Mobki sesja narzeczenska...

Zaczęty przez mobka, 08 Kwi 2008, 19:48:07

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mobka

Dobra dziewczyny ugielam sie, a wszystko przez wlasna proznosc :D
http://picasaweb.google.co.uk/Mobka1203/Sesja_jpekala?authkey=ntNuyH4o-Pg

Nie krytykujemy duzej ilosci ujec w jednym miejscu ;) Jest to jedynie sesja probna.

abkasia

mobka pieknie.. nie ma sie do czego przyczepic!! jestescie bardzo ladna para:) i chyba bardzo lubicie zielony:) :) :)

mobka

Zielony lubimy bardzo, a ze mialo byc wiosennie to tak wyszlo ;D

cumberland

mobka bardzo fajna i super optymistyczna sesja ;) a jacy fotogeniczni oboje jesteście olala!!

inkageo

Jestem pod wielkim wrażeniem :) Brawo :) I super pomysł z tą sesją narzeczeńską :) Jeżeli mogę zapytać - dużo was to kosztowało?
Imagine there is no hate

Angie

Bardzo ładna z Was para! super zdjęcia!!

bozena.dp

#6
kurcze mobka super, po prostu super :)

i przyłączam się do pytania Inki odnoście ceny sesji ;)

mobka


brawurka

ale fajne, nie moge doczekać sie ślubnych

Kasia


misiaczek187

Pięknie !! Ja też chcę taką sesję :) jeśli można spytać ile takie dzieło ?? Dobry prezent na rocznicę hihi albo ot tak dla siebie :) i jeszcze proszę się pochwalić czyje to dzieło :) ??

mobka

Fotografem jest Jarek Pękala (www.jpekala.com). Co do kwoty, to my sesje mielismy w pakiecie, ze tak powiem i indywidualnie nie wiem ile taka przyjemnosc. Z reszta o pieniadzach nie chcialabym mowic, bo wiadomo, ze z kazda para negocjuje sie osobno ;)
Chyba, ze sie myle, wiec niech mnie ewentualnie Moonlight poprawi ;) Do niej tez mozecie kierowac pytania, bo to Jarka zona :D

misiaczek187

To już się do niej zgłaszam :) dzięki :)

nionczka

Mobka, superrrr!!! Diabelnie mi sie podoba. Czy ktos juz mówil, ze wygladasz jak Magda M? Skad masz taki piekny szaliczek??? Tez chce!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Szaliczek z Camiue czy jak to sie pisze. Wzielam go w ostatecznosci w zamian za reklamowana torebke - szkoda mi bylo 65zl na szaliczek, ale nic innego nie bylo a kasy nie chcieli zwrocic :D

Basia

Mobka,
super zdjęcia!

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

wrobelek0403

mobka, przeeeeeepieknie :) sliczna z Was para :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Tulipanna

Swietna sesja, wygladacie na takich szczesliwych i zakochanych! Brawo!

mobka

Dzieki dziewczyny, jest nam bardzo milo :) Ale po samej sesji myslalam, ze nic z tych zdjec nie bedzie ;D

mika


vobi

Fajne zdjecia, takie... swieze i zielone   brawo

rubin04

Mobka - poprosze o PW jaki macie "pakiet" na ślub i cenę bo sama rozważam ale nie wiem czy mój budżet to wytrzyma...

A że zdjecia piekne i Wy piękni to pisac przecież juz nie musze ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dagi

ślicznie, świetny pomysł z tą sesją narzeczeńską, na pewno oswoiliście się z fotografem a to jest bardzo ważne, no i wspaniała pamiątka :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

ze_nitka

Mobka, jeszcze raz wyrażę zachwyt :) bo ta sesja jest tego na prawdę warta :) Jest bardzo romantyczna :) i jesteś bardzo fotogeniczna :)

evelka

Super zdjęcia. Gratuluje pomysłu.  brawo