bransoletka

Zaczęty przez zuzia, 17 Sie 2007, 12:48:27

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

kupiłam sobie bransoletkę do kolczyków, identycznych jak maraxeli. Chciałam się pochwalić :) Przepraszam za zdjęcia, beznadziejne, wiem, ale robione rano, przed wyjściem do pracy, tak na szybko :)

kocica27

Śliczności :lol:

kamelia04.08.2007

zuzia,
pasują do siebie, jest ok
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

zuzia

dzięki. bardzo się cieszę :)
byłam chyba we wszystkich sklepach jubilerskich w wawie. tak się uparłam, żeby mieć coś podobnego. A wszystko przez to, że Apart nie ma żadnego katalogu czy czegoś podobnego a ich strona internetowa to........ tragedia.
Czekam na opinie maraxelki - ona ma identyczne kolczyki :)

jo_miekka

Fajne!
A masz coś na szyję jeszcze do tego?

zuzia

Cytat: "jo_miekka"Fajne!
A masz coś na szyję jeszcze do tego?

mam taką lezkę ma lańcuszku - żylce, ale nie pokaze bo mi tutaj coponiektore linczem grozily za zakladanie czegos na szyje. Zreszta nie wiem czy zaloze bo te kolczyki są dość duże.

iosellin

hm linczem za zakladanie na szyje? itam. Ja mialam kiecke z ramiaczkami, wiszace kolczyki i naszyjnik do kompletu, wszystko razem wspolgralo ;) Jesli uwazasz, ze to razem dobrze wyglada i bliskie Ci osoby tez tak uwazaja - to nie przejmuj sie forumowa moda;)
Z kolei sie naczytalam swego czasu, jakie to rekawiczki na 1 palec niemodne i w ogole a i tak zalozylam:P co prawda na slubie zdjelam i tuz po wcisnelam bodaj mamie a potem o nich kompletnie zapomnialam:P ale mi sie podobaly i byly ;)

marax

a ja zuzia chyba pojde w kierunku starego srebra bardziej jezeli chodzi o reke podoba mi sie wlasnie takie matowe srebro ktore ma gdzieniegdzie tylko cyrkonie

zuzia

Cytat: "maraxela"a ja zuzia chyba pojde w kierunku starego srebra bardziej jezeli chodzi o reke podoba mi sie wlasnie takie matowe srebro ktore ma gdzieniegdzie tylko cyrkonie

też się nad tym zastanawialam. Obeszlam większość jubilerów w wawie, także stoiska ze srebrem i to bylo jedyne co mi się podobalo i pasowalo do kolczyków. Jak jeszcze na coś trafię to pewnie sobie kupię ale mogę nie mieć czasu. Mam w sierpniu dwa wesela a od 26 sierpnia gości a moje 8 września więc czasu zostalo już niewiele.

marax

ja taka cfana bo jeszcze nei chodzilam po sklepach za bransoletka te koszty mnie wykoncza 300 zl bukiet kolo 200 zl fryzura o matko ile to wszytko kosztuje

zuzia

ja z fryzurą zmieszczę się w 100 zl. bukiet do 150 zl, kolczyki 129 zl, bransoletka 124 zl. makijaz 55 zl. zobaczymy co jeszcze
aaaa... jeszcze pazury, ale nie wiem ile.

marax

ja juz sie w tych kosztach pogubilam mialam juz probno ale mialam wrazenie ze jednak to nie byloto co chcialam i ide do salonu we wroclawiu zobaczymy co tam wymysla.Probna juz robilam u pani "heleny" :) w Olesnicy i nie zdazylam dojsc do domu jak fryz sie rozlecial