Pogodna jesień na Wyspach Kanaryjskich...

Zaczęty przez rubin04, 08 Kwi 2008, 17:58:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rubin04

Wczoraj razem z moim ulubionym kapitanem czyli moim narzeczonym zarezerwowaliśmy jacht na Teneryfie, wiec juz nic nas nie powstrzyma przed wygrzewaniem kosci na Wysapch Kanaryjskich na początku października.

Planujemy odwiedzić Gran Canarie, Furventure, Lanzarote, La Palmę i La Gomerę, a jak starczy czasu to też El Hierro.
Jeśli ktoś był by zainteresowany to mamy jeszcze 4 miejsca wolne.
Koszt: ok. 2100 zł za czarter (dokładna kwota zalezy od kursu EUR ale ten ostatnio spada :) )
Na miejscu skłądamy sie na wspólne śniadania i opłaty portowe: 150 EUR
Przelot we własnym zakresie ale 800-1000 zł wg najnowszych obliczeń.

A tu kilka uroków żeglarstwa:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Rubin, nie kus mnie, nie kus. El Hierro jest ponoc cudne, takie najbardziej dzikie i autentyczne. Podobnie jak La Palma i La Gomera.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

no mój Misiek tez mówi ze El Hierro koniecznie musimy odwiedzić bo tam chmary niemieckich turystów raczej nie doświadczymy :)

Ech, terminu wyżej nie podałam: 11-25 października :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Majeczka

Rubinku czy Ty juz jestes po wyprawie?? my zamierzamy wybrac sie w maju na wyspy kanaryjskie. wszelkie opinie i zdjecia mile widziane :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zlota

Majeczka a zdecydowaliście już na którą wyspę się wybierzecie?

martullek

ja polecam Gran Canarię. byłam w październiku i było ekstra :jejeje:

rubin04

No Gran Canaria bardzo fajna, El Hierro troche dzikie, z dala od tłumów, La Palma tez fajna... Teneryfa pełna ludzi. Kazda wyspa jest troszkę inna...

Majeczka - wysłałam ci na priv link do zdjec z rejsu po wyspach.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Majeczka

Dzieki Rubinku  :beer: kupilismy wycieczke na Fuerteventure na poczatku  maja  :aaaa: napewno wrzuce zdjecia po powrocie. choc nie jestem pewna czy bedzie mi sie chcialo wracac  :dance: zapowiada sie pieeeeeeeeeknie
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magoo

Majeczka
Na która część wyspy się wybieracie? My byliśmy w tym roku na Fuercie we wrześniu i było super :) Krajobraz pewnie nie dla każdego, taki trochę księżycowy i spalony słońcem, ale mi sie bardzo podobało. 

Majeczka

jedziemy do Costa Calma, a gdzie wy byliscie??
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magoo

Byliśmy w Caleta de Fustes, 10 km od stolicy