czy podobaja sie Wam te buty?

Zaczęty przez maroonbug, 09 Kwi 2008, 12:57:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

maroonbug

Okej...Znalazlam te oto buty i nie wiem co myslec...Podobaja mi sie bardzo i kolor i ksztalt i wysokosc obcasa..wszystko. Ale patrze na nie juz od trzech dni i zatracilam zdolnosc obiektywnej oceny.
Czy pasuja do koronkowej sukienki wedlug Was?
Dodam, ze oczekuje obiektywnej i szczerej oceny, bo jak juz wspomnialam, jestem zagubiona :)

zuzia

maroonbug,
wg. mnie to kółko na środku psuje całość. ale to moje zdanie :)

mayagaramond

A to kolko to ma jakies kamyki? Mnie sie podobaja. Moje tez mialy kamienie na przodzie :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

maroonbug

No wlasnie sie zgadzam czesciowo...ale wymyslilam sobie, ze moglabym naszyc perelki na to kolko i wtedy by korespondowalo z suknia i  bizuteria :-\ :-\...
O rany, niedobrze ze mna :P...
Czy mial ktos tak, ze stracil kompletnie zdolnosc trzezwej oceny jesli chodzi o wlasna slubna stylizacje? Nie podejrzewalam, ze mi sie to przydarzy lol..

maroonbug

Cytat: mayagaramond w 09 Kwi 2008, 13:01:28
A to kolko to ma jakies kamyki?

napisane jest , ze rhinestone embelishment. znaczy, ze kamyki sa. ja tam jeszcze widze jakies metalowe kulki...

zuzia

Cytat: maroonbug w 09 Kwi 2008, 13:04:45
Cytat: mayagaramond w 09 Kwi 2008, 13:01:28
A to kolko to ma jakies kamyki?

napisane jest , ze rhinestone embelishment. znaczy, ze kamyki sa. ja tam jeszcze widze jakies metalowe kulki...

wiesz... jak dla mne połączenie perełek i kamyków na bucie nie pasuje. Jakbyś zamieniła kamyki na perełki - czemu nie :D

mayagaramond

Ja mysle, ze buty sa fajne, bo sa z "jajem".


Tylko zeby nie bylo za duzo szczescia na raz. Jaka masz bizu? Moja kieccka miala kamienie i buty tez, wiec oprocz kolczykow (no i obraczki ;))  nie mialam zadnej bizuterii.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

maroonbug

Cytat: mayagaramond w 09 Kwi 2008, 13:11:32
Tylko zeby nie bylo za duzo szczescia na raz. Jaka masz bizu?

Bede miec bransoletke i kolczyki z perelek z dodatkiem srebra. Mam sporo perelek na sukience, i troche kamykow tez na niej jest :) Nie bede miec welonu, tylko krotka woalke
Generalnie to nie obawiam sie przesady, i polaczenia perelek z krysztalkami. Nie wiem tylko czy te buty nie sa, jakby to rzec, ordynarne?

maroonbug

Cytat: zuzia w 09 Kwi 2008, 13:11:04
Jakbyś zamieniła kamyki na perełki - czemu nie :D

Rany, prucia i szycia na caly miesiac  ;D

zuzia

Cytat: maroonbug w 09 Kwi 2008, 13:21:11
Cytat: zuzia w 09 Kwi 2008, 13:11:04
Jakbyś zamieniła kamyki na perełki - czemu nie :D

Rany, prucia i szycia na caly miesiac  ;D

sama wpadłaś na ten pomysł :)

mika


olgaaa1

Mi się podobają i ja myśle, że pasują, ale czy ty wytrzymasz na tak WYSOKIM SZPILOWYM OBCASIE??????

didi_loczek

Mi sie tak srednio podobaja, zwlaszcza to kolko. Ale do koronkowej sukienki moglyby pasowac :)

siog

szczerze to tak srednio.. znajac troche Twoj gust mysle ze mozesz lepiej wybrac  ;)

poszukalabym gladkich. nie chcesz srebrnych? sukienka biala???

mika

maroonbug no właśnie nie chcesz srebrnych, w Menbur ostanio były piękne srebrne szpile

cumberland

dla mnie trochę za bardzo "dodowate" jak na ślub i koronkową sukienkę ;)

maroonbug

Dzieki dziewczyny...Widac zacmienie przedslubne jakies mnie dopadlo...
Srebrnych nie chce za bardzo. Od poczatku chcialam cos oldschoolowego, zeby byly retro i wygladaly jak po babci, w kolorze kremowym i na jak najwyzszym obcasie.
Znalazlam te i zgubilam sie, bo mnie urzekla wysokosc obcasa...One sa wlasnie "dodowate" i na pewno nie retro. Wracam wiec do zdrowych zmyslow i szukam dalej :)

maroonbug

#17
Co do obcasa, to calej imprezy raczej na 12 cm nie wytrzymam ale do polnocy na pewno.
Mam juz 9 cm na zmiane, kupione na wyprzedazy pod wplywem impulsu :) Sa biale a sukienka bardzo kremowa z perelkami i nie chce zeby byly butami "glownymi", bo nie bardzo pasuja...(zdjecia ponizej)
Na slub i poczatek wesela chce cos bardziej przemyslanego i z "jajem" jak to mayagaramond ujela :)
Zatem szukam, a buty Dody ida w zapomnienie...

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

didi_loczek

Ooooo te drugie sa super! Gdyby tylko nie ta szpila sama bym sobie takie kupila.

Na yoox widzialam fajne buty Diesel, w przecenie tylko 10cm obcas   :'(  :'(  :'(
Miesiac po nich chorowalam.

maroonbug

Maya co Ty mi zrobilas  :o?! ja chce te buty MCQ! Ale 420 euro...to jest bardzo duzo...bardzo. za. duzo :'(.

Agaaa

maroonbug co to za butki te co ostatnie wkleilas biale , lakierkowane?

Ostatanio znalazlam z podobnej serii ale z zakrytymi palcami, obcas identyko, tez biale lakierowane i zastanawiam sie czy lakierki beda pasowały mi do koronkowej sukni... ???




maroonbug

Cytat: Agaaa w 09 Kwi 2008, 16:12:00
maroonbug co to za butki te co ostatnie wkleilas biale , lakierkowane?
Butki kupilam na wyprzedazy w centrum handlowym w Luksemburgu, w sklepie z butami roznych marek. W srodku buta widnieje malo obiecujacy napis "NADA"  ;D
Sa bardzo biale, ale roznica miedzy nimi a kawalkiem materialu z mojej ecru sukni nie jest nie do zaakceptowania. Sierpniowjulka kiedys pisala, ze lakierki odbijaja troche kolor sukni i roznica w odcieniach nie jest bardzo widoczna. No i Sierpniowajulka miala lakierki do koronkowej sukni i wygldala zjawiskowo.
Jesli chodzi o styl i ksztalt to wedlug mnie pasuja do koronkowej sukni jak najbardziej :)

Agaaa

maroonbug no wlasnie jestes kolejna osoba , ktora mowi ze beda pasowaly, jak juz sama nie wiem...glupieje.. :'(wazny jest tez kształt noskow wydaje mi sie..wieczorem moze zrzuce na komputer zdjecia swoich butow, zrobione w sklepie telefonem..

maroonbug

pewnie, zamiesc koniecznie, to popatrzymy i poradzimy :)