moje zdjęcia - egipt

Zaczęty przez wrobelek0403, 08 Kwi 2008, 15:35:21

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Imagine there is no hate

ze_nitka

Niesamowity kolor wody :)
Jaka była temperatura... ubrana jesteś typowo letnio :)

wrobelek0403

Cytat: ze_nitka w 08 Kwi 2008, 15:47:22
Niesamowity kolor wody :)
Jaka była temperatura... ubrana jesteś typowo letnio :)

ok. 23-4 st. ale wialo na otwartych przestrzeniach i opalanie tylko za szczelnym parawanem.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka


mika

piękne fotki, my też zastanawiamy się nad naszym odłożonym wyjazdem do Egiptu, tylko nie mamy kiedy
Wróbelku możesz mi napisać tutaj alb na priv z jakim biurem wyjeżdzaliście i ile płaciliście?? i jaki hotel polecasz

wrobelek0403

mika, lecielismy z exim tours. Oni generalnie robia porzadne wycieczki (poprzednio bylismy w tunezji). Bylismy w Hurgadzie, a nasz hotel nazywal sie Palma de Mirette

http://www.eximtours.pl/index.php?pid=1099&step=offerdetails&page=0&numonpage=&search%5Bofferid%5D=473&search%5Bcountryid%5D=&search%5Bregionid%5D=1&search%5Bcityid%5D=&search%5Btransporttypeid%5D=1&search%5Bstartnodeid%5D=&search%5Bstartdatefrom%5D=2008-05-09&search%5Bstartdateto%5D=2008-05-23&search%5Btotalpersons%5D=&search%5Badultnum%5D=2&search%5Bchildnum%5D=0&search%5Bcategoryid%5D=0&search%5Bhotelname%5D=&search%5Bstart_day%5D=9&search%5Bstart_month%5D=5&search%5Bstart_year%5D=2008&search%5Bend_day%5D=23&search%5Bend_month%5D=5&search%5Bend_year%5D=2008&search%5Bstandard%5D=

polecam - czysciutko, piekny basen i plaza, jedzenia duzo, i jak na Egipt dosc urozmaicone. Miła obsługa. Za 5$ w paszporcie dostalismy piekny pokoj ;) Okolica fajna, bo nie za głosno, do centrum (bardzo glosnego) jakies 30 min piechota.

ta oferta powyzej jest niezła jak na standard hotelu, my zamawialismy w ostatniej chwili (dwa dni przed wylotem) i placilismy wiecej.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

Wróbelek dzięki, stawiam piwko

abkasia

pieknie.. i ten kolor wody...

jusia

wróbelku piękne zdjęcia, jakim aparatem robiliście?
jakoś tak byłam uprzedzona do Afryki, ale po tych zdjęciach to nabrałam wielkiej ochoty :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

Kasia

mika ja byłam i z Triadą i z Sun&Fun
na oba biura w Egipcie nie mogłam narzekać, chwalić też jakoś specjalnie nie było za co;)

ogólnie jestem zadowolona i pewnie w tym roku tez śmigniemy z Triada :)

wrobelek0403

Cytat: jusia79 w 08 Kwi 2008, 20:29:10
wróbelku piękne zdjęcia, jakim aparatem robiliście?
jakoś tak byłam uprzedzona do Afryki, ale po tych zdjęciach to nabrałam wielkiej ochoty :)

jusia, te są zrobione Nikonem D80 (lustrzanka cyfrowa) z obiektywem AF-S 18-200 mm 1:3,5-5,6 GED . Moj M jest zapalonym fotografem -amatorem ;)

ja wole klasyczną lustrzanke :)

nie uprzedzaj sie do Afryki, to piekne miejsce, inne niz Europa, no i warto wyrwac sie z kieratu wycieczek fakultatywnych i samemu zobaczyć obliczego tego kontynentu, nawet jesli nie jest tak cukierkowe jak te zdjecia (mam jeszcze wiele zdjec "nieturystycznych"). Niestety w Egipcie o to trudno, sami zwiedzilismy tylko Kair.
Za to Tunezja daje pełne pole do popisu - jezdzilismy miejscowymi taksowkami i wypuścilismy się za Sfax, gdzie turystów juz nie ma - niezapomniane wrazenie.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdarynka

Cytat: wrobelek0403 w 08 Kwi 2008, 21:02:25
Cytat: jusia79 w 08 Kwi 2008, 20:29:10
wróbelku piękne zdjęcia, jakim aparatem robiliście?
jakoś tak byłam uprzedzona do Afryki, ale po tych zdjęciach to nabrałam wielkiej ochoty :)

jusia, te są zrobione Nikonem D80 (lustrzanka cyfrowa) z obiektywem AF-S 18-200 mm 1:3,5-5,6 GED . Moj M jest zapalonym fotografem -amatorem ;)

ja wole klasyczną lustrzanke :)

nie uprzedzaj sie do Afryki, to piekne miejsce, inne niz Europa, no i warto wyrwac sie z kieratu wycieczek fakultatywnych i samemu zobaczyć obliczego tego kontynentu, nawet jesli nie jest tak cukierkowe jak te zdjecia (mam jeszcze wiele zdjec "nieturystycznych"). Niestety w Egipcie o to trudno, sami zwiedzilismy tylko Kair.
Za to Tunezja daje pełne pole do popisu - jezdzilismy miejscowymi taksowkami i wypuścilismy się za Sfax, gdzie turystów juz nie ma - niezapomniane wrazenie.
Mam nadzieje ze jak juz bedziemy mieli swojego Nikona to po pewnym czasie tez bedziemy mieli takie piekne zdjecia, chociaz w polowie  :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login