrobelek0403

« Odpowiedź #18 dnia: 28 Maj 2008, 13:40:25 »
w czasach podstawówkowych robiłam na szydełku, haftowałam krzyżykiem, łancuszkiem i paroma innym ścigami  nawet miałam wyhaftowany fartuszek, ktory szylismy w ramach lekcji techniki.
Do tej pory umiem zaszyc zacerowac porzadnie, na reszte nie mam czasu.

Generalnie wole zajecia techniczne - cos zbic, skrecic, złozyc. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Z "dziubania" zostało mi jeszcze bardzo dokładne przygotowywanie potraw, u mnie kazda kosteczka, paseczek, słupek powinny byc takie same, przybrane, poukładane na talerzu - chora jestem czasem jak widze Makłowicza tnacego cos na kawały, Nigella tez w tym wzgledzie sie nie popisuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

claridad

« Odpowiedź #19 dnia: 15 Lut 2010, 01:00:08 »
Ja wyszywam krzyzykami, dekupażuje co nieco i podejmuje nieudolne proby szycia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nic wielkiego ale lubie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zawsze coś, zawsze coś...

suegro

« Odpowiedź #20 dnia: 15 Lut 2010, 13:42:55 »
Wieszak i kot to my favourite Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

P.S. Oczywiście tylko mnie się temat wątku inaczej skojarzył?
« Ostatnia zmiana: 15 Lut 2010, 13:45:22 wysłana przez suegro »
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

dorcia

« Odpowiedź #21 dnia: 15 Lut 2010, 21:54:32 »
bardzo fajne kfiatki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj teraz claridad z tą ręką w gipsie to chyba masz przerwę od robótkowania... czy dajesz radę?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

claridad

« Odpowiedź #22 dnia: 15 Lut 2010, 22:00:02 »
bardzo fajne kfiatki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj teraz claridad z tą ręką w gipsie to chyba masz przerwę od robótkowania... czy dajesz radę?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

przerwe mam. az takim terminatorem nie jestem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to znaczy zeby nie bylo...podjelam prob kilka, ale najpierw mi bol nie pozwalal a pozniej maz na mnie nakrzyczal Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wiec obcenie to tylko sobie serwetki ukladam tematycznie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
cieszem sie, ze sie podoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #23 dnia: 22 Kwi 2010, 00:21:59 »
claridad Pieknie!!! Fajny ten Czerwony Kapturek. Mam slabosc do tej postaci :-) Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 22 Kwi 2010, 00:25:31
CERAMIKA! Raju, moja siostra chodzi na takie cos w Brukseli, jakbym mieszkala w Wawie tez bym poszla:

O kurcze! Co ja tu powypisywalam! Teraz trzeba bedzie pewnie pojsc!
« Ostatnia zmiana: 22 Kwi 2010, 00:25:31 wysłana przez nionczka »

cherry

« Odpowiedź #24 dnia: 05 Maj 2010, 13:19:48 »
Dla szyjacych znalazlam przypadkim fajny blog (niestety po niemiecku). Fajne rzeczy ta kobieta szyja moze komus za inspiracje posluzy
Ja osobiscie umiem szyc, ale maszyna niet - jak patrze na te zdjecia chyba sobie sprawie
maszyne do szycia na jesien, jak znow dlugie wieczory sie zaczna
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)