polecam kosmetyczke/salon

Zaczęty przez elizapj, 08 Kwi 2008, 23:53:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

podobnie jak w watku o fryzjerze, proponuje sie dzielic adresami, imionami etc

przy kosmetyczkach , moze jeszcze bardzo wazne podawac, co robi ten ktos dobrze, a co przecietnie, co niepolecane...

ten sam salon moze byc rewelacyjny od masazy i beznadziejny od pedicure...etc

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdarynka

www.instytut-spa.pl
Goraco polecam, profesjonalnie, przyjemnie, rewelacyjnie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: magdarynka15 w 09 Kwi 2008, 09:11:36
www.instytut-spa.pl
Goraco polecam, profesjonalnie, przyjemnie, rewelacyjnie
poniewaz nie zawsze beda dziewczyny polecaly salony z miast, w kt mieszkaja, to dodam tylko dla jasnosci, ze w/w salon to Sosnowiec
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdarynka

Cytat: elizapj w 09 Kwi 2008, 18:29:29
Cytat: magdarynka15 w 09 Kwi 2008, 09:11:36
www.instytut-spa.pl
Goraco polecam, profesjonalnie, przyjemnie, rewelacyjnie
poniewaz nie zawsze beda dziewczyny polecaly salony z miast, w kt mieszkaja, to dodam tylko dla jasnosci, ze w/w salon to Sosnowiec
:hammer: :hammer: :hammer: no tak, skleroza
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

beesok

Z czystym sumieniem polecam Mimoze w Krakowie - chodze tam od....hmmm pierwszego roku studiow :)
Po czesci mam sentyment :) ale tez nigdy nie zawiodlam sie na uslugach tutaj. Moze nie jest super nowoczesnie jak niektore nowsze Spa ale bardzo dbaja o higiene (ja mam paranoje na tym punkcie) i wszystkie Panie maja soliden kwalifikacje, wiele z nich tam pracuje od samego poczatku


siog

Cytat: beesok w 11 Kwi 2008, 11:24:24
Z czystym sumieniem polecam Mimoze w Krakowie - chodze tam od....hmmm pierwszego roku studiow :)
Po czesci mam sentyment :) ale tez nigdy nie zawiodlam sie na uslugach tutaj. Moze nie jest super nowoczesnie jak niektore nowsze Spa ale bardzo dbaja o higiene (ja mam paranoje na tym punkcie) i wszystkie Panie maja soliden kwalifikacje, wiele z nich tam pracuje od samego poczatku



Beesok polalam piwko:)

beesok

Cytat: siog w 11 Kwi 2008, 11:28:20
Cytat: beesok w 11 Kwi 2008, 11:24:24
Z czystym sumieniem polecam Mimoze w Krakowie - chodze tam od....hmmm pierwszego roku studiow :)
Po czesci mam sentyment :) ale tez nigdy nie zawiodlam sie na uslugach tutaj. Moze nie jest super nowoczesnie jak niektore nowsze Spa ale bardzo dbaja o higiene (ja mam paranoje na tym punkcie) i wszystkie Panie maja soliden kwalifikacje, wiele z nich tam pracuje od samego poczatku



Beesok polalam piwko:)

o dziekuje bardzo ale nie wiem czy zasluzylam :)

elizapj

przypomnialam sobie, ze kiedys mialam rewelacyjnie zrobiony pedicure w salonie, kt nazwy sobie nie przypomne za chiny, ale znajduje sie na pl. konstytucji, wejscie przez hotel mdm, salon na antresoli:)
nic tam innego nie robilam, wiec innego nic nie polecam - nie przepraszam, wosk robilam, tez dobre. ale pedicure byl naprawde wyjatkowy.
co prawda panie nei maja zadnego specjalnego na to miejsca, siedzi sie na zydelku, ona sie meczy pol na kolanie przed klientka...(tak bylo rok temu i wczesniej) ale mimo trudnych warunkow pracy, wyniki bardzo dobre:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Tulipanna

Cytat: beesok w 11 Kwi 2008, 11:24:24
Z czystym sumieniem polecam Mimoze w Krakowie - chodze tam od....hmmm pierwszego roku studiow :)

Zgadzam sie w zupelnosci, Mimoza jest rewelacyjna. Dlugo nie moglam znalezc salonu, ktory zastapilby mi to miejsce. Wszystkie zabiegi swietne, na twarzy nie mialam zadnego sladu udreki, ceny w miare ok. Bardzo polecam!
Wlasnie jestem w temacie, bo sie jutro wybieram do kosmetyczki :) Bedzie mordega, juz to czuje...

konwalia

Jeśli chodzi o pedicure i brwi, to zdecydowanie tylko Róża z hbs w poznaniu.
Pedicure robi frezarką, żyletki nie trawię  :o

Monika

a może wrocławianki znają jakiś salon godny polecenia??

elizapj

moge z calego serca polecic uslugi brwiowe u eliza's eyes http://elizaseyes.com/
poszlo szybko i sprawnie i efekt byl niewiarygodny na tak krotki czas pracy haha

niestety zlym efektem ubocznym byla moja rekacja na wosk:( przez ponad tydzien po mialam wysypke w miejscu gdzie lezal wosk:( czyli wszedzie wokol brwi
nie bylo tragiczne. mialam kilka waznych wyjsc (z obligatoryjnymi fotografiami) wlasnie w tygodniu po i sie dalo pod pudrem i korektorami zatuszowac. ale mimo wszystko bez makijazu rzucalo sie w oczy latwo...i troche mnie niepokoilo...kiedy wreszcie zniknie...ciesze sie ze nei poszlam tydzien przed slubem haha

nie wiem czy wroce jesli mi powiedza ze wosk to jedyna ich technika.
to byl pierwszy raz kiedy ktos regulowal mi brwi w salonie i pierwszy raz wosk na twarzy...

jesli ktos juz wosk mial i wie ze reaguje ok, to wizyta warta:)!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Cytat: elizapj w 04 Lip 2008, 00:21:49

niestety zlym efektem ubocznym byla moja rekacja na wosk:( przez ponad tydzien po mialam wysypke w miejscu gdzie lezal wosk:( czyli wszedzie wokol brwi


Ja robię już z 3 lata i obecnie kropeczki mi już nie wychodzą, skóra się przyzwyczaja.

maroonbug

Wiem ze to nie na temat za bardzo ,ale bylam ostatnio u innej kosmetyczki niz zwykle chodze i tak to mniej wiecej wygladalo:
-Uuuu, a Pani to chyba woskiem sobie brwi robi?
-No tak, raz w miesiacu chodze na woskowanie brwi miedzy innymi.
-Brwi nie wolno woskiem! Tylko pesetka! Tu buzia mloda a powieki jak u piecdziesiatki! Skora sie rozciaga i pecznieje, potem to wisi i puchnie i zalamuje sie. Nie wolno!
No i przerazilam sie. Wiecej na woskowanie brwi nie pojde. Taka sugestia w formie dygresji.

panikarola

masz maroon piwko za wskazowke!!!!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

Monika

Ja byłam w sobotę u pani kosmetyczki we Wrocławiu w nasypie na Bogusławskiego 73 - obok Arkad, ale wchodzi się od strony miasta. Pani bardzo miła i profesjonalna, w gabinecie ma czyściutko.
Też mnie wysypało po depilacji (samodzielnej - już nigdy więcej tego nie zrobię) wąsika woskiem. Pani mi powiedziała, że po każdej depilacji woskiem jak ma się skłonności do takich akcji to trzeba się maścią antybakteryjną smarować - neomycyną, tribioticiem albo czymś takim. Tak robię i jeszcze mi nic tfu tfu nie wylazło :D

elizapj

Cytat: maroonbug w 07 Lip 2008, 11:38:58

-Brwi nie wolno woskiem! Tylko pesetka! Tu buzia mloda a powieki jak u piecdziesiatki! Skora sie rozciaga i pecznieje, potem to wisi i puchnie i zalamuje sie. Nie wolno!
No i przerazilam sie. Wiecej na woskowanie brwi nie pojde. Taka sugestia w formie dygresji.

wiem wiem, tez o tym wspominalam na watku 'brwi' http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,1669.0.html
i szczerze mowiac szlam na ta wizyty tylko dlatego, ze ta babka taka mocno rozreklamowana i chwalona wszem wobec...
az sie zdziwilam, gdy sie dowiedzialam, ze woskiem :-X
ale stwierdzilam sprobuje..ze mnie troche taki sw tomasz...

licze, ze od 1 wizyty sie nie rozciagna i nie etc...
a na 2ga wizyte i tak nie wiem czy pojde...bo jesli mi sie 10 dni wchlaniaja slady po wosku, a efekt regulacji widac przez 30 to moze bez sensu ;D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

beesok

Ja mialam wosk raz w zyciu i pomimo braku "reakcji" nie bylam jakos powalona efektem --- no, ale to nie bylo u Eliza's eyes  :P :P :P :P
Za to jestem fanka tzw. threading - metoda arabksa/hinduska - usuwanei wloskow za pomoca nici - bardzo precyzyjna i brwi wygladaja super bez ryzyka alergii.
W Polsce chyba tego nie oferuja ale polecam jezeli ktos ma okazje :)

nionczka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

#19
w Pl robia za pomocą nici ale niestety niewiele salonów to oferuje

metoda nitkowania została zapoczątkowana w Indiach. Jest ostatnio bardzo rozpowszechniona w USA (znana jako 'eyebrow threading', polega na krzyżowaniu dwóch nici i za ich pomocą chwytaniu i wyrywaniu niepotrzebnych włosków).


julka

Cytat: Kasia w 08 Lip 2008, 13:15:28
w Pl robia za pomocą nici ale niestety niewiele salonów to oferuje


Jak to sie robi ????

Kasia

Cytat: julka w 08 Lip 2008, 13:22:33

Jak to sie robi ????

metoda nitkowania została zapoczątkowana w Indiach. Jest ostatnio bardzo rozpowszechniona w USA (znana jako 'eyebrow threading', polega na krzyżowaniu dwóch nici i za ich pomocą chwytaniu i wyrywaniu niepotrzebnych włosków).

Kasia

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



tutaj więcej: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=163809

panikarola

no to na to samo chyba wychodzi, co pesetka? w czym to jest lepsze, wygodniej sie chwyta wlosek czy dokladniej?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

Kasia

jest szysbciej


DOŚWIADCZONA kosmatyczka przejedzie dwa trzy razy ta nitka w ta i z powrotem i już masz wyregulowane brwi :)