Autor Wątek: obrączki klasyczne - ktoś ma?  (Przeczytany 8156 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

shellerka

• Gość
obrączki klasyczne - ktoś ma?
« dnia: 17 Sie 2007, 14:53:29 »
Czesc dziewczynki, wczoraj zamówiliśmy obrączki. Takie zwykłe klasyczne, z żółtego złota, cztery mm szerokości. N w ostatniej chwili zapragnął jakiejs odmiany i zasugerowal ze moze zamiast takich wypukłych jak nosii nasi rodzice kupimy takie płasko scinane, ale moim zdaniem wygladaja jak nakladki na srubke a nie obraczki. A teraz sie zastanawiam ze moze glupio zrobilam ze bez zadnych ozdobnikow, ze wygladaja jak obraczki a nie pierscionki ze wogole... ma ktoras wogole takie zwykle czy wszystkie poszlyscie w mode?

Notice: Undefined variable: context in /home/users/strefaslubna/public_html/forum/Sources/LoadAds.php on line 145

zuzia

« Odpowiedź #1 dnia: 17 Sie 2007, 14:57:55 »
zajrzyj do galerii obrączek - w tej strefie gdzieś się ten wątek przewija Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

eva_luna

« Odpowiedź #2 dnia: 17 Sie 2007, 15:00:35 »
wg galerii obraczek, ktora sie rzeczywiscie przewija bardzo duzo z nas NIE poszlo w mode i wybralysmy klasyke..
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

shellerka

• Gość
no nie bardzo...
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Sie 2007, 15:04:17 »
a no wlasnie ze nie. klasyczne obrączki to takie zwykłe obrączki (jedna para tam była chyba tylko w galerii ale bardzo ciemne) nie takie proste tylko lekko wypukłe na okrągło i ... no takie jakie nosili dawniej ludzie, nasze babcie, rodzice itd.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj reszta to sezonowe mody np. z oczkiem, dwukolorowe, ze wzorkiem[/b]

jusia

Re: no nie bardzo...
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Sie 2007, 15:12:08 »
Cytat: "shellerka"
. klasyczne obrączki to takie zwykłe obrączki  nie takie proste tylko lekko wypukłe na okrągło i ... no takie jakie nosili dawniej ludzie, nasze babcie, rodzice itd.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj[/b]

no my właśnie wczoraj zamówiliśmy, takie klasyczne o jakich piszesz, tylko, że z białego zlota, ja zamówiłam 3 mm, M. 4mm i teraz się zastanawiam, czy nie za wąska ta moja, ale chcę ją nosić razem z pierścionkiem, więc 4 mm jakoś mi tak razem nie pasowały...
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

shellerka

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Sie 2007, 15:21:30 »
no to fajnie, ze nie jestem osamotniona w swoim wyborze. z białego też są fajne. I też chciałam, bo mam pierscionek z białego złota i wogóle wole białe złoto, ale tak mi si ejakos w ostatniej chwili wymyslilo ze żółte maja byc. tak tradycyjnie bardzo (bosz.. ja i tradycja... )

eva_luna

Re: no nie bardzo...
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Sie 2007, 15:39:48 »
Cytat: "shellerka"
a no wlasnie ze nie. klasyczne obrączki to takie zwykłe obrączki (jedna para tam była chyba tylko w galerii ale bardzo ciemne) nie takie proste tylko lekko wypukłe na okrągło i ... no takie jakie nosili dawniej ludzie, nasze babcie, rodzice itd.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj reszta to sezonowe mody np. z oczkiem, dwukolorowe, ze wzorkiem[/b]

Inaczej rozumiemy pojęcie klasyczne- ja zamówiłam dokładnie takie, jakie noszą moi rodzice i teściowie i również babcia (prezentuje je w galerii) i widziałam, ze bardzo duzo dziewczyn takie ma. Bez kamieni, bez laczenia roznego zlota i innych wariacji. Takze wg mnie takie o jakich mowisz Ty i ja mieszcza sie w jednej kategorii klasycznych.

siog

« Odpowiedź #7 dnia: 17 Sie 2007, 16:58:26 »
ja mam
zdjecia byly kiedys na SiW :-P

bozena.dp

« Odpowiedź #8 dnia: 17 Sie 2007, 21:00:08 »
my tez bedziemy mieli klasyczne obrączki (zdjęcia w galeri gdzies na tym forum), z zółtego złota, 5mm i lekko wypukłe-takie pomiedzy calkiem prostymi a mocno wypuklymi o których pisze shellerka

kalwa

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Sie 2007, 11:05:12 »
hej
ja właśnie wczoraj zamówiłam zwykłe, płaskie, z żółtego złota, 4mm. mamy krótkie palce i 5 mm były dla nas za szerokie (śmiesznie to wyglądało). nie mamy żadnych ulepszaczy, tylko grawer w środku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zamówiłam u jubilera w moim mieście i cena bardzo mnie ucieszyła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kiedyś chciałam obrączki "takie modne w jednym sezonie" ale teraz jak patrze na znajomych to ich obrączki śmiesznie wygdlądają w porównaniu z tym co teraz jest modne, dlatego zdecydowaliśmy sie na zwykłe płaskie. oczywiście inne obrączkie też są śliczne, każdy ma takie jakie mu się podobają i nie można tego negować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
pozdrawiam

mroczna_dama

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Sie 2007, 11:04:30 »
Ja mam zwykłe płaskie, dokładnie takie jak opisujesz. I uważam, że są piękne w swej prostocie.
Takie bardzo nowoczesne obrączki też mi sie podobają,ale bardziej przypominają mi pierścionki niż obrączki. Dlatego my zdecydowaliśmy się na klasyczne. Nie ma co żałować, takie obrączki też mają swój urok:-)

malutenka

« Odpowiedź #11 dnia: 19 Sie 2007, 16:13:45 »
My mamy zwykłe obrączki z żółtego złota, lekko wypukłe, chyba 4mm. Wszystkie z ozdobami i przeplatankami po prostu nam się nie podobały:)
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

aniak1211

« Odpowiedź #12 dnia: 19 Sie 2007, 16:26:46 »
Klasyka to klasyka,zawsze beda na czasie,a te plecionki to na krotki sezon!
Jak wybieralismy obraczki to majemu mazowi wlasnie plecionki sie podobaly!
Ale nie dalam sie i wybralismy moze nie klasyczne ale proste z bialym zlotem(chcialam cale z bialego)a po bokach zolte.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

iosellin

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: 19 Sie 2007, 20:06:58 »
a my mamy z plecionka przez srodek bo z kolei chcielismy, zeby po obraczkach od razu bylo widac, ze jestesmy malzenstwem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a takich obraczek nigdy u nikogo nie widzielismy. No i takie sie nam po prostu bardziej podobaly, kwestia gustu, trzeba kupic takie, zeby sie obojgu malzonkom podobaly i zeby pasowaly do Was, a czy sa modne czy nie modne to juz mniejsza z tym. Moda to akurat ostatnia rzecz, jaka bym sie sugerowala.

Aczkolwiek, w salonie przy nas, byla para, ktora kupowala obraczki tytanowe, ktore wygladaly wypisz-wymaluj jak nakretka na srube, zarowno pod wzgledem koloru jak i fasonu i w sumie troche tak glupio placic ciezkie pieniadze za cos, co wyglada na nakretke za 1zl ;p

wrobelek0403

« Odpowiedź #14 dnia: 19 Sie 2007, 21:02:56 »
Cytat: "iosellin"

Aczkolwiek, w salonie przy nas, byla para, ktora kupowala obraczki tytanowe, ktore wygladaly wypisz-wymaluj jak nakretka na srube, zarowno pod wzgledem koloru jak i fasonu i w sumie troche tak glupio placic ciezkie pieniadze za cos, co wyglada na nakretke za 1zl ;p

akurat obraczki tytanowe nie sa drogie. 200-600 zł w Yesie. Ale mnie tez sie nie podobaja, Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Natomiast wczoraj kolezanka obdarowała mnie amerykanskim magazynek slubnym i tam zobaczyłam przepiekne obraczki. W Polsce takich nie widziałam. Jak znajde scaner, to zeskanuje i wysle .
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #15 dnia: 19 Sie 2007, 21:13:45 »
wrobelek0403,  ee tam , zrob zdjecia stronom bez lampy jak masz szybszy dostep do aparatu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chetnie obejrze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

wrobelek0403

« Odpowiedź #16 dnia: 20 Sie 2007, 14:41:27 »
Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"
wrobelek0403,  ee tam , zrob zdjecia stronom bez lampy jak masz szybszy dostep do aparatu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chetnie obejrze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

znalazłam stronke, jest w watku "galeria obraczek" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kamu2

« Odpowiedź #17 dnia: 22 Sie 2007, 17:05:19 »
My też zamówiliśmy tradycyjne obraczki,inne nawet nie wchodziły w rachube.Ja jestem tradycjonalistką i od poczatku takie chciałam.
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

basiak

Odp: obrączki klasyczne - ktoś ma?
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Cze 2018, 20:44:32 »
Absolutnie, mi się właśnie nie podobają te klasyczne wypukłe obrączki. Planujemy zamówić cieniutkie, płaskie modele w sklepie Jubiler Węc. Widziałaś może na żywo takie obrączki? Bardzo ładnie wyglądają na palcu więc się koniecznie zastanów nad propozycją męża
« Ostatnia zmiana: 25 Cze 2018, 17:54:51 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

golinda

« Odpowiedź #19 dnia: 18 Cze 2018, 20:56:44 »
Ja mam ładne. Mogę sprzedać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #20 dnia: 18 Cze 2018, 20:58:52 »
Koniecznie sie zastanów. 11 lat po ślubie (albo rozwodzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #21 dnia: 18 Cze 2018, 21:45:43 »
Ja mam ładne. Mogę sprzedać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja tez mam na sprzedaż!

sputnik

« Odpowiedź #22 dnia: 19 Cze 2018, 19:57:49 »
A mi się podoba szukanie 'scanera' albo aparatu. Aż ciężko uwierzyć...!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #23 dnia: 19 Cze 2018, 21:24:32 »
A mi się podoba szukanie 'scanera' albo aparatu. Aż ciężko uwierzyć...!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
To byly czasy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja mialam taka sliczna nokie z klapka, w jakies kwiatki czy cos Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #24 dnia: 19 Cze 2018, 22:32:32 »
To byly czasy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja mialam taka sliczna nokie z klapka, w jakies kwiatki czy cos Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Hihihihi, miałam Nokię z klapką, Nokię ze slidem, w ogóle nokie uwielbiałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Pierwsze Ericssony z klapką to był szaaaaaał!!
A obrączki zmieniliśmy na... tytanowe. I bbbbb lubię te nasze "śruby"
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /