czy podobaja sie Wam te buty?

Zaczęty przez maroonbug, 09 Kwi 2008, 12:57:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Agaaa

A oto i one..
to co mi sie w nich podoba to to ze maja srebrno - szara podeszwe, sa lekkie i wygodne..
To co sprawia ze mam watpliowsci to to ze lakierki...i czy beda pasowały do sukni koronkowej...
Suknia dla przypomnienia India Pronovias ;)


Agaaa

nie zwracajcie prosze uwagi na tą sexi sklepową skarpete... ;)


inkageo

Chyba fajne :) Lubię takie szpice :)
Imagine there is no hate

Agaaa

inkageo no wlasnie ja tez...sa delikatne nie takie bardzo ostre w szpic gdzie stopa wyglada na wieksza o 3 numery...

Majeczka

Aga bardzo fajne te twoje lakierki:) gdzie je namierzylas?
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

maroonbug

Agaa sa fajne. Do Indii tez pasuja. Ale bynajmniej nie sa to romantyczne pantofelki, maja surowa, nowoczesna linie i powinnas pomyslec o takich dodatkach (na przyklad perly odpadaja, za to odwazne srebro pasuje jak najbardziej).

Agaaa

maroonbug nie widze sie w perłach, zdecydowanie z bizuterii tylko kolczyki srebrno-kryształkowe plus branzoletka w tym samym typie, nic wiecej....

Agaaa

Majeczka centrum handlowe blue city, na dole jest taki maly sklepik z butami..

mayagaramond

Cytat: maroonbug w 09 Kwi 2008, 15:46:48
Maya co Ty mi zrobilas  :o?! ja chce te buty MCQ! Ale 420 euro...to jest bardzo duzo...bardzo. za. duzo :'(.

przepraszam  :) Niestety, ale mam talent do wynajdywanie rzeczy w kategoriach cenowych VIPow ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

maroonbug

Cytat: Agaaa w 09 Kwi 2008, 21:16:52
maroonbug nie widze sie w perłach, zdecydowanie z bizuterii tylko kolczyki srebrno-kryształkowe plus branzoletka w tym samym typie, nic wiecej....
no to nie ma problemu :) ja siebie widze w perlach i dlatego tak pisze :)

Agaaa

maroonbug a masz juz jakas bizu wybraną?

maroonbug

Cytat: Agaaa w 09 Kwi 2008, 21:32:57
maroonbug a masz juz jakas bizu wybraną?

zamowilam tone perelek (takie o nieregularnym ksztalcie) i srebrne kulki z cyrkoniami malutkimi i rozne utensylia do wicia kolczykow i bransolet i bede robic. Jutro paczke odbieram z poczty (miesiac szla z PL do Luksemburga!) i bede probowac. Chce wiszace kolczyki i dosyc duza bransoletke. Bling-bling :D

kamelia04.08.2007

w tych na zjeciu na samej górze nie podoba mi sie ten okrągły interes na środku.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

kamelia04.08.2007

mayagaramond

superbuty, cena lekko zarąbista  :o, zwłaszcza tych pierwszych
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

kamelia04.08.2007

Agaaa


SUPERBUTY !!!!!  brawo brawo brawo
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

maroonbug

Cytat: kamelia04.08.2007 w 09 Kwi 2008, 22:10:36
w tych na zjeciu na samej górze nie podoba mi sie ten okrągły interes na środku.
no wlasnie forum zdecydowalo, ze nie zostana zamowione:)

mayagaramond

Cytat: kamelia04.08.2007 w 09 Kwi 2008, 22:11:33
mayagaramond

superbuty, cena lekko zarąbista  :o, zwłaszcza tych pierwszych

moze maroonbug wygra w totka i bedzie mogla zaszalec :)

Zeby buty tyle kasy kosztowaly..., ale to pewnie przez te kamienie-ozdobki :D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Agaaa

#44
jak chce wlasnie wiszace kolczyki , prote efektowne, switace ale nie cale z chalowych cyrkoni jakie sa w masowej sprzedazy:) widzialam ostatnio w svarowskim i sie zakochalam ale cena jak kubeł zimnej wody 420 zł:(

kupilam na allegro dla kumpeli taka brazo jak ponizej, podoba mi sie ale nie na mnie:)

Agaaa

jeny co to sie wyswietlilo?? wam tez sie wyswietlio na czrno bialo?!


maroonbug

Cytat: mayagaramond w 09 Kwi 2008, 22:16:39

moze maroonbug wygra w totka i bedzie mogla zaszalec :)

w totka nie gram, bo nie wierze ze mozna trafic. ale na wyscigach chartow wygralam 80 euro kiedys:) stawiajac na psy o najladniejszych imionach :)

maroonbug

o ja cos w podobie chce sobie uwic (bransoletke mam na mysli). bardzo mi odpowiada :)

mayagaramond

Cytat: maroonbug w 09 Kwi 2008, 22:22:36
Cytat: mayagaramond w 09 Kwi 2008, 22:16:39

moze maroonbug wygra w totka i bedzie mogla zaszalec :)

w totka nie gram, bo nie wierze ze mozna trafic. ale na wyscigach chartow wygralam 80 euro kiedys:) stawiajac na psy o najladniejszych imionach :)

czyli jeszcze 5 takich wygranych i masz buty! Wypijmy za to  :drunk:

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"