Prośba o ocenę - nie sukni, a prezentacji:)

Zaczęty przez feeling.good, 09 Kwi 2008, 12:48:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

feeling.good


izazdo

feeling,

mama to mama. Jest obyta z Twoja anatomia intymna od narodzenia. Mamie pupa jej dziecka rozczulajaco kojarzy sie z przewijaniem malucha. Ale inne osoby moga sie poczuc zazenowane. Ja sie tak poczulam, wiec niewykluczone, ze niektorzy goscie rowniez. Zwlaszcza ciut starsi  (dziadek, wujek itp ze strony meza itp). Naprawde nie kazdy chce ogladac wargi sromowe panny mlodej, nawet sprzed dwudziestuparu lat. W koncu nadal masz te same (choc nie takie same).

Kasia

izazdo dobrze to ujęłaś

na tym zdjeciu nie jesteś juz bobasem

tylko dziewczynką i te widoczne wargi na tym zdjeciu są Fuuuuuuuuuuuuuj

aż mnie to zniesmaczyło  :-X



ja bym z tej prezentacji wywaliła wszystkie zdjecia grupowe


nionczka

Ogólnie sympatyczna, ale mam kilka uwag.
Zamiast dawac tyle zdjec kilkabym odrzucila i inne dalabym odrobine dluzej. Szczegolnie  w ostatniej czesci wiele zdjec jest bardzo podobnych.
Odrzucilabym zdjecia kiepskiej jakosci (te z placy np.) ktorych nie bedzie dobrze widac na ekranie. Ja to ogladalam na laptopie i widzialam kiepska jakosc, wiec co dopiero by bylo w duzym formacie?
Zdjecie golego dziecka bym wyrzucila, nie ma uroku malego golaska w wanience :-(

I nie podoba mi sie tyle piosenek disco polo, zastapilabym inna muzyka.
swietny fragment macho i sliczne zdjecie Ty z dziewczynami w czapeczkach mikolaja. Poza tym masz cudny usmiech i zeby!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

"Ujście" na pewno zostanie usunięte:) Nie uświadamiałam sobie, że może kogoś zniesmaczyć. Wydawało mi się, że będzie to razcej niezauważalne przez 2sekundy slajdu. Jednak jest...

Mało wyraźne i w podobnych ujęciach też pójdą WON.

Cytat: nionczka w 10 Kwi 2008, 20:00:41sliczne zdjecie Ty z dziewczynami w czapeczkach mikolaja. Poza tym masz cudny usmiech i zeby!

Dziękuję... :-[ :)

Raz jeszcze bardzo Wam dziękuję za wszelkie uwagi.


Kasia

nie zapomnij sie pochwalić nową wersją :)

zwierzatko_mojej_mamy

feeling.good przez Ciebie dolozylam sobie nowa robote, jakby mi innych bylo malo ;) i juz mam zgrne na kompa wszystkie nasze zdjecia i programik do robienia filmikow :D nie wiem czy Ci dziekowac, czy Cie pacnac ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

feeling.good

Dziękować...hehehehe :D i koniecznie później pokazać:)

Nie wiem kiedy poprawię swoją bo na razie próbuję oddać się z nie mniejszą pasją, jak przy przygotowaniach, pracy magisterskiej:)

jo_miekka


zwierzatko_mojej_mamy

jo_miekka przyslij mi w koncu swoje gg to Ci przesle linka ;D wstyd, ze jeszcze Cie nie mam ;P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

feeling.good - jo_miekka ma racje - ten serwis na ktory wrzucilam prezentacje, przechowuje pliki tylko 7 dni - juz link nie dziala... wrzuc jeszcze raz ... pleaseee
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

feeling.good

Proszę bardzo:
http://s009.wyslijto.pl/?file_id=069093132989696686497167201



To wciąż pierwotna wersja. Nie mówcie już tylko nic o "ujściu" :D W poprawionej wersji będzie zasłonięte kołderką lol

ze_nitka

#38
Obejrzałam z zainteresowaniem bo my też mamy robić taka prezentacje, ma lecieć w czasie krojenia i jedzenia tortu...

Zgadzam się, że prezentacja jest za długa... warto usunąć część zdjęć a te co zostaną pokazywać trochę dłużej, zwłaszcza zdjęcia grupowe, bo nie ma czasu na to by przyjrzeć się im.

Mam pytanie co do układu zdjęć na początku... jesteś na zmianę Ty i Twój narzeczony? Może by warto je podzielić i pokazać najpierw dzieciństwo Twoje, a potem narzeczonego i zdjęcia poprzedzić opisem... dzieciństwo Twoje, dzieciństwo narzeczonego, potem Wspólne zdjęcia i tez poprzedzić jakimś opisem?

Obejrzałam do końca i końcówka jest super :) oczywiście się pobeczałam ;)

jo_miekka

ooo, dzieki za powtórkę :)
No to ode mnie: całość bardzo mi się podoba, macie dużo fajnych fot razem:)
Uwagi: nieco za długie, za szybko zmieniają się zdjęcia, nie ma kiedy się przyjrzeć, to samo z muzyką. Pamiętaj, że goście będą na to patrzeć trochę inaczej niż Wy - będą mniej skupieni jednak, a po tylu ujęciach i kawałkach muzycznych pozostanie im chaos w głowach. Dajcie się im przyjrzeć sobie :) Ale w ogóle wrażenie fajne.
Pozdrówki